Autopotahy ano či ne?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 1. 2009 15:22

kefish: +1

obzválšť, když vyčištění interieru stojí litra, nové potahy tak dvojku (pro auta s bočními airbagy)...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 1. 2009 15:23

Já sehnal potahy na Feldu od kamaráda skoro zdarma. Vyprání v pračce stojí pár kč.
Všechno se dá sehnat levně když chceš .-)
Naposledy upravil S-Tony dne 19. 1. 2009 15:29, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 19. 1. 2009 15:26

kefish: Potahy nejsou o přežitku, ale o praktičnosti. Myslím, že hodně lidí co mají auto jako koníčka, tak ho chtěji mít v naprostém pořádku, čisté i pří každodenním používání.... :-))
Axerák
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 1. 2009 15:27

HondaMan píše:obzválšť, když vyčištění interieru stojí litra, nové potahy tak dvojku (pro auta s bočními airbagy)...


Bocni airbagy jsou vubec zajimave. Opravdu verim, ze ti Vietkongove co je siji a davaji na ne napisy (side airbag) delaji i crash testy. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 1. 2009 15:28

MELLO píše:Potahy jsou to samé, jako když si někdo dává na zimu gumové koberečky... :-P

Já dávám na zimu pryžové.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 1. 2009 15:30

Nebylo by nejlepší nechat na sedadlech navlečené ty igelity, co tam jsou z fabriky?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 19. 1. 2009 15:30

Axerák píše:kefish: Potahy nejsou o přežitku, ale o praktičnosti. Myslím, že hodně lidí co mají auto jako koníčka, tak ho chtěji mít v naprostém pořádku, čisté i pří každodenním používání.... :-))

Tak na poli nepracuju, sem tam se i meju a jednou za cas mi maminka i pradlo vypere. Ledaze bych si ty potahy hodil na podlahu, kdyz je ted venku brecka.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 19. 1. 2009 15:34

potahy sem mel naposled ve S120, a to si jeste nejsem jistej.
Sice sem mirne uvazoval si poridit potahy kvuli detem (ten bordel vzadu by je obcas zaslouzil), ale nejak sem nemel chut hledat kde mi dodaj takove, aby to vypadalo shodne s originalnim vzhledem sedacek. Vse co vypada odlisne, semisove, strakate, barevne, apod mi prijde jako humus.
Grande
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 1. 2009 15:34

Hustoles píše:Nebylo by nejlepší nechat na sedadlech navlečené ty igelity, co tam jsou z fabriky?

Bohužel to je použitelné jen u dálkových ovládačů. Na sedačky v létě jsou lepší potahy.
Ale stejně je to každého več. To je jako se bavit jestli je lepší modré nebo červené auto.
Já naštěstí v bazaru auto co nemělo potahy poznám. Takže ať si to koupí kdo chce, já si o majitelích takových aut myslím své.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2009 15:39

potahy,gumove koberecky,naky nesmysli do kufru nikdy :) a S-tony:u tebe by me to ani v nejmensim neprevkapilo kdyby sis daval igelit na dalkovy ovladani,at pak pri prodeji neni moc osahany ze jo,co takhle tu slidu na displeji mobilu?taky nechavas ? :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 1. 2009 15:41

Dálkový ovládač bez igelitu vydrží prd. S igelitem věčně. Igelit používám, protože nemíním každý rok shánět 8 náhradních ovládačů na všechny své přístroje. To by se trochu prodražilo. ;-]
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2009 15:45

nevim me se este nikdy u niceho dalkovej ovladac nerozbil...a kdyz se rozbije tak si koupim novej ale to vis ja sem jeden z tech rozhazovacnejch lidi kterym si koupi dokonce i auto ktery zere vic nez na 6 l na sto :D (a treba i trikrat tak vic :) )
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 19. 1. 2009 15:46

S-Tony píše:Dálkový ovládač bez igelitu vydrží prd. S igelitem věčně. Igelit používám, protože nemíním každý rok shánět 8 náhradních ovládačů na všechny své přístroje. To by se trochu prodražilo. ;-]

Já mám dálkový ovládání za bůra od Logitechu, který dokáže ovládat 12 přístrojů a vypadá pořád jak nový.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2009 15:46

S-Tony:kdo vi co ty stema ovladacema delas :) igelit..vydrz jenom rok hmm :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 19. 1. 2009 15:47

Jouda.II:a mas na nem igelit ? :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků