Autopotahy ano či ne?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HondaMan 26. 1. 2009 23:34

nepoužíváš dvakrát věrohodné zdroje :)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achiles6 17. 6. 2018 14:36

Jsou do auta praktický koženkový potahy? Dívám se na kvalitní od autopotahy.sk ale říkám si, jestli není lepší obyčejná látka, jestli se na kožence moc nepotí kůže, nepálí to atd
achiles6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 6. 2018 15:20

Speciálně ty od autopotahy.sk jsou děsnej aušus, sedneš si na ně a už se neodlepíš, obarvěj látku kalhot jako nic, a těhotný ženský co na nich seděly tak potratily.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achiles6 17. 6. 2018 15:54

Jasně, určitě každá zmínka konkrétní firmy je reklama. :oboze zkus to znovu a k věci
achiles6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 6. 2018 17:15

A co chceš slyšet? Že koženka pálí a potí se na *****?

Ano, pálí a potí.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achiles6 17. 6. 2018 17:44

J, třeba toto chci slyšet, protože jsem koženku ani kůži nikdy v autě neměl.

Kombinace látka/koženka by nemusela být špatná a vypadá to skvěle :hm

Obrázek
achiles6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 6. 2018 18:56

Kůže nebo koženka v létě pálí, potíš se na ní a v zimě studí, ale ti co mají děti ji mohou mít raději protože ji jen otřeš a je čistá.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brk77 17. 6. 2018 19:25

Vypadají hodně povedeně, ale nechtěl bych to. V jednom firemní autě byly kdysi koženkové sedadla a v létě to bylo peklo. Kolega, co s tím jezdil nejvíc, jen s humornou nadsázkou říkával "v létě hřejí, v zimně chladí".

Tady je sice z části látka, takže to nebude až tak strašné, ale zase otázka, jestli jde tu koženku hodit do pračky?

Já dostal na vánoce potahy od https://www.autopotahytaso.cz/ a pohoda. Jsou šité na míru, takže sedí perfektně, žádné pyle, neujíždí, počítají s airbagy v sedadlech. Možná o chvilku déle trvá, než to v zimě prohřeje vyhřívané sedadlo. Přeci jen je to další vrstva, ale tu udělají každé potahy.
brk77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2018 19:48

potahy? To dneska ještě někdo používá?
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 6. 2018 20:16

Taky se divím. Ty zátěžové tkaniny vydrží neskutečné věci. Krom vajglu teda. Ale tak někteří jsou na potahy zvyklí a bez nich by to nešlo. Třeba můj tata :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brk77 17. 6. 2018 20:27

Táta je stará škola a měl je taky vždy v každém autě. Já je dostal a když už jsem je měl, tak jsem nasadil. Vypadají v pohodě. Dnešní tkaniny vydrží fakt hodně a už to nejsou ty rozpadlé látky od sluníčka jako na starých škodovkách, ale mi třeba vadí fleky na sedadlech, když ukápne pití a ruku na srdce, komu se to nikdy nestalo?
brk77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kybork23 17. 6. 2018 20:33

mně
clio 1.8 16v
kybork23
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2018 21:02

můj tatík měl taky zatím ve všech autech potahy a až teď, co jsme před rokem koupili novou káru, tak už bez potahů...a ani nemluvil o tom, že by je tam chtěl sehnat.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 17. 6. 2018 21:11

Potahy pro mě byly, hlavně u novějších aut, vždy záhadou, sedět na hnusném semišovém potahu, aby další majitel měl hezké sedačky.
Nechápu.
Mě to do auta nikdy nesmí.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků