RENAULT versus ZÁKAZNÍK ..... k smíchu nebo spíše k pláči?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 14:15

tom: a teraz to uz ide rovno bez ohladu na povrch a sklon vozovky. To by ma zaujimalo. Uz to mas dost otestovane, teda dufam :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod HOOK 10. 2. 2006 14:18

tom69: ja nevim, tolik se v tom neorientuju, ale kdyz mi prijmou do servisu auto se zavadou, tak je to proste zavada a nejak blabol, ze pritom neco preventivne vymenili to nezmeni ne ?
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 2. 2006 14:21

Haya1 píše:to TOM69: proboha proč už to neřešíš přímo ve Francii? :hms/quote]


Ve francii se s tebou nikdo bavit nebude, poslou te do ***** s tim, ze to mas resit s renaultem CR (viz neci zkusenost na foru).
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 14:25

pOetrik: v tomto mas pravdu, niekto sa z fora uz stazoval. Nema to vyznam. Zatial je to vzdy prehrana vojna a clovek moze byt rad, ze to akotak opravia
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 14:29

HOOK píše:tom69: ja nevim, tolik se v tom neorientuju, ale kdyz mi prijmou do servisu auto se zavadou, tak je to proste zavada a nejak blabol, ze pritom neco preventivne vymenili to nezmeni ne ?


to je prave ten omyl, to ze auto prijali do servisu vubec nic neznamena a tim spis pokud tam napisou ze neco vymenili preventivne. zakon a pravnici v tomto smeru mluvi jasne

to by ti pak stacilo dat auto trikrat do servisu a mohl bys chtit vymenu, tak to bouzel neni. zasadni je prave to co servis napise.

u nas ve firme to casto resime, posledni problem byl se Siemens SX1, nepovedenej vyrobek. telefon zamrza a dela spousty jinych neplech spojenych s sw. a vys jaky je rozdil mezi tim jestli zakaznikovi muzes vratit penize. jedna veticka. pokud servis napise zavada se projevila a byla odstranena prehranim sw, mas po trech respektive po dvou predchozich opravach narok na vraceni penez. Pokud tam servis napise prehran sw, nebo provedena aktualizace sw mas smulu i kdybys mel 10 takovych opravenek
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 14:30

Jarda2 píše:chcípání po natankování to už opravdu není normální.r/quote]


tak na toto som dostal odpoved, ze nemam tankovat plnu viac nez do prveho vystrelu. Raz som to skusil a nepomohlo. Ale aj tak je to pekna blbost, keby bol toto problem, maju tam kazde 3 auto, vzdy tankujem nna 2 cvaknutia a aj ta ta nadrz nieje uplne plna
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 14:32

Tom69: a teraz to uz ide rovno bez ohladu na povrch a sklon vozovky. To by ma zaujimalo. Uz to mas dost otestovane, teda dufam :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 14:34

Obrat se na renault at ti to daji pisemne na hlavickovem papire, rad to hodim na stranky

v zivote jsem u zadneho auta nezazil, ze by mu vadilo tankovani do plna, je ta spousty faktoru ktere ovlivnuji jak rychle sepne klapka u pistole takze tam nemuze byt nikdy naprosto stejna hladina

ps: jo zatim beha tak jak ma to znamena doleva doprava rovne podle sklonu
Naposledy upravil Tom69 dne 10. 2. 2006 14:35, celkově upraveno 1
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 10. 2. 2006 14:34

tom69: No ale tytam prece davas auto s konkretni zavadou, ne z dlouhe chvile, nejaky technik to prejima a zavadu vidi, tak se prece musi napsat do protokolu ne ?
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tom69 10. 2. 2006 14:38

HOOK píše:tom69: No ale tytam prece davas auto s konkretni zavadou, ne z dlouhe chvile, nejaky technik to prejima a zavadu vidi, tak se prece musi napsat do protokolu ne ?


to je prave to ze takhle to nefunguje, pulku veci ti proskrtaji, polovina je standartni jev, treba na podivne zvuky ozyvajici se od leveho okna (zvuk jako kdyz rezes sklo) mi prodejce do protokolu napsal ze to uznava za zavadu a nasledne druhy servis napise ze se jedna o vlastnost spojenou se zabehem noveho vozu

to pak mas pocit ze si z tebe opravdu delaji blazny !
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarda2 10. 2. 2006 14:40

xmaster píše:Tom69: určitě se ti ozvalo pár nespokojených zákazníků renaultu, ale taky zapomínáš na ty spokojené :) Ti nemají potřebu zaplavovat diskuze tím, že jsou spokojeni. A předpokládám, že jich bude většina. Jinak by asi něco bylo špatně :)e/quote]
Neboj, o těch spokojených všichni víme. A když se nespokojení neozvou, budeme si myslet, že jsou spokojení úplně všichni.
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 10. 2. 2006 14:43

tom69: No ale kdyz prijedu do servisu s tim, ze to tahne na stranu a technik si to projede a ono mu to opravdu bude tahnout, tak to prece do toho protokolu napsat musi a je to proste odstraneni zavady a ne preventivni vymena.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 2. 2006 14:43

Nejvic mne stve, jak si lidi nechavaji s_rat na hlavu. Tom69 je jeden z mala, kdo si na hlavu s_rat nenecha. Kdyby byla takova vetsina, nemusel nikdy tyhle problemy nikdo resit.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod MirecBA 10. 2. 2006 14:54

p0etrik píše:Nejvic mne stve, jak si lidi nechavaji s_rat na hlavu. Tom69 je jeden z mala, kdo si na hlavu s_rat nenecha. Kdyby byla takova vetsina, nemusel nikdy tyhle problemy nikdo resit.


ono je to j v tom, ze nie kazdy je technicky typ. Mne vysvetlovali, ze nieje auto, ktore by rovnomerne opotrebovalo pneumatiky. Ja som mal rozdiel medzi stredom a vonkajsim krajom po 10tkm 1,8mm v hlbke dezenu. V pneuservise ma upozornili, ze mi vyrazne prepadaju kola na jednu stranu. Kraje 5,2 a stred ako novy, 7mm. To v zadu a predu to bolo lepsie, tam to bolo 6,3 ku 6,8. Potom mi dalsi vysvetlil, ze Megane maju vacsiu zbiehavost a tym to je sposobene. Len mi bolo divne , preco aj vnutorne kraje boli viac ohlodane. Ale toto som relativne akceptoval a nechal tak.
To iste s dierou v plyne, trasenim auta na volnobeh. Proste neznaleho lahko ...... .

Tom69: mne to bocne predne sklo po vytiahnuti pukne, akoby prasklo :-) Ale neriesim to uz, tiez to bolo o.k.
Aby som netankoval doplna mi nechceli dat na papier :-) Pytal som si to
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Jarda2 10. 2. 2006 14:55

MirecBA píše:tak na toto som dostal odpoved, ze nemam tankovat plnu viac nez do prveho vystrelu. Raz som to skusil a nepomohlo. Ale aj tak je to pekna blbost, keby bol toto problem, maju tam kazde 3 auto, vzdy tankujem nna 2 cvaknutia a aj ta ta nadrz nieje uplne plna
To mi nejde na rozum. S tím jak a kolik natankuješ to nemůže souviset. Ale proč to zlobí vždy po natankování??? Ani na problémy s odvzdušněním nádrže to nevypadá. Nedělal to teplý motor vždy když stál jen pár minut? Už to někdo spravil, nebo to pořád zlobí? Kontrolovali tlak v palivivém potrubí?
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků