Fan club Škoda 105, 120,...

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 11. 2018 10:34

Za peklo?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 6. 2. 2024 08:46

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 6. 2. 2024 08:51

Jsou ty prachy mezi lidma...
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 6. 2. 2024 08:52

Blbá barva, takže neberu. 8-)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod puk123 6. 2. 2024 09:07

Dix_ píše:https://www.auto.cz/skoda-105-l-za-320-tisic-v-cesku-se-prodava-kultovni-skodovka-ve-stavu-noveho-vozu-151457

Dle článku je Š105/120 kultovní. Tak jsem si vyhledal význam ve wiki:
Termín „kultovní“ se vztahuje k osobě či předmětu, který je populární nebo módní v určité sociální skupině, ze které jsou ostatní vyloučeni nebo nechápou či nesdílí jejich hodnoty. Kultovní značky nejen že dokážou ovlivnit zákazníka k nákupu produktu, ale dokonce se staly důležitou součástí života a identity svých "následovníků". Tyto značky se vyznačují extrémně loajálními následovníky, kteří jsou těmto značkám oddaní. Mezi takové značky patří např. Apple.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 6. 2. 2024 10:42

Za kolik by se to prodávalo před 20 lety? Tehdy určitě muselo bejt na vsích toho v garážích dost. Po různých dědcích, co třeba natáhli brka krátce po koupi a babi nevěděla co s tim.

Tak za 50 000?
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vzach 6. 2. 2024 12:35

Vypadá možná lépe, než nová v r. 1988. Různé původní gumové díly (hadičky, manžety, atp.) by po těch 35 letech mohly být už trochu zpuchřelé i při tak malém nájezdu. Kobercový tapecírung na podlaze býval komplet šedý, ale tady vypadá jako nějaké kostičky. Plech nad výfukem na snímku 14 je také nějak moc naleštěný v porovnání s tím, jak je pod ním zrezlé výfukové potrubí. Kdoví, proč to asi na fotkách nemá původní SPZ?
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 6. 2. 2024 13:11

Mohla se ta SPZ změnit se změnou majitele, ale škoda, jestli to nemuselo být.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 6. 2. 2024 13:39

To je stejne *****, jak v tom motorovym prostoru nic nebylo, to neni jako dnes, kdy tam nepropadne ani sroubek ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 6. 2. 2024 14:02

vzach píše:... Kdoví, proč to asi na fotkách nemá původní SPZ?

Já myslel, že tam má novější. Možná jsou v depositu, aby nemusel platit pojistku.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod zelvotron 6. 2. 2024 16:56

fricoolinek2 píše:Za kolik by se to prodávalo před 20 lety? Tehdy určitě muselo bejt na vsích toho v garážích dost. Po různých dědcích, co třeba natáhli brka krátce po koupi a babi nevěděla co s tim.

Tak za 50 000?


Za 50 spíš už slušnej favorit, tohle tak do 25 max., hlavně by tehdy ten stav nikdo moc neocenil, resp neocenil výrazně víc než oproti jiný ve slušným stavu.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 6. 2. 2024 17:24

Kulatý výdechy nebrat!
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 6. 2. 2024 17:39

vzach píše:Vypadá možná lépe, než nová v r. 1988. Různé původní gumové díly (hadičky, manžety, atp.) by po těch 35 letech mohly být už trochu zpuchřelé i při tak malém nájezdu. Kobercový tapecírung na podlaze býval komplet šedý, ale tady vypadá jako nějaké kostičky. Plech nad výfukem na snímku 14 je také nějak moc naleštěný v porovnání s tím, jak je pod ním zrezlé výfukové potrubí. Kdoví, proč to asi na fotkách nemá původní SPZ?

Někdo to přičančal, to je jasný.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goesson 6. 2. 2024 17:40

tak to jsou ty "auta s potencialem" co se i tady resi kazdou chvili... at si to prodava i za pul mice... primarne si toho vsimnou pisalci a pak to stejne neproda.
Goesson
Inventář

Odeslat příspěvekod -pb- 6. 2. 2024 18:12

fakt nevím, jestli tahle řada, která vlastně představuje dno, na které škodovka vůči soudobé konkurenci kdy klesla, se dá označit za kultovní.. to že tohle prodávali v roce 88 mně spíš přijde tragické
-pb-
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků