Pískování skel ano-ne.

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 22. 10. 2017 17:23

Já měl pískování zdarma v rámci pojistky, tak proč toho nevyužít :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 10. 2017 17:27

Octa měla vypískovaný okna už na saloonu při předání.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 10. 2017 20:43

tomy21 píše:proč ne?
já jsem si po ježdění 10-15+ letýma autama koupil před 2 lety "zánovní" auto; a pro svůj klid jsem dal cca 1000,- za leptání všech skel... Vzhledu to nijak nevadí a teoreticky to odradí potenciální "neprofesionální" čórkaře, smažky apod. :-)

těm je to imho buřt, někteří ani nevědí, co to pískování znamená (kvůli čemu je) a proč je...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 10. 2017 10:37

Neprofesionální čórkaři a smažky vybílejí maximálně vnitřek, celý auto nešlohnou.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 10. 2017 11:27

Většina aut se beztak krade na díly, tak holt okna pak na vrakáč nedaj, no...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2017 12:22

se vytřískaj a solved
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 23. 10. 2017 12:39

Pískování je na prd, pískují se i zpětná zrcátka a tam to vyloženě ruší. Zajímavější mi příjde ocejchování UV barvou nejen skel, ale i všech karosářských dílů, motoru atd. kdy okem není nic vidět a pod UV lampou se objeví kód. Takhle označené auto už pro zloděje dílů nemá žádnou cenu.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 10. 2017 12:53

Po čechách to asi bude každýmu šumák, mě by taky nevadilo mít nárazník z jinýho auta (a ještě označenej) kvůli ceně, ale do zahraničí, kde po takových ND docela jdou to je označení problém.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 10. 2017 07:39

Pískování? Já mám jedno auto a to ještě proto, že byla sleva od pojišťovny, která mi za to stála. Pískování se defacto vrátilo už v prvním roce. U dalších to nemělo význam, kdy sleva byla 150 Kč, takže návratnost 10 let...

To označování UV, nevím nevím, když to vezmeš, že auto pak prodáš na vrakáč a ten ty díly bude chtít pustit znovu do oběhu, legálně může, ale to označení je na pikaču...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 24. 10. 2017 13:01

To značení nemá na nic vliv, pokud to auto nebylo hlášeno jako odcizené, teprve pak se po tom jde, jinak to nikoho nezajímá. Takže ani vrakáčové díly nikdo nehledá, leda by je někdo koupil pod rukou z čórky a na to by zase neměl doklad, vrakáč mu ho dá.
To značení navíc není vidět, takže pohoda.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků