Peugeot 5008 II

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 08:36

To by som musel byt masochista. Uz v 5008 je to dost na hrane.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 08:39

však jo... já kodiaka nemůžu doporučit, tak ani nedoporučuji :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 08:43

Tak ono ked ci clovek pozrie tie recenzie tak mimo VW nestoja tie auta za nic. Skodovka vrzga a drnca, Peugeot ma ergonomicke uchylky. Mazda je mala a hrdzavie. Len VW vsade chvalia.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 08:47

jak jsem psal, o recenzích si myslím své
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 08:53

tomanr píše:Tak ono ked ci clovek pozrie tie recenzie tak mimo VW nestoja tie auta za nic. Skodovka vrzga a drnca, Peugeot ma ergonomicke uchylky. Mazda je mala a hrdzavie. Len VW vsade chvalia.

O přikladnem zpracovani u VW si myslim sve, ale do dokonalosti bych řekl dost daleko. Jinak ergonomicky zaklad ma vw podobny s fordem. Jen těžko řict, ktery konkretně model protože ani vw ani ford to nemaji uplně sjednocene ve svych řadach. Třeba ve focusu mam prakticky stejne ovladani světel jako ma passat takže jine než je v golfu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 08:54

V tomto pripade ale maju pravdu, tam sa to prilis okecat neda. Lebo napr. jazdne vlastnosti moze novinar posudit rozne, spotreba je tiez individualna.

Ale ci auto na videu vrzga, alebo ma divoky volant a ergonomiu. Ci je mensie vnutri v porovnani s konkurenciou vidi clovek aj bez novinara.

Jedine co ma zarazilo ked porovnavali Touran a 5008 bolo tvrdenie, ze ma viac priestoru v druhej rade. Lebo u Touranu je ta stredna sedacka uzsia ako zvysne 2. Ak si najdem cas pojdem to vyskusat. Len pre objektivnost tam narvat presne to iste co bolo v 5008.

-- 22. 6. 2018 09:55 --

miromen4 píše:
tomanr píše:Tak ono ked ci clovek pozrie tie recenzie tak mimo VW nestoja tie auta za nic. Skodovka vrzga a drnca, Peugeot ma ergonomicke uchylky. Mazda je mala a hrdzavie. Len VW vsade chvalia.

O přikladnem zpracovani u VW si myslim sve, ale do dokonalosti bych řekl dost daleko. Jinak ergonomicky zaklad ma vw podobny s fordem. Jen těžko řict, ktery konkretně model protože ani vw ani ford to nemaji uplně sjednocene ve svych řadach. Třeba ve focusu mam prakticky stejne ovladani světel jako ma passat takže jine než je v golfu.


VW podla mna nie je v nicom najlepsi. Ale ten mix vsetkeho podla mna vyhrava. Aj ked tie auta mi nie vobec sympaticke. Ale to moze byt tym ze tu na kazdej ulici clovek najde skoro vsetky ich modely. A potom je clovek toho presyteny.
Naposledy upravil tomanr dne 22. 6. 2018 08:57, celkově upraveno 1
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 6. 2018 08:57

tomanr: Oni jsou schopní napsat (říct) i úplně zjevné nesmysly, viz tvůj třetí odstavec. Já se zase dočet, že Mazda 3 kvůli své složité zadní nápravě má málo místa mezi podběhy. No, má tam na svou třídu naprosto nadstandardních 102 cm a např. kodiak jen 100.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 08:59

Hovorim, vyskusam. Lebo ono je mozne, ze Touran je jednoducho viac krabica a preto je tam viac miesta na plecia.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 09:02

Jako když si vezmu golfa tak to je určitě vyborny univerzal. Ale pravě ty věci s tim zpracovanim docela překvapi, když si přečteš o te přikladnosti.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 09:10

Dix_ píše:Je to vlevo vedle volantu:

Qc0BCKn.jpg



Skladovky tam mají vyhřívané čelní sklo a otvírání kufru.


oni to mali takto
Obrázek
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 09:13

Neni to stejne :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 09:16

Obrázek

To tlacitko na deaktivaciu SS u nich nebolo. Na Dixovom aute ano.

-- 22. 6. 2018 10:19 --

Beriem spat, ani tam nie je. Lebo by malo byt hned vedla otvarania kufra. Divne to je.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 09:22

No jestli je to to tlačitko schovana za pačkou tak to vypada, že tam opravdu neni tedy jestli to neni jen horši fotkou, ktera zkresluje. Ale docela bych se divil kdyby tam nebylo vypinatelne S/S.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2018 09:24

Na verzii GT od auto.cz tam maju slot na karty a na tej dixovej je to vyhrievanie skla.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 22. 6. 2018 09:26

Aha tak ono se piše, že je to součast infotainmentu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků