Twingo 2014 - bude RenaultSport?

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 11. 2017 15:59

brasci píše:Kolko to cca stojí ak by na to došlo? Len aby som bol pripravený a neporazilo ma tam u pičusákov na salóne :D

ten odbornik prodejce mi rikal neco kolem 400kc za ventilek, ale vis jak kdyz je to informace od nekoho kdo ani nevi zdali mam ventilek se senzorem nebo ne, bude vedet dobre cenu :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 20. 11. 2017 16:10

Neřešilo se to tady už? Pro Rencka se doporucovalo koupit senzory z Dacie. Jsou levnější a kompatibilní. Jinak já na Forda sehnal v autosalonu výrazně levnější než byla druhovyroba na netu. Takže ne vše má autorizak dražší.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 11. 2017 16:22

brasci píše:Kolko to cca stojí ak by na to došlo? Len aby som bol pripravený a neporazilo ma tam u pičusákov na salóne :D

Me to ted stalo nejakych 20€ jeden origo rencek.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 11. 2017 16:27

robbert píše:Neřešilo se to tady už? Pro Rencka se doporucovalo koupit senzory z Dacie. Jsou levnější a kompatibilní. Jinak já na Forda sehnal v autosalonu výrazně levnější než byla druhovyroba na netu. Takže ne vše má autorizak dražší.


Co to je vyrazně levněji ? Třeba u čiňana maji i origo a za jeden chtěji 16$ a za sadu 60$.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 20. 11. 2017 16:36

Mě stála sada myslím 1200. A na netu byl kus kolem 650 Kč. To už je výrazný rozdíl, ne? Číňan může být levnější, ale já to potřeboval hned. Byla by blbost prezouvat auto 2x.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 11. 2017 16:45

Tak o tom jsem na předchozi strance psal, že komplet senzor je za 678kč. Jinak ty si u fordu utratil už miliony tak je jasne, že tobě vychazeji vstřic i jinde.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 11. 2017 17:29

maXX_CZ píše:
brasci píše:Kolko to cca stojí ak by na to došlo? Len aby som bol pripravený a neporazilo ma tam u pičusákov na salóne :D

Me to ted stalo nejakych 20€ jeden origo rencek.

jo, naši dali taky 500 za kus
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 11. 2017 06:23

Zlatý GT :) asi díky tomu nemám senzorové ventilky :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 11. 2017 06:24

A nebude to přes diagnostiku lze navolit čím to hlídat ? :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2017 08:33

robbert píše:Neřešilo se to tady už? Pro Rencka se doporucovalo koupit senzory z Dacie. Jsou levnější a kompatibilní. Jinak já na Forda sehnal v autosalonu výrazně levnější než byla druhovyroba na netu. Takže ne vše má autorizak dražší.

jop, občas se nestačím divit, jaký je mezi originálem a druhovýrobou divit - myšleno tak, že originál cenově výhodnější.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 21. 11. 2017 09:25

Tvl to je des. Tak mi volá predajca, že už prišli zimné gumy a objednal mi to na prezutie. A zisťoval mi tie snímače a zistil ohromnú vec. Nejako to ten tlak určite sníma ale konzultoval to aj s technikom a buď cez ABS alebo cez tie senzory, že nevedia takto povedať ktoré. Ale že majú na sklade aj jedny aj druhé tie snímače (akože tie cez ABS!!) tak keď prídem s autom tak to pozrú a vedia mi predať tie správne :D ***** to je ako vtip toto? :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 11. 2017 09:30

Tak tam bych urcite jezdil na servis.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 21. 11. 2017 09:31

Sa neboj, tam už nepáchnem. Len tie zimné gumy a prezutie je v cene auta, potom pápá, koniec.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 09:34

Dobre objednat cely system ABS s tym, ze pane tu mate jednotku a 4 senzory pre kazde koleso :D

-- 21. 11. 2017 09:34 --

Ak by si siel do Petrzky do Renoltu kric, mam to pod oknom.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 21. 11. 2017 09:36

Ale ako ***** čo je to za servis, čo podla VIN nevedia zistiť čo v tom aute je? Toto sa mi u inej automobilky ešte nestalo, akonáhle majú VIN, tak rozložia v pc auto do posledného šŕobiku a majú k nemu katalógové číslo.

-- 21 lis 2017, 09:38 --

Však tam do toho kokotsleru musím, tam som to kupoval. Ešte jedna perlička, išiel som objednať príslušenstvo, takú tašku čo slúži ako schránka pred spolujazdcom. Prídem tam a ten na príslušenstve, že ale padli nám pc a neviem to vyhladať. Hovorím ok, ja mám katalógové číslo, tak si to poznačte na papier a potom to objednajte. Jááááj to on nemôže, on musí vybrať zálohu a bláblá.

Tak som išiel do Kestleru Co. v Ružinove, tam taký pohoďák, len si to poznačil, že záloha? A načo preboha... A bolo vybavené.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků