renault - novinky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 6. 3. 2015 06:29

myšpulín píše:K čemu je skrabka na led u nádrže? Kdyby tam zamrzlo víčko? A dešník ve dveřích?? Jako aby nenapršelo při nastupování do auta?? :D

Já to pochopil tak, že kapsa deštníku má odtok ven z auta, aby z něho nestékalo dovnitř. Už tak je v některých škodovkách za deště mokro až až.
Škrabka je ve víčku, aby si ji mohl vypůjčit i parkující soused, který třeba ani sám škrabku nemá. Pokud si ji vypůjčí na neurčito, podařio se tak vnutit mu reklamní předmět se správným logem.
:-)
Zpět k tématu. Zdá se, že Renault se chce zbavit stávajících Meganů. Díval jsem se do aktuálních ceníků a prodává je za hodně zajímavé ceny.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 3. 2015 13:03

Nejaka zmena v cenach?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 8. 3. 2015 16:03

Matuji píše:Na tohle Clio jsem zvědavý. Současné RS jsem měl půjčené a já si prostě stojím za tím, že to je dobré a zábavné auto.. Díky automatu to odpustí spoustu chyb řidičům co nejsou na takové úrovni jako profíci. Jízda s CRS mi na tváři vykouzlila takové úsměvy, jako se to povedlo málokterému autu.. Holt není to auto pro pár vyvolených R.S. nadšenců, ale pro větší masy.

Ale koupí si ho jen pár nadšenců.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 8. 3. 2015 16:21

Ocividne vice nez to trojkove..
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 8. 3. 2015 20:35

m_tsch píše:
Matuji píše:Na tohle Clio jsem zvědavý. Současné RS jsem měl půjčené a já si prostě stojím za tím, že to je dobré a zábavné auto.. Díky automatu to odpustí spoustu chyb řidičům co nejsou na takové úrovni jako profíci. Jízda s CRS mi na tváři vykouzlila takové úsměvy, jako se to povedlo málokterému autu.. Holt není to auto pro pár vyvolených R.S. nadšenců, ale pro větší masy.

Ale koupí si ho jen pár nadšenců.



na fb RN jsem dával čísla prodejů. Ten rozdíl je markantní a má stoupající trend.. Renault věděl co dělá
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 8. 3. 2015 21:01

Já vím a dal si to do znaku :-)
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 11. 3. 2015 10:32

Měl jsem možnost si Kadjara vyzkoušet a mám z toho rozporuplné pocity. Jednalo se o předprodukční verzi, takže to berte s rezervou, ale plno věcí už je hotových, a to se mi nelíbilo. Děsný kontrast luxusních prvků od Renaultu se šlendriánskými a nekvalitními prvky od Nissanu - tlačítka na stahování dveří vypadají jak z Almery na pokraji milénia, madlo dveří (právě asi vinou předprodukční verze) nelícovalo s tapecem a při jakémkoliv lehkém dotyku vrzalo a celé se prohýbalo. Impulsní stahování oken je pouze u řidiče. Výplně zadních dveří jsou celé z tvrdého plastu bez jakýchkoliv motivů (Pouze u loktů je měkčený plast). U BOSE verze je pod sedačkou spolujezdce zesilvoač, díky kterému si však nedáte nohu normálně pod sedačku, ale buď ji máte bokem nebo položenou na zesilovači. Jinak to je docela povedené auto. Exteriér ten je na jedničku.. na živo to vypadá moc dobře, lépe než na fotkách, ale osobně jsem docela zklamaný z toho,že tam je až příliš prvků z nissanu (a ne zrovna těch dobrých). Ale oproti Koleosu či Latitude.. to se nedá srovnávat.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 3. 2015 13:53

http://www.autorevue.cz/novy-renault-la ... frankfurtu

sa za par rokov vratim k frantikom ? :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Matuji 21. 3. 2015 15:17

Na RN je i fotka interiéru.
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 3. 2015 21:15

Co je na ní novýho? Furt stejně hnusnej předek...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 26. 3. 2015 18:29

http://www.autoforum.cz/predstaveni/renault-atalans-2016-nova-laguna-zmeni-jmeno-zaskoci-i-za-latitude/
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matuji 27. 3. 2015 00:31

grafika má daleko do pravdy... Atalans je jedno ze zvažovanách jmen. Oficiálně se vůz odhalí 6.7.2015..
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Matuji 15. 5. 2015 11:54

Obrázek :-D
Matuji
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 5. 2015 12:11

Ze by nastupce Laguny?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků