New Citroen C3

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MotoBob 22. 4. 2017 12:28

Asi jsem ženská. :D Ne, nakonfigurovat se dá i "decentnější" varianta - však máte na výběr 36 barevných kombinací. I tak je bílá s airbumpy a červenou střechou TOP :tleskani
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MotoBob 10. 8. 2017 20:53

Autíko mám doma v provedení Shine se základní benzínovou variantou bez turba. Z příplatkové výbavy mám ConnectedCam, parkovací kamerku a samozřejmě dotykový infotainment. Klidně se můžete ptát.

Přihodím rovnou pár poznatků:
-Design opravdu špičkový a to jak z venku, tak zevnitř (líbí se opravdu každému)
-Zavírání dveří jde lehonce - stačí přivřít a domáčknout rukou. Spolujezdce budete furt p*čovat, ať s tím nemlátí jak s traktorem :D
-Solidní odhlučnění motoru (když porovnám s naší jedničkovou Fabií 1.2HTP). Dynamika nic moc, ale s tím jsem počítal - do města pohoda. Závodníci si připlatí za turbo ...
-Řazení je takové gumové/občas jde ztuha a celkově jsou dráhy řazení docela dlouhé
-Spojka zabírá dost nahoře
-Řízení je příjemně přeposilované a jde krásně lehce
-Automatická světla, automatické stěrače - zatím to funguje a mě to baví :)
-Ovládání přes displej se mi líbí a nemám s tím problém
-Multifunkční volant dobře vypadá, skvěle se drží ... a koho by nebavilo hlasové ovládání, elegantně přepínat písničky, rádia, hlasitost, telefonovat, ...
-AppleCar funguje perfektně - připojíte mobil do USB - zapnete hudbu (mp3 Spotify), nastavíte navigaci ... Funguje samozřejmě i AndroidAuto :mrgreen:
-Bez tempomatu ani ránu. Auto čte i rychlostní značky a snadno rychlost nastavíte na tempomat
-Parkovací kamera je nejvíc největší vychytávka a už nikdy nechci auto bez ní :tleskani
-ConnectedCam kamerku jsem zatím moc nevyužil. Kvalita je slušná a obsluha snadná
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 8. 2017 21:12

Řízení příjemně přeposilované? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 8. 2017 21:18

Z toho popisu auto pro zenske, ale me se libi.. pro manzu bych ho klidne vzal
Anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 15. 8. 2017 21:27

Mi i ten vzhled přijde spiš pro ženske, ale i tak se mi nova C3 hodně libi a v B segmentu je to pro mě nejpohlednějši model.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 8. 2017 07:25

pro ženu cajk kára
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 10. 12. 2017 13:22

Už je to trochu vyčichlé téma, od srpna jsi mohl auto 2x rozšvihat.

Já mám C3 evo II už několik let a jsem pořád maximálně spokojený. Řízení jde příjemně lehce, jak píšeš, řazení neřeším bo automat, je to prostě úžasné auto na klidnou jízdu. A moje atmosférická 1,6 i na jízdu dálkovou (100 km+ :D ).

Časem jsem zjistil, že nemám zpětnou vazbu od kol, právě kvůli přeposilovanému řízení. To, že je něco špatně zjistí člověk až když už jede bokem. (nebo v případě C3 rovně). Pokud je všechno v normě, sucho, sluníčko, léto, modrá obloha, jsem řádně najeden, všechno je OK. Pokud nastane možnost krizového počasí, člověk musí být na pozoru víc, než málo.

Ten rozdíl si člověk (já) uvědomí ve chvíli, kdy má k dispozici dvě auta.

je o hodně lepší, když můžu cítit co dělají kola. je o hodně lepší, když podřadím na 2, vytočím motor a v co nejkratším čase předjedu a zmizím v prachu.

Jak říkám: C3 je vyloženě kloboukové auto. Ale v každém případě přeju hodně šťasných kulometrů s novým autem a ať Ti přinese spoustu krásných zážitků.
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 12. 2017 17:35

Trochu s křížkem po funuse.... :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 10. 12. 2017 17:56

To jsem celý já ... :nenapadne
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 12. 2017 18:16

Ale v klidu. ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 10. 12. 2017 18:17

MELLO píše:Trochu s křížkem po funuse.... :D


Lepší pozdě, než nikdy.

Časem jsem zjistil, že nemám zpětnou vazbu od kol, právě kvůli přeposilovanému řízení. To, že je něco špatně zjistí člověk až když už jede bokem. (nebo v případě C3 rovně). Pokud je všechno v normě, sucho, sluníčko, léto, modrá obloha, jsem řádně najeden, všechno je OK. Pokud nastane možnost krizového počasí, člověk musí být na pozoru víc, než málo.

Ten rozdíl si člověk (já) uvědomí ve chvíli, kdy má k dispozici dvě auta.

je o hodně lepší, když můžu cítit co dělají kola. je o hodně lepší, když podřadím na 2, vytočím motor a v co nejkratším čase předjedu a zmizím v prachu.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 12. 2017 18:29

Zdeněk Málek píše:Už je to trochu vyčichlé téma, od srpna jsi mohl auto 2x rozšvihat.

Já mám C3 evo II už několik let a jsem pořád maximálně spokojený. Řízení jde příjemně lehce, jak píšeš, řazení neřeším bo automat, je to prostě úžasné auto na klidnou jízdu. A moje atmosférická 1,6 i na jízdu dálkovou (100 km+ :D ).

Časem jsem zjistil, že nemám zpětnou vazbu od kol, právě kvůli přeposilovanému řízení. To, že je něco špatně zjistí člověk až když už jede bokem. (nebo v případě C3 rovně). Pokud je všechno v normě, sucho, sluníčko, léto, modrá obloha, jsem řádně najeden, všechno je OK. Pokud nastane možnost krizového počasí, člověk musí být na pozoru víc, než málo.

Ten rozdíl si člověk (já) uvědomí ve chvíli, kdy má k dispozici dvě auta.

je o hodně lepší, když můžu cítit co dělají kola. je o hodně lepší, když podřadím na 2, vytočím motor a v co nejkratším čase předjedu a zmizím v prachu.

Jak říkám: C3 je vyloženě kloboukové auto. Ale v každém případě přeju hodně šťasných kulometrů s novým autem a ať Ti přinese spoustu krásných zážitků.


Tyhle kydy sis mohl ušetřit. To je jasné i kobyle po umělém oplodnění.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 12. 2017 18:36

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 12. 2017 23:36

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 12. 2017 23:46

:D
Orgi nebud zly
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků