renault - novinky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 3. 2018 22:19

Bejt to tam bez folie, tak si toho nejspíš ani nikdo nevšimne. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 25. 3. 2018 22:38

:D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 3. 2018 23:54

Nj chodim okolo kazdy den, predajna Renoltu a najviac ma zaujalo Favo, ktore tam maju odstavene :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 5. 4. 2018 10:07

garážmistr píše:Vyzkoušet by bylo zajímavý, ale komentáře se často shodují, u Megane i talismanu. Nečitelný zadek, u kterýho si v nájezdu do zatáčky není řidič jistej jestli drží nebo ne. Pokud se jede zatáčka rychlostí blízkou hraniční pro směr otáčení zadních kol, zareaguje zadní náprava pokaždý jinak.
Ani jedno nechceš.


Mě se líbí jak se na diskuzích obecně velmi teoretizuje jak zadek ujíždí a je nečitelný.. S 4Controlem mám něco najezděno jak v nových vozech, tak testovacích.. A co píšete jsou nesmysly :-). Naopak jízdní vlastnosti jsou povýšeny o několik úrovni výše. Auto je nesmírně hbité a limity toho co zvládne v zatáčce se velmi posunují.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaciaFan 5. 4. 2018 13:04

4Control je bomba...
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 5. 4. 2018 13:12

...a jedna prakticka otazka pro ty kdo vozi vzadu s 4Control I deti popr. jine spolujezdce - nedela se jim z toho neobvykleho pohybu vozu s 4Control spatne od zaludku ?
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 5. 4. 2018 13:23

IMO to ani necitis vzadu...furt bude viac zalezat, akym stylom a rychlostou danu zakrutu zoberes.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 4. 2018 13:31

Matuji píše:Mě se líbí jak se na diskuzích obecně velmi teoretizuje jak zadek ujíždí a je nečitelný.. S 4Controlem mám něco najezděno jak v nových vozech, tak testovacích.. A co píšete jsou nesmysly :-). Naopak jízdní vlastnosti jsou povýšeny o několik úrovni výše. Auto je nesmírně hbité a limity toho co zvládne v zatáčce se velmi posunují.


DaciaFan píše:4Control je bomba...


Nezkoušel jsem a možná plácám blbosti. Jen na statisticky reprezentativním vzorku srovnávám svoje chápání aut s chápáním pár lidí, kteří se k tématice veřejně vyjadřují a jejichž názory jsou blízké mým. A názory těchto lidí jsem shrnul.
Vaše názory mi blízké nejsou.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 5. 4. 2018 19:38

jurajec píše:...a jedna prakticka otazka pro ty kdo vozi vzadu s 4Control I deti popr. jine spolujezdce - nedela se jim z toho neobvykleho pohybu vozu s 4Control spatne od zaludku ?


Hm, dobrý dotaz, ono se to nabízí.. Třeba jak u Laguny 3 s 4Controlem a bez.. Rozdíl je v tom, že když jsem přesedl do Laguny bez tak najednou se mi ten vůz zdál hrozně těžkopádný. Více točím volantem, musím více ručkovat, do zatáček si více přibržovat, protože jinak to auto mě táhne odstředivě ven. Celkově subjektivně to auto zatáčí a dělá manévry během jízdy velmi pomalu. S 4Controlem mě vždy překvapí, jak málo točím volantem a jak neuvěřitelně hbité to auto je. Nejaktivnější to je při nízké rychlosti a prudké zatáčce. To mě až překvapí jak aktivně ten zadek vykrouží a je to pocit, jako by byl hnaný. U nových Renaultů je fajn, že lze nastavovat intenzitu přes Multi-Sense. Tam to funguje jak pro jízdu vpřed a vzad.

Cestující vzadu to nepociťují nijak.. Jen z pohledu řidiče mě překvapuje jak najednou se všude vytočím, zaparkuji do úzké mezery, manévrovací schopnosti jsou úplně někde jinde.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 6. 4. 2018 18:22

Matuji:Z ceníků Lodgy,Dustera a Dokkeru zmizel motor 1.2 TCE 92 KW.Bude místo něho náhrada anebo se upravuje na nové emise ?
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 4. 2018 18:24

mozno daju 1.3tce
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod exBURN 6. 4. 2018 19:15

Údajně jen krátké přerušení výroby a brzy se vrátí. Možná spíš najedou na specifikaci 1,2 TCe 130 :-)
1,3 Tce je dražší takže do dacie asi nepujde nahned
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 4. 2018 19:26

a megan dostane daku 150k variantu ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod exBURN 6. 4. 2018 19:45

115, 140 a možná 160, ale nikdo neví kdy. Zatím nejsou žádné zprávy, takže bůh ví, kdy to bude.
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 6. 4. 2018 21:49

Dix_ píše:Matuji:Z ceníků Lodgy,Dustera a Dokkeru zmizel motor 1.2 TCE 92 KW.Bude místo něho náhrada anebo se upravuje na nové emise ?


Ano, 1,2TCe končí bez následné úpravy. Vyprodávají se poslední kusy. Jako první příjde do Dusteru 1,3TCe (viděl bych to tak na konec roku/nový rok) a změnou projde i nafta. Bude 1,5dCi AdBlue.

1,3TCe má postupnýn náběh, nedostanou ho všechny modely hned. Už nyní probíhá distribuce prvních Capturu / Scenicu. Megane se dočká od podzimu.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků