Renault espace - auto s pycou co neni napycu

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 21. 10. 2016 20:50

Měls vzít tu mazdu nebo kyju
anonym

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 10. 2016 20:55

Ti nevim, podle me korea espacu nesaha ani po kotniky
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 10. 2016 21:01

Ty 2.9 co do toho dávaj jsou super, není žádná loterie, ***** kus poznáš hned a neposranej musíš neprodleně oservisovat aby se neposral :D
anonym

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2016 21:09

Jinak jsem zkusil 3 ELM ctecky a, jedna nic, druha jakoze nebude a treti nacetla, ze je vadna soucastka co v aute vubec neni a jeste z jednotky svetel, takze to asi chce neresit a nekdy az se s tim zziju koupit pripade ten clip, sem se dival ze stoji 2500, takze min nez prvni navsteva servisu s diag.

Celkove mam spis dojem, ze je to vlastnost jak to nejede, protoze to nedela divny zvuk, nekouri, netlakuje, nezere a turbo kdyz spoolne, tak to jede vzuuuuuuuuuuuuu

Na druhou stranu co jsem mel firemni dyzly, tak krom te fabie to jelo tak nejak jako normalni auto. Cele to taky muze byt proto, ze ten otackomer je proste takova mini tecicka uprostred palubovky, nikde v zornym poly ridice, cele je to utlumene, takze motor jde slyset tak mozna v omezovaci, takze to treba fakt jen podtacim, dalsi argument pro automat, at si to auto resi samo.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2016 21:14

Elm co som mal ja posporovali nafty az po roku 2003
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2016 21:17

Tyhle renaulty elm nedava, mozna nejakou zakladni OBD, ja stahnul origo cracklej soft a zbastlil adapter, to chodilo.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 10. 2016 21:18

Mě cinskej Bluetooth a torque pro. Ale historické stroje jsem nezkoušel
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2016 21:22

si zbastlil renault clip? WTF? Ukaz

Tohle https://www.aliexpress.com/item/Newest- ... 57b1501f96 ?
Naposledy upravil evlo dne 21. 10. 2016 21:23, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 10. 2016 21:23

Kdyz to clovek mysli s diagnostikou rencka vazne, tak nic jinyho nez clip nefunguje. Obd je jenom obecne na zavady emisniho systemu, jinak to u rendlika nic nezmakne. Jen clip umi kodovat vstriky, vypinat kontrolu tlaku pneu atd.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 10. 2016 21:23

Motor by měl bejt dobrej, ale to auto je potencionální kasička. Např. lanovod el. brzdy má v sobě nějakej plastovej bazmek co rád praská, náhrada jen originál 11000,-. Displeje, navigace, startování (na kartu, že?) a obecně elektrika mívá duchy a různé rozmary, zvlášť v prvních ročnících. Takže výdaje teprve asi nastanou.

Ale každopádně držím palce.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2016 21:25

Jakej cip? Tyhle stary kramy maji normalne uart pres par tranzistoru, nejak se to i jmenuje jako standard... Zadnej CAN a podobny picoviny. Jde o ten soft a to stahnout byl docela porod, dal jsem to do virtualnich XP z nejakych ruskych stranek a chodilo to. Ale parkrat jsem to zkousel, zjistil jsem ***** a staci mi, ze to po delsi dobe nejak nastartuju, no...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2016 21:26

Obrázek

Ugh, Science!

-- 21. 10. 2016 22:26 --

Ale mohli jsem tu o tom jeste par dni debatovat

-- 21. 10. 2016 22:28 --

JardaB píše:Jakej cip? Tyhle stary kramy maji normalne uart pres par tranzistoru, nejak se to i jmenuje jako standard... Zadnej CAN a podobny picoviny. Jde o ten soft a to stahnout byl docela porod, dal jsem to do virtualnich XP z nejakych ruskych stranek a chodilo to. Ale parkrat jsem to zkousel, zjistil jsem ***** a staci mi, ze to po delsi dobe nejak nastartuju, no...

AFAIK tohle ma vsechno pres CAN, i proto jsem to bral, proste je to auto co vypada dost nove, jak vevnitr, tak venku a stalo to par penez
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2016 21:29

Jako z roku 2000??? No renaul mozna obcas prekvapi ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2016 21:30

To je 2003 myslim
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 10. 2016 21:30

Takze je to vlastne standard? Podle me jsou povery o kazivosti renaultu jen babsky povidacky. Kazdej brble, ze podsviceni panelu klimy u dvojkovy laguny je neopravitelny a jediny reseni je origo panel za dvacku. Pritom je tam malo cinu na jednom odporu, staci proletovat a funguje to dal. To stejny stahovacka u spolujezdce, opet malo cinu, tentokrat v tlacitku ovladani oken u ridice. A mohli bychom pokracovat, je to vlastne reinkarnace pojistkovky prvnich favoritu, kde se taky setrilo cinem a pak si to doma musel clovek doletovat (i me to potkalo u meho zanovniho lpg fazola koupeneho kde jinde nez na garage)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků