Megane II,1,4,98K - problemy se startovanim

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ivulino 16. 10. 2005 20:25

Můj Megan po nastartovaní někdy ihned chcípne. Stává se to nepravidelně ,a jen při startováním s "vlažným" motorem. V ser visu mi vyměnili snímač otáček ,ale závada se opakuje. Diagnostika ukazuje vše OK. Nemáte někdo s touto závadou zkušenost?

# změnen název diskuse Radek O.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 16. 10. 2005 20:49

Typoval bych to buď na špatný kontaktík na imobilizéru. Či chybku v řj motoru a nebo také na nějaké výpadky či selhání různých komponent .Rozepiš kdyžtak jestli to poté nastartuješ hned či kdy. Jestli necítíš nějaké změny na chodu motoru atd. Takhle to je hodně široká oblast příčin :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod ivulino 16. 10. 2005 20:57

Dělá to strašně nepravidelně a jen po nastartování vlažného motoru. Motor chytne ,ale neudrží volnoběh a chcípne. Proto nastartuji podruhé a plynem motor trochu roztočím a až potom se motor ustálí na volnoběhu. Potom již žádný problém, při jízdě je vše OK.V Renaultu si s tím neví rady.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 16. 10. 2005 21:13

Zajímavý průběh. Kdyby jsi měl diesela tak je mi to jasný. Ale takhle, tam to může vypadá na nějakou ztrátu tlaku paliva v závislosti nějakého špatného signálu a nebo ventil na volnoběžné otáčky či co. Řeknu Ti to takle chce to (jako všude u těchto závad) bez osciloskopu na změření všech signálů najednou (nelépe 8-12 kanálů) se asi neobejdeš. Tím zjistíš co kdy co ovlivní (v servisech na to nemají většinou čas a proto jen mění díly). Doporučuji se obrátit na pana Flai......(nebudu uvádět celé jméno )www.autodiagnostika.cz (špičkový odborník s vybavením) či neznačkové servisi typu Bosch atd.
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod ivulino 18. 10. 2005 20:28

Diky. Souvislost s kolísáním tlaku benzínu mne taky napadla, bohužel to bylo až po návštěvě servisu.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 18. 10. 2005 20:41

Až by jsi to měl vyřešeno tak dej vědět.Taky mě to zajímá :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod ivulino 21. 10. 2005 18:25

Bude to na dlouho:-)
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmaster 22. 11. 2005 16:55

jo ták mám teď úplně stejnej problém. Úplně stejnej motor. Auto mám nový od března. Prostě zahřeju motor rychlou jízdou na dálnici, dojedu k obchoďáku, nakoupim, za hodinku se vrátim k autu, nastartuju, otáčky vylezou jen na 600 ot/min !! přitom běžně vyskočí na 1000 a hned spatnou na 800. V tomhle případě sotva vylezou na 600 a když sem včera rozsvítil světla, tak to chcíplo.
Pokud dojedu s teplým motorem, vypnu to a hned startuju, tak je vše v pořádku. Zrovna tak start se studeným motorem. Problém je jen trochu vychladlej motor, tak po hodince stání třeba. A navíc jen te´d v zimě asi, dřív se mi to nikdy nestalo nebo sem si nevšim.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Tom69 29. 11. 2005 23:26

Problémy s Renault Megane II http://renault.kvalitne.cz
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček

Odeslat příspěvekod xmaster 1. 12. 2005 11:51

Tom69 píše:[b]Problémy s Renault Megane II http://renault.kvalitne.czz/b]

Co to tady s tím má co dělat??? :x Už to snad stačí, nemusíš to cpát 5x do každého threadu!
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Tom69 1. 12. 2005 11:54

sorry to je mysleno pro nove prichozi, aby vedeli pripadne do ceho jdou pokud nastanou problemy. takze se timto omlouvam vsem nepotrefenym, snazim se upozornit lidi jak to jde nebot nemam takovy rozpocet na PR jako renault, takze se omlouvam tem co je to obtezuje ale snad tech co jim to pomuze bude vic ...

jeste jednou se omlouvam, bylo to pouze jednou, vicekrat se to nestane :)
Reklamovali jste zakoupený vůz? Chcete uveřejnit své zkušenosti? Pište na: info.renault@email.cz nebo čtěte http://www.renault.nazory.cz
Tom69
Nováček

Odeslat příspěvekod Fojťan 1. 12. 2005 12:12

krome pochybne kvality renaultu by to take mohlo byt zpusobeno imobilizerem, pokud ti tedy po zhasnuti svii jeho kontrolka... ve fabii se mi stavalo ze kdyz jsem mel uspineny klic, tak imobilizer ho proste nevzal, a po nastartovani to hned vypnul. malem jsem to musel resit servisem, az pak me napadlo ten klic vycistit a vse je ok :D
learnin' to fly
Fojťan
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 12:40

Tom69 : Ty si fakt nemocnej co, nikoho nezajimaj tvoje uchylka a xenofobie k Renaultu, sir to prostimte jen mezi sve zname a uzivatele podobnych for nech prosim napokoji. V civilizovanem svete se tomu rika nevyzadany SPAM.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod ivulino 1. 12. 2005 16:45

Jsem rad ,ze jsme dva :D . Je to takovy problem -neproblem. Clovek ,ktery by s timto autem jezdi mene casto by jej mozna ani nezaregistroval. Pokud ,ale jezdis casto a startujes 10-15x denne ,zacne te to ****. Muj problem se startovanim nejak neresim, problem je porad stejny , nevyviji se ani k lepsimu ,ani k horsimu. V Renaultu nevi co s tim, protoze diagnotika jim ukazuje vse OK(byl jsem u toho). Vyresim to nasledovne: prodam Rencka a naberu tu novpou Hondu Civic 1,8 ta je super a Renault se s ni nemuze rovnat 8)
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 17:28

ivulino : S nejvetsi pravdepodobnosti to dela imobilizer, podobne veci mi delal dodatecne namontovany imobilizer s alarmem u predchoziho auta, jednoduse se ti vypne palivova pumpa, takze at se technici zameri jen na tuhle oblast a s diagnostikou se nezabejvaj, u me to vyresil technik asi za 10 minut, protoze us se s tim setkal v minulosti u jinych zakazniku (nebyl to servis Renault, ale normalni garaznik). U me stacilo preprogramovat r.j. alarmu.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod ivulino 1. 12. 2005 17:37

Diky za tip. Navrhnu jim to a dám vedet.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrK 1. 12. 2005 18:05

Dělá mi to ten samý motor 1.4 16V v Meganu také (auto vyrobené v květnu 2005). Jakmile je motor mírně vychladlý (zastávka u obchoďáku), naběhne jen na 600 otáček a snadno pak chcípne. Pokud přidám dostatečně plyn, tak normálně odjedu a při stání na první křižovatce je už volnoběh OK. Typoval bych to na chybu v SW řídící jednotky motoru. Teď jsem pročítal anglická diskuzní fóra, Několik příspěvků tam bylo o tom samém, ale nikdo nenapsal, jak a zda se problému zbavil.
PetrK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 20:38

Saman:Tady nejde o žádnou xenofobii či něco jiného k Renaultu,tady jde o to,že Renault nemá snahu cokoliv řešit v případu Tom69 a neuzná,že mu prostě prodali šunt.Alles.
Tímto se omlouvám za OT. :lol:
Škoda Rapid lifback FL 1,0 TSI 81kW Ambition
Ex.Škoda Rapid Spaceback FL 1,0 TSI 70kW Ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 293000km
RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 21:37

Red_Dwarf : Kdys budes mit spatnou zkusenost treba s mobilem od Ericssonu, budes to taky hned davat na vsechny fora o Ericssonech co kde na netu najdes, ne zalozis vlastni forum a tam to proberes s lidma co je to zajima, a ne ze to das vsude kde je jen zminka o Ericssonu to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

( Ericsson sem vybral nahodne a podotykam ze sem s nim us mnoho let spokojenej )
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 22:03

Ivulino:Blbá otázka: Nepomohl by blbý restart odpojením baterie?Občas to pomůže,ale asi nebudeš ten případ?Většinou se to řeší,pokud nestartuje vůbec,ale točí startér.Figl s centrálem asi taky nefunguje?
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod ajif 1. 12. 2005 22:05

Saman píše:Tom69 : Ty si fakt nemocnej co, nikoho nezajimaj tvoje uchylka a xenofobie k Renaultu, sir to prostimte jen mezi sve zname a uzivatele podobnych for nech prosim napokoji. V civilizovanem svete se tomu rika nevyzadany SPAM.

nikoho? Mne to treba zajima. SPAM muze byt jen v mailu, ne ve verejnem diskusnim foru pozor2
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod ajif 1. 12. 2005 22:08

Saman píše: to co dela Tom69, to us je SPAM. A ver ze nejsem sam komu to vadi.

komu to vadi, muze prispevky od Tom69 ignorovat. Mne zas vadi pravopisne chyby a preklepy :wink:
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:36

ALL : Pokud na naprosto a nachlup stejnej prispevek narazite na nekolika forech a nekdy i na nekolika strankach toho daneho tematu a tento prispevek odkazuje na neco/cokoli kam chci nalakat lidi, je to brano jako SPAM pokud se s majitelem/provozovatelem fora nedohodnu o jeho umisteni jako reklamy na neco/to/ono. Navic Tom si neuvedomuje ze tohle chovani by Renault CR mohl brat jako pomluvu a dokonce ho za to zazalovat, neb v CR je sireni pomluvy a negativni reklamy trestne. Tot moje pratelska rada.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 22:44

Saman:telefon versus auto:Něco jiného,nemyslíš.Vezmi si to tak,prodají ti Clio,které zatáčí někam do pr***,všechno vrže atd.Taky bys psal.Vím,jsi fanda Renault,ale tady nejde ani tak o vozy Renault,ale o ten přístup autorizovaného prodejce.Pokud Tom69 něco málo tímto dokáže,tak i to málo je úspěch.Přeci se jednou prodejci musí chytit za nos a říct si,že takto podnikat nemohou(i když v téhle republice pochybuji:-( )
Doufám,že se někdy vrátí to,kdy byla snaha něco opravit a ne vyměnit celé auto.
Tomovi69 fandím,ačkoliv někde psal,že sraz "nespokojenců" nedopadl excelentně.

Můj případ:Chtěl jsem vyměnit 1 kabel ke svíčce,autorizák mi nabídl sadu(všechny kabely ke svíčkám+ váha vzduchu),což se mi nezdá fair.
Zrovna se mi spravuje auto-malý ťukanec jedný báby.V Oplu by chtěli 40tKč,mně to jeden chlapík opraví za 10tKč.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 22:59

Red_Dwarf : Mame obdobnou zkusenost (horsi )v rodine s MB E, a nikomu to necpu pod nos. Myslis ze nekoho nekde v zastoupeni te a one znacky zajima ze nejakej Franta z horni dolni je nespokojenej, ne nezajima. Oni maji na trhu postaveni ktere jim nerozbyjes, a trpime jen mi ostatni kdo musi na kazde druhe strance koukat na cervenej odkaz na nejaky fan stranky nespokojeneho zakaznika. Bud to vyresi primo s prodejce/zastoupenim pro CR, nebo to neviresi, ale tohle mu nepomuze. I negativni reklama je reklama, vis prevracenej Logan, jeste se jim prodeje zvedly a ted si muzou jen gratulovat ze je nejakej ADAC spatne testnul.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 23:05

Ano,bohužel se tím moc nevyřeší-u nás.BOHUŽEL.ale nemyslím,že je špatné na to upozorňovat,třeba to jednou pomůže.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 23:08

To nepomaha nikde nasvete a dokud budou penize to hlavni, tak pomahat ani nebude. Takze nejakych par desitek mozna stovek let to za nas budou stejne resit jen pravnici.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 12. 2005 23:10

Zažalovat tě může kdokoli za cokoli.Pokud si můžeš dovolit pořádného právníka,který často bere 10x tolik,co je běžný průměr,řádně to zmedializuješ,nedotáhne tě k soudu ani mafie právníků od lepších firem,protože by si rozbili hubu a věř že nikdy nezjištují jestli jsou v právu,ale jak silný jsi soupeřDle toho se zachovají.Skončí to u mimosoudního vyrovnání a dosáhneš svého.Je to jak pohádka,ale jsme v kocourkově.
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod RRAAFF 1. 12. 2005 23:19

No nevím,znám pár případů,kdy se k člověku v cizině zachovali lépe něž u nás.Oni si zákazníka váží,aspoň většinou,ale tady se jen rejžujou prachy.
Ono totiž by mělo platit,že špatná reklama=špatný výrobek.Když někdo pojede po ulici jak prase a na autě bude mít třeba Pekařství Vaněk,tak si ten rohlík od něj nekoupím.
A obecně přístup autorizáků je špatný,možná,když bude případů toma69 valem přibývat,tak se možná něco změní.Osobně si "aktivit"toma69 vážím,protože je pořád lepší konat než doma naříkat.

RRAAFF
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 1. 12. 2005 23:31

Jo tak doma narikat je spatnej postup, to souhlasim, ale zase tech cest jak dosahnout sveho je hodne, jen zvolit tu spravnou, ma moznost jit s tim do telky, tam se na to vklidku vsichni pekne kouknem, reknem si ze ma pravdu a bude mit vystarano. Ale to ze je tech spatnejch veci vic v CR nes jinde k tomu bych mel vyhrady, tech spatnejch lidi/cinu je nejvice vzdy tam kde se pohybujes, kuprikladu ja z 90% vydelavam prave v Americe, zadny cesky odberatel se ke me nikdy nezachoval spatne, dycky zaplatily a byli sme stastni oba, v Americe, jeeee, paaanecku tam je neplaticu co mi dluzej. Vzdycky ceho je hojnost tam nekaliv zivlum uroda pekne vzkveta. CR je na tom s resenim a spravedlnosti celkem jeste dobre oproti celkovemu zbytku sveta.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod ajif 2. 12. 2005 10:59

Saman píše:Navic Tom si neuvedomuje ze tohle chovani by Renault CR mohl brat jako pomluvu a dokonce ho za to zazalovat, neb v CR je sireni pomluvy a negativni reklamy trestne. Tot moje pratelska rada.

Zakladni pravni norma (myslim tim Ustavu Ceske Republiky) dava kazdemu obcanu pravo na svobodne vyjadreni nazoru. No a je potreba rozlisovat, co je pomluva a co vyjadreni nazoru. Pokud je kokretni auto smejd a pristup konkretniho servisu&dovozce unfair, jde o vyjadreni nazoru a ne pomluvu. pozor2
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod martin78 2. 12. 2005 11:10

S Meganem I sem měl stejný problém, a ještě jako bonus mi někdy točil na volnoběh 6000 ot., ale jen někdy. Po výměně teplotního čidla vše O.K. Na II při studeném mot. chcípal motor při vyřazení a následném zastavení. Nevěřil sem tomu, ale skutečně pomohlo poklepání na otřesové čidlo. Od té doby rendl najezdil 15 tis. a už se závada neopakovala. :wink:
martin78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anndy 2. 12. 2005 11:14

germi123 píše:Zajímavý průběh. Kdyby jsi měl diesela tak je mi to jasný. Ale takhle, tam to může vypadá na nějakou ztrátu tlaku paliva v závislosti nějakého špatného signálu a nebo ventil na volnoběžné otáčky či co. Řeknu Ti to takle chce to (jako všude u těchto závad) bez osciloskopu na změření všech signálů najednou (nelépe 8-12 kanálů) se asi neobejdeš. Tím zjistíš co kdy co ovlivní (v servisech na to nemají většinou čas a proto jen mění díly). Doporučuji se obrátit na pana Flai......(nebudu uvádět celé jméno )www.autodiagnostika.cz (špičkový odborník s vybavením) či neznačkové servisi typu Bosch atd.b/quote]

Cim by to bolo pri diseli? Lebo teda moj znamy si kupil 5 rocnu astru 2.0 d 60kw (neviem presne oznacenie) a okrem toho ze je v super stave (dovezenu z nemecka), tak sa mu asi za 3 tyzdne 2x stalo, ze nenastartuje hned na 1-vy krat, ale na druhy. Filtre a olej su vymenene, je tam najazdenych cca 130tis. tak isto akumulator je meneny v roku 2004. Podrobnosti neviem, ale mna to zaujima a rad si rozsirujem obzory. Diky

ostatnym sorry za OT.
Anndy
Anndy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod xmaster 2. 12. 2005 11:31

Teď jsem měl asi dva týdny pokoj. Ale: tyto dva týdny jsem jezdil hodně svižně, spotřeba samozřejmě výrazně vyskočila, mimo jiné také proto, že jsem v neděli "řádil" na letišti na sněhu ještě naposled s letníma gumama. Pravděpodobně se ŘJ přestavila, auto mnohem lépe reaguje na prudké přidání plynu a lépe jde do otáček. Problém se neprojevil.
Předtím byl hodně drhej benzín a většinou jsem nikam nespěchal, takže jsem jezdil s hodně lehkou nohou. Po dálnici večer jen kolem 100-110. Ale při předjíždění se autu moc nechtělo. A to se mi prvně objevil ten problém.
No dneska jedu zas nakoupit, tak uvidíme co na tom bude. Vidím to spíš na chybu software řídící jednotky v některých režimech. Taky by to chtělo nějaký servicepack na stěrače :))
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod xmaster 2. 12. 2005 11:36

Jinak anglická fóra jsem taky poctivě pročítal, ale tam mají problém se zhasnutím motoru 1,6. Ale narozdíl od nás, je to známý problém a mají na to oficiální opravu.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 2. 12. 2005 12:25

fija : Pokud jednou vyjadris svuj nazor a dale s tim neprovokujes a dale nesiris nachlup stejnou zpravu, pak je to vyjadreni nazoru, pokud ale tento nazor siris pravidelne a umyslne dale a porad dokola a porad ve stejnem zneni, tak se jedna o sireni pomluvy.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 2. 12. 2005 13:27

CR je na tom s resenim a spravedlnosti celkem jeste dobre oproti celkovemu zbytku sveta.

Zajímavé,ale neoběktivní..
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod Saman 2. 12. 2005 13:37

737888840 : Zazaluj v USA zlodeje co te na ulici okrade a ty ho pri tom prastis taskou pres hlavu, v Cine nahlas na verejnosti rekni ze Komunismus je sracka. Cesky clovicek dokaze okrast nekolik set tisic lidi najednou a pak skonci na Bahamach, po nekolikaleten nic nedelani a nalehani ho zatknou a lidi sou spokojeny. v USA ober nekolik milionu lidi a sved to na momentalni nepricetnost, zarucene si sednes na pul roku a pak si budes us jen do konce zivota uzivat ty nakradeny chechtaky. V CR je sice pravo pomale a dost casto si nabyje hubu nevinnej, ale takove veci jako je treba Obcanskej jouda nebo obdoba na Prime si v USA ani nedokazou predstavit.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 2. 12. 2005 13:41

To už beru.Tady konkrétně máš víceméně pravdu.
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod PetrK 2. 12. 2005 14:27

PetrK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivulino 4. 12. 2005 19:01

Hoši děkuji za Vaše filosoficke diskuze ,ale pište je pls. nekde jinde. Tema je: Chcipani Meganu II,1,4, 16v,98k ,pri vlaznem motoru ihned po nastartovani. Dekuji.Ivulino.
ivulino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmaster 5. 12. 2005 11:38

Tak v pátek zas. Jedu nakoupit, za hodinu se vrátim k autu, nastartuju a otáčky sotva vylezou na 600 ot/min. Sice to nechcíplo ani po rozsvícení a zapnutí rádia a ručička se hoodně pomaličku přibližovala na 800 ot/min. Tak sem vycouval z řady a v pohodě a chcíplo to až po zařazení 1 a rozjíždění.
Tak už mě to štve a po vánocích s tím zajedu.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod xmaster 13. 12. 2005 15:30

Tak po novým roce jsem objednanej do servisu na diagnostiku. Nejspíš je to prej nějaký teplotní čidlo.
By mě zajímalo jestli to dělá třeba i Thalie nebo Clio s tímto motorem.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 13. 12. 2005 17:22

xmaster : Me to s tim motorem v Cliu jeste nikdy neudelalo, najeto cca 50 tisic. Me zase ale po 35 postupne odesli 2 zapalovaci trafa a ty zbyle sem dal radsi us taky vymenit.
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod matoo 14. 12. 2005 12:51

to xmaster:

Mam ten isty problem + dalsie(dusenie motora, pri rovnako pridanom plyne auto ako keby na 1s ubralo a zasa pridalo same od seba) a auto bolo na diagnostike uz niekolko krat. Nikdy nic nenasli.
Tak vela stastia, hlavne si to dobre otestuj a daj vediet ci to "genialni" renault mechanici odstranili.
matoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmaster 14. 12. 2005 15:19

problém je, že tohle prostě neotestuješ při přebírání auta. Jedině to projet dokolečka a pořádně zahřát a nechat další hodinku stát.
xmaster
Nováček

Odeslat příspěvekod Mirek II 20. 4. 2006 23:52

V servisu jsem předvedl, že po 20 ti minutách stání nelze auto nastartovat. Vyměnili lambda sondu, škrtící klapku a nalili do paliva nějakou přísadu. Od té doby se závada nevyskytuje.
Mirek II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lakinooo 27. 12. 2017 14:33

Aj keď stará téma, ale našiel niekto riešenie vlažných štartov?
lakinooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 12. 2017 15:51

Ne.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 12. 2017 18:51

Lambda sonda v háji.
http://www.auto.cz/sonda-lambda-je-to-n ... inu-112058
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod metyn 27. 12. 2017 18:55

máš tam špatný odkaz, má tam byt odkaz na lambadu, husťochu :D , Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 12. 2017 18:57

Nezasírej to tady OT meťochu. Husto
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 12. 2017 19:08

Správně.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MirekII 28. 12. 2017 11:17

Je to zanesenou škrtící klapkou. Nechal jsem ji vyčistit a pak do benzínu přidávám super benzin aditiv. Tím se problém odstranil.
MirekII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2017 11:21

No tak hurá.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 12. 2017 22:26

To je VIF
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 12. 2017 00:01