Renault Megane II.

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kapr99 3. 6. 2015 11:03

No takze u tech steracu opravdu odesel motor takze ho vymeni za novej...a cena je opravdu krasnych 6300 :D Nastesti je to jedina "vazna" krom oleje(ale to je normalka) jinak je auticko pryc v pohode :) Teda jeste kaslik ale ten si sezenu na vrakovisti :)...pac za novej chtej 4000 :shock:
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 3. 6. 2015 22:15

chtěl jsi na ty stěrače aspon slevu?
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mercedes27 3. 6. 2015 22:36

Hele to je jeste dobry. Me na Oktavce 2 odesla 3x klimatizace - prej znama vada nejaky trubky ci hadicky, ktera se tam doku..i. No pri treti oprave stejne zavady jsem mel chut to auto hodit ze skaly. A samozrejme to vzdy odeslo, kdyz bylo venku 30C a ja jel v sacku na schuzku. ;(
mercedes27
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 4. 6. 2015 12:58

Slevu? :D
Hele jak moc slozity/drahy by bylo do auta-radia nejak dat(pokud to jde) AUX?
Originalni radio mi nevadi ale stve mne ze tam neni zadnej vstup/vystup a CD neumi MP3 :/
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 6. 2015 13:00

Jak listujes source, je tam i AUX? Pokud jo, tak radio ma AUX vstup, takze ti to nekdo klidne dodela v servise za par kacek.

Ja mam radio Cabasse, ktere je fyzicky v kufru, v kabine je ovladaci panel a menic na 6CD, takz kydbych chtel AUX, musim ho tahat az kufru, tzn. ***** jsem se na to.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 4. 6. 2015 21:25

Vytažení auxu je popsáno na renaultclubu. Je to celkem jednoduchý, ale neviděl sem v tom žádnej extra přínos, ale tuším,že to zapojovali místo menice.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 6. 2015 06:45

Kdyz mas aux, tak to jde přímo do něj. Přínos vidím obrovsky, poustis si hudbu z mobilu.

U kapra to bude pohoda, když ma rádio v kabině a ne v kufru.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 5. 6. 2015 09:34

No mam na palubce normalne :) Jinak AUX asi teda nemam...nebo na nej nemam vystup u Radia.

Kdyz to nekam hodim na kolik by to tak cca vyslo?
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 6. 2015 09:38

Mi to nabizel borec na renaultclubu za cca 500Kc.

Nemas nahodou vzadu v kufru takovou plastovou krabici? Vpravo?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 6. 6. 2015 11:29

Hele zadny krabice jsem si nevsiml :)
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 6. 2015 11:29

Tak mas radio vepredu no. :) To bude aux jednoduchy.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr99 6. 6. 2015 15:15

Jo asi urcite mam :) No tim lip chtel bych si to nechat udelat abych mohl poslouchat hudbu z neceho jinyho nez radia :)
Jen skoda ze ted o vikendu uz se to neda :D
Kapr99
Nováček

Odeslat příspěvekod motorol 6. 6. 2015 21:58

Výhoda auxu je,ale zas tak velká ne. Sednout do auta, připojit mobil kabelem, na něm vybrat hudbu a pustit. Ovládáním pod volantem pak jde ovládat jen hlasitost... Na krátkou cestu je to opruz s kabelem, na dlouhý se zas vybije mobil. Sem radši tahal hromadu cd. Do operky se jich vešlo dost. Jinak řešení auxu je za pár korun.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 6. 6. 2015 22:11

Jde vymýšlet i řešení usb, nejde do každého rádia. Třeba Fordí orig ano, Sony origo ne.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 7. 6. 2015 06:44

USB pridelat jde,ale uz to není záležitost par korun,ale okolo 2 tis a vic za převodník. Taky je na clubu příklad a možná ještě i fungují odkazy.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků