Clio 1 nejede tachometer

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Paulo207 8. 8. 2017 22:24

Proc bi se nevyplatilo?
Paulo207
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 9. 8. 2017 08:05

Když ten dovoz někdo zaplatí, tak zřejmě ano.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Paulo207 9. 8. 2017 23:16

Vsechno platim ja
Paulo207
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 8. 2017 04:14

To clovek musi byt velkej srdcar na to, dotahnout si z itosky jednickovy clio kdyz se da za patnact tycek v klidu koupit dvojkovy... a tak treba je to williams...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulo207 11. 8. 2017 23:09

Mel jsem ho i predtim koupeny v čr. Za necely rok co jsem ho mel jsem udelal pres 20 000km jenom po meste (Brno - rozvoz jidla) bez jedine poruchy az na par drobnosti napr. jednou za 2000km se vypnul sam od sebe motor no to umne neni zavada. Jinak i v -17 stupnech jsem ho nakopl na otoceni klicem.Bohuzel hniloba sahala az k nosnikum a STK se sice da uplatit ale nejsem sebevrah. Rekl jsem si ze dalsi vuz ktery koupim bude muset vydrzet aspon 10let a musi to byt Clio 1 nebo aspon neco podobny treba 19tka.Puvodne jsem skousel zhanet clio na bazarech ale i kousky za 20 000tisic korun mely vybuchany tlumice, rez opraveny i neopraveny a vsechny meli pres 100 000 KM najeto ve skratce ani jedno na dlouhodoby pouziti. Nerikej mi ze zezenes na bazaru 2jkovy Clio v plny vybave s El oknami, El zrcatkami, Foliemi s atestem a bez tecky rezu. Nekomu se to zda nerentabilni dovazet mne se zda zas nerentabilni koupit novy vuz a pak jet doservisu pokazde kdyz se vypali zarivka. Tachac udelanej, STK sme prosli. vadna byla pristrojovka pomohla vymena. (investice 200kč).
Paulo207
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků