Peugeot 3008 II

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 28. 5. 2016 23:06

PaulZ píše:
Aštar_Šeran píše:Já jsem svoje řekl a nevidím důvod pokračovat, tohle si tak moc říká o trolení a vlákno je pežot nemoc, že bych asi jen těžko odolával. Užívejte si auta, se kterejma jste spokojený, a neřešte, že se nelíbí všem.

No hlavně by někteří neměli řešit jak něco může někomu vyhovovat když jim ne :D


Jmenuj jednoho.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 5. 2016 23:27

PaulZ píše:U staré 3008 byla řadička taky dost vysoko. Rozdíl oproti ose volantu může být tak 5cm.


Obrázek

toto je perfektní... to nové je proti tomu tragédie a výsměch
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 29. 5. 2016 06:10

Obrázek

:hm Za me dobry. Vysokej clovek muze mit problemy, ale proc by to nemohlo vyhovovat nekomu?
Nekomu to urcite vyhovovat musi, kdyz to v Peugeotu udelali. A ano, i v Peugeotu maji tym, ktery se venuje tomu, jaka je pozice za volantem atd.
Naposledy upravil SerifJohn dne 29. 5. 2016 06:13, celkově upraveno 1
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 5. 2016 06:11

Jean ViC píše:Mám chuť to zkusit si tam sednout a odzkoušet zdali bych viděl na budíky nebo ne
Nepřijel by zamnou zítra odpoledne někdo? Na oplátku ukazu pár dolíku na cliu :)

Co ti bránilo využít toho při emotiondays? :Hm

ME taky zajímalo a tak jsem toho využil
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 29. 5. 2016 08:23

SerifJohn píše:http://upnisito.cz/view.php?filename=435vue_inter_1_copy.jpg12.jpg

:hm Za me dobry. Vysokej clovek muze mit problemy, ale proc by to nemohlo vyhovovat nekomu?
Nekomu to urcite vyhovovat musi, kdyz to v Peugeotu udelali. A ano, i v Peugeotu maji tym, ktery se venuje tomu, jaka je pozice za volantem atd.


Tak jasně že jsou ti kterym to bude vyhovovat nebo prostě s tim nemaji problem. Určitě se najdou i taci kteři ani nevi jak vubec sedět a auto si klidně pořidi protože se jim třeba libi. Jednoho takoveho tu Paulz zmiňoval. Navic Peugeot ma v interieru vice těch kontroverznějšich řešeni na ktere se poukazuje. A zdejši majitele to zde haji hlava nehlava a dělaji z ne zrovna přiznivcu těchto řešeni podiviny. A rozhodně nejde jen o jedineho renovovaneho testera , na tyhle odlišnosti se pravě poukazuje ve většině testu a dost lidi s tim problem prostě a jednoduše maji.

"Davon abgesehen ist der kompakte Franzose auf Fernreisen ein angenehm ruhiger und ausgeglichener Begleiter. Beim Cockpit geht Peugeot eigene Wege; es ist schlicht, aber hochwertig gestaltet, und die Instrumente wurden weit oben auf dem Armaturenbrett platziert. Vor allem für Sitzriesen passt das gut – sie blicken übers Lenkrad auf Tacho und Drehzahlmesser. Andere dagegen verdecken sich mit dem Kranz den Blick auf die Anzeigen teilweise oder ganz – oder müssen das kleine Lenkrad des Peugeot 308 unnatürlich tief stellen, um dies zu verhindern."
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thybor 29. 5. 2016 12:32

miromen4 píše:Peugeot udělal ne zrovna idealni řešeni , jen podle některych majitelu je to supr a ostatni vyrobci jsou teď vlastně mimo. A samozřejmě těch par tisicovek co si pořidili peugeota s takto řešenym interierem si ho vyloženě takto přalo a cokoliv jineho bylo do te doby pro ně utrpenim.

no keď napíšeš, že pár tisoviek si kúpi Peugeota, s takým riešením, tak musím povedať, že si väčší manipulátor, ako komunisti pre 89-tým. Skús oslviť pána googla, nech Ti prezradi, koľko sa predalo Peugeotov 208, 2008 308? (vštky majú prístrojovku hore). Vyhľadaj si to číslo napíš to sem, a potom sa ukáže, že aký si "objektívny". Predpokladam, že to nespravíš, lebo by si sa úplne zhodil. Pozri sa mam služobného Smaxa, spravím s ním slušnú dávku km, je to fajn auto, dobrý motor, veľké..... ale domou by som si ho nekúpil, lebo mi jednoducho nevyhovuje, ale preto nebudem vypisovať, že smax kúpia len zrytí fordaci, a že saq ich predalo len pár tisíc ks.
thybor
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 5. 2016 12:50

Tak ono posuzovat Pežoty a jejich kvalitu podle prodejů úplně nejde. To by byla 206 skvělé auto s výborným řazením a podvozkem.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 5. 2016 12:58

taktéž se dá říct, že kdyby to nemělo tak pomrvený interiér, tak si to mohlo koupit ještě víc lidí
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 29. 5. 2016 13:47

Tohle si myslim i ja a několikrat jsem to tu i psal.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thybor 29. 5. 2016 18:48

fak chlapci super filozofia, ale skutočnosť je úplne inde. Miromen, radšej ani nenapíše, koľko pežotov sa predalo, lebo by musel priznať, že tliapa sprostosti. Daľšia perla ducha diskutujúcich, je že keby nemali ten interier, ktorý majú, ešte by sa predávali lepšie. tak to by som fakt chcel vedieť, na základe akých myšlienkových pochodov si došiel k takému to záveru? veĎ to sa prieči zdravému rozumu. Napr 308-čka má vyšší percentuiálny rast predajnosti ako golf, tak neviem čo by si chcel ešte viac predávať.

Ďalšia perla ducha niektorích diskutujúcich, je, že " keby sa kvalita auta odvíjala od predajnosti, tak 206, je dobré auto" . Zrejme nie je jediné kritérium pri kúpe auta radenie, a podvozok. Sú aj iné prvky, ktoré zákazníci ocenia, a sú dôležitejšie, ako "gumové " radenie. Ešte napíšem, keď Peugeot použije iné riešenie ako ostatný, to neznamená, že je to zlé riešenie, len preto, že všetci sú zvyknutý na niečo iné. Len jeden príklad už spomínaného smaxa, napr klimatizácia, alebo navigácia sa tak hlúpo nastavuje, že keď ju chcem nastaviť, radšej ostanem stá5 a až potom to spravím. Tak debilné ovládanie stieračov, ako je tam to som sa ešte nestreto. Ďalšia perlička, sú šípky navigácie, znázornene na panely, keď vytočím volant, napr. pred zaradením na križovatke, tak tieto šípky, mi prekryje priečka volantu, práve vtedy, keď to najviac potrebujem ........ a ten veľký volant, o tom radšej pomlčím.
thybor
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 5. 2016 19:02

thybor píše:fak chlapci super filozofia, ale skutočnosť je úplne inde. Miromen, radšej ani nenapíše, koľko pežotov sa predalo, lebo by musel priznať, že tliapa sprostosti. Daľšia perla ducha diskutujúcich, je že keby nemali ten interier, ktorý majú, ešte by sa predávali lepšie. tak to by som fakt chcel vedieť, na základe akých myšlienkových pochodov si došiel k takému to záveru? veĎ to sa prieči zdravému rozumu. Napr 308-čka má vyšší percentuiálny rast predajnosti ako golf, tak neviem čo by si chcel ešte viac predávať.

Ďalšia perla ducha niektorích diskutujúcich, je, že " keby sa kvalita auta odvíjala od predajnosti, tak 206, je dobré auto" . Zrejme nie je jediné kritérium pri kúpe auta radenie, a podvozok. Sú aj iné prvky, ktoré zákazníci ocenia, a sú dôležitejšie, ako "gumové " radenie. Ešte napíšem, keď Peugeot použije iné riešenie ako ostatný, to neznamená, že je to zlé riešenie, len preto, že všetci sú zvyknutý na niečo iné. Len jeden príklad už spomínaného smaxa, napr klimatizácia, alebo navigácia sa tak hlúpo nastavuje, že keď ju chcem nastaviť, radšej ostanem stá5 a až potom to spravím. Tak debilné ovládanie stieračov, ako je tam to som sa ešte nestreto. Ďalšia perlička, sú šípky navigácie, znázornene na panely, keď vytočím volant, napr. pred zaradením na križovatke, tak tieto šípky, mi prekryje priečka volantu, práve vtedy, keď to najviac potrebujem ........ a ten veľký volant, o tom radšej pomlčím.

Ano.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 29. 5. 2016 19:14

Nedělej mu to tak jednoduchý. Všichni vědí, že 206 se prodávala díky vzhledu, jinak to byla *****.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 29. 5. 2016 19:19

Znáš to o házení perel víš komu.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 29. 5. 2016 19:20

Znám, znám.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thybor 29. 5. 2016 19:40

no chlapci, fajn si nahrávate na smeč, tešte sa z toho. :tleskani :tleskani
thybor
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků