Superb 2 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PatV 20. 7. 2017 11:05

Zrovna jsem to chtěl napsat. :) 103 kW je na Superba málo a naloženej nepojede vůbec.
První verze 125kW CR je moc přijemnej motor - jen velmi lehkej turbokopanec, slušná odezva na plyn a umírá až za 4000 ot.
Tuhle jsem v A4 s tím motorem vezl přes 400 kg pískovce a už to bylo dost na hraně, takže do slabšího motoru bych nešel. Navíc, když nabídka ojetých superbů je obrovská.
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 20. 7. 2017 11:15

Souhlasím, není lepší kasička než olítaný turbodehet. A ten zvuk je k nezaplacení.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2017 23:43

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 7. 2017 07:30

ale no tak :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 7. 2017 07:38

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 7. 2017 14:26

m.a.x.i.m.u.s píše:Mám chybu 01590 Igniter for interruption battery (N253) a svítí mi airbag.
Nesetkal se s tím někdo?
Něco jsem vygooglil, že snad nějaká pojistka u aku v kufru (3,6), nebo nějaká podvolantovka.
Nějaké bližší info jak co zjistit, nebo nějaké nápady?
Do servisu jedu příští týden na výměnu silentbloků převodovky, tak to tam dám i s tím, jen si nejsem jestli to garážník vyřeší... Ale budu věřit...

Tak to byla ta pojistka u aku, prý byla uvolněná, tak jí upevnil a chyba pryč.
Silentbloky prý byly cajk, ale že byla povolená převodovka, jen utáhnul a problém s divným zvukem při nízkých rychlostech vyřešen.
Dále jsme měl prý někd ev podvozku v nějaké trubce kamínek, který byl slyšet v interiéru - vyškrabnul ho prý a asi pazvuk vyřešen.
Prý se trochu povozil a mohl mi vyjet, tak kolem 10l benzínu, chtěl za vše 1000,- tak jsme mu s velkými díky dal 1500,- jsme šťastný, že to nebylo nic velkého.
Dovedu si představit, že v servisu od Aceho by mi tam naúčtovali jiné čáastky...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 7. 2017 15:14

No super aj cena super :]
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 7. 2017 15:25

Jj, víc jsem platil za servis koloběžky :D A to jí tam musím zavést znovu, protože nemá výkon. Evlo zkušenost...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 8. 2017 12:19

Když jsou sklopené zrcátka, tak se za tmy po odmečení nerozsvítí. V normální pozici se rozsvítí. Je to normální chování?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 4. 8. 2017 12:30

To jsem nikdy nezkoušel ale tipnul bych si, že je to normální - vždyť by svítily úplně nikam jinam když jsou sklopený...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 8. 2017 13:03

Zas až tak moc se ta pozice světla nemění, ale chápu, že u nkěterých aut je to pořádná změna.
Škoda, že to nefunguje i sklopené.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 4. 8. 2017 13:07

Lukas063 píše:ale no tak :D


Vzdyt je to pravda :-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 6. 8. 2017 12:25

m.a.x.i.m.u.s píše:Když jsou sklopené zrcátka, tak se za tmy po odmečení nerozsvítí. V normální pozici se rozsvítí. Je to normální chování?

Mně svítí na rv. 2012 i sklopená.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 6. 8. 2017 21:44

Tak oprava, sklopené bylo jen jedno zrcátko ručně :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 8. 2017 13:20

:D Tak pak to je ok a nemám to rozbity :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků