hustokrutý stavy tacho Škoda

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tommy100 22. 5. 2009 13:30

Noo, nestačí náhodou jen do 5000? O:-)
"sněhulák" - Fabia Combi Ambiente 1.4TDI/59 Kw (9/2007)
Škoda 100L (5/1970)
VW Caddy 1.6TDi (12/2010)
Tommy100
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 5. 2009 13:50

nene musis do omezovace at se to poradne zakucka :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 5. 2009 17:02

martico píše:one-z: jj no asi máš pravdu s tou stovkou... jinak jsem to spíš myslel kvůli typu... ptž ne všechny 1.3 točí stejně. Myslim, že feldy je s jednobodovým vstřikováním mají delší zpřevodování... Máš MPI...?

jj, mám MPI ;-) jinak je to jak jsem psal, spíš ještě o malinko níže 40km/h - 1900ot/min atd.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 5. 2009 17:13

motorol píše:waw točit feldu přes 6000 ot to chce kuráž, krou´ták už tam není, žere to jak tank a může se stát, že se ti nějakej ventil unaví a nestihne se vrátit než k němu doběhne píst. Já vlastně do červenýho ani moc nelezu, páč ono to výkon nemá nikde tak proč to trápit :D

ale no ták ;-) Jinak pravdu máš v tom, že přes 6000ot/min to valnej smysl nemá, jen dvojku táhnu úplně nadoraz, bo mi přijde, že trojka je až moc odskočená a nechci spadnout pod 4000ot/min :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel14 22. 5. 2009 19:12

Obrázek
pavel14
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod agathodaimon 5. 2. 2016 23:22

kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 2. 2016 23:31

544k za servis...solidní :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 5. 2. 2016 23:36

Jak takovádle neudržovaná vykopávka může udělat technickou?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 6. 2. 2016 00:32

Lukas063 píše:544k za servis...solidní :D


0,5kč/km na údržbu - to není až tak špatný.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 6. 2. 2016 08:32

Heh milion km a turbo původní :D

Mimochodem těch 540 tisíc za servis je za tu OII s půl míčem a je v tom i 200 tisíc za opravy menších ťukanců.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 6. 2. 2016 15:01

A cena je to v autorizovném servisu, takže normální majitel by měl jen za servis cca 0,15-0,20hal na km. To se někomu zdá moc?
šulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 2. 2016 16:11

No tezko rict.
Mne se to zda byt dost.

Proc?

Jezdim s autama pomerne dost a za tu dobu mne na zadnem aute nepotkala zadna zavada co by stala nejak zasadne za rec. Hodne nakladu na servis je fixnich vzhledem k casu a nejen k poctu najetych km, tedy cim min km, tim vyssi naklad na km.

A kdyby ten naklad na km byl vyssi, asi bych mad tim vic premyslel a nemel vic aut. Mimoto v te opravovane bouracce se jiste skrylo i cast nakladu na obnovu vozu...., takze on skutecne ten naklad bude na 1 km vyssi...

A to mi jako nejaka extra vizitka toho auta proste neprijde...

P.s ta s tim milionem je realne skutecny vrak, co by ani náhodou nemel projit technicku. Nevidim na tom aute nic cim se chlubit a stav asi odpovida tezsimu zivotu toho auta. Vzdyt to auto neni jeste tak stare aby muselo byt zrezle skrz na skrz.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 6. 2. 2016 16:20

MB: tak neprošlo by za stav podvozku a zmíněný velký úniky kapalin, ale ta kastle by ještě prošla, sice je to ohnilý úplně všude, nicméně podle toho co jsme viděli jsou podběhy a prahy - jakožto nejčastěji napadané nosné části ještě celkem OK, staré je to 15 let a je to obyčejné auto ze železa, tak co bys čekal. Takže ty dva roky by to ještě kvůli kastli nedojezdilo akorát by se muselo poměnit na podvozku několik celkem levnejch věcí.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 2. 2016 16:21

ta Octavia tu uz bola davno
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 6. 2. 2016 16:50

ta skodofka je shnila vic nez moje laguna . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků