Parkovací senzory- zkušenosti?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 12. 7. 2017 08:51

Ano, protože mi nefungoval senzor, napravo ode mne sloup a nalevo šedý mondeo parkující přesně na čáře, ale to už jsem psal že?
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 12. 7. 2017 08:57

A proč nemáš žívý senzor?

Obrázek

případně:

https://uloz.to/live/!GXbDlYhwHfsA/cuva ... salasi-mp4
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 12. 7. 2017 08:59

salam01 píše:Bude to asi spolehlivé, ale musí to kurevsky bolet, ne?
anonym

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 7. 2017 09:54

Arnie J píše:Lidé, co mají zkušenosti s obojím většinou preferují pipaky. Lampu nebo zábradlí to samozřejmě bere, právě proto že je to tak přecitlivělý a pípá to metr dopředu :-)


No už dva kolegové měli pomuchlaný nárazník, když byl sloupek mezi dvěma senzory.
A když senzory pípají naplno když jsem ještě půl metru od překážky tak je to moc hrubá informace, stejně se pak musím jít podívat. To rybí oko kamery zabere i menší vzdálenost.

A když není tma, proč by byla kamera nanic?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 7. 2017 11:18

Mam zrcatko a chci si poridit led rampu jako couvaci svetlo.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 7. 2017 11:36

yndezit píše:
Arnie J píše:Lidé, co mají zkušenosti s obojím většinou preferují pipaky. Lampu nebo zábradlí to samozřejmě bere, právě proto že je to tak přecitlivělý a pípá to metr dopředu :-)


No už dva kolegové měli pomuchlaný nárazník, když byl sloupek mezi dvěma senzory.
A když senzory pípají naplno když jsem ještě půl metru od překážky tak je to moc hrubá informace, stejně se pak musím jít podívat. To rybí oko kamery zabere i menší vzdálenost.

A když není tma, proč by byla kamera nanic?

Nikdo nepíše, že je na nic. Jen pipaky se v praxi víc osvědčily. Nejlepší je samozřejmě oboje :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel252 12. 7. 2017 13:52

Já mám na parkování kameru lamax s5 a úplně mi to stačí. Žádný senzory jsem nikdy nepotřeboval a vždycky jsem to zvládl.
karel252
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rewi 12. 7. 2017 20:10

Jo a dik za doporuceni
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod martinchylek 12. 7. 2017 20:57

Já měl na minulém autě senzory, teď mám kameru. S kamerou dokážeš najet mnohem blíž k autu/překážce za tebou. Ale je pravda, že se senzory můžeš víc sledovat dění kolem tebe, protože nemusíš čučet na displej a jen posloucháš.
Každopádně kamera je podle mě lepší, ideální je kombinace obou.
Já jí koupil z Číny i s displejem á 250Kč, k tomu dve pojistky za 70kč ;) a k tomu dvě odpoledne zábavy to tam zapojit.
Auto: Škoda Rapid SB 1.2TSI (77kW) (2014), Škoda Fabia I 1.2HTP (47kW) (2005)
Moto: Suzuki V-Strom 650 (2007)
MMania: Honor 10 Lite
Živě (PC): Acer V15 Nitro Black Edition
martinchylek
Nováček

Odeslat příspěvekod evlo 12. 7. 2017 22:19

A jsou nejaky mtcd px5 kompatibilní?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 13. 7. 2017 01:39

clany píše:Ano, protože mi nefungoval senzor, napravo ode mne sloup a nalevo šedý mondeo parkující přesně na čáře, ale to už jsem psal že?

A zrcátka to tvoje auto má? :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků