"Kňourání" převodovky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 24. 8. 2018 21:17

Jean ViC píše:Jezdit dokud jezdí neřeš
Počkej časem na větší problémy
tak vymenil bych olej v prevodovce a dobry, pokud by me to fakt sralo, tak bych tam dal tutelu nebo redline, nebo tak neco, jak tutela tak lucas docela pomahaj na divnosti, kazdy na opacnou stranu, taky to muze byt treba nejakej plastik nebo treba mackac od spojky, pokud je to manual.

-- 24. 8. 2018 22:17 --

aikoN píše:
igi65 píše:Zdravim,při rychlosti 50-60km se ozývá takové kňučení.Při zrychlení přestane.Co jsem zatím přečetl to vypadá že je to z převodovky.Nemáte s tím někdo zkušenost co se s tím dá dělat?
1.4VTI C3 Picasso.


Mně na C4 1.6 něco kňučí kolem 120 km/h, co jsem se ptal, je ten zvuk prý vlastnost převodovky. Vzhledem k tomu, že už jsem s tím od té doby najezdil 130 tkm a nic se nevysralo ani se ten zvuk nezhoršil, asi to bude pravda. Takže bych to neřešil...

tak vymen olej vprevodovce za nejakej dobrej :)

-- 24. 8. 2018 22:20 --

Nepisu, ze to pomuze, ale je to par stovek a je to, otvykle i u citronu, na chvilku.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 8. 2018 21:49

Ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 8. 2018 21:56

evlo píše:
aikoN píše:
igi65 píše:Zdravim,při rychlosti 50-60km se ozývá takové kňučení.Při zrychlení přestane.Co jsem zatím přečetl to vypadá že je to z převodovky.Nemáte s tím někdo zkušenost co se s tím dá dělat?
1.4VTI C3 Picasso.


Mně na C4 1.6 něco kňučí kolem 120 km/h, co jsem se ptal, je ten zvuk prý vlastnost převodovky. Vzhledem k tomu, že už jsem s tím od té doby najezdil 130 tkm a nic se nevysralo ani se ten zvuk nezhoršil, asi to bude pravda. Takže bych to neřešil...

tak vymen olej vprevodovce za nejakej dobrej :)


Ten už jsem měnil, ale pravda, nevím za jaký. Nechal jsem to na servisu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 24. 8. 2018 22:19

:D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 8. 2018 22:20

RV park.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igi65 25. 8. 2018 16:15

Vyměnil jsem olej tak uvidíme...
igi65
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků