Peugeot 508

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 11. 2018 09:47

nj, musel bys vzít titánko
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 11. 2018 09:55

Možna bych si na to zvykl, ale těch par dni a prostě mi to tam vadilo, takove nepřirozene, když se mi to dostalo pod ruku v akčnějšich situacich.
Titanko by šlo jen, kdyby se ukazalo, že ta nova 1.5EB jede lip než z toho co je zatim znamo. Takže jedině Vignale se silnějši veriantou.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 11. 2018 09:55

šak slabší čipneš jak prd
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 11. 2018 10:01

Už jsem tu psal, že ja jsem ze zasahu v zaruce připosranej. Jako libi se mi třeba ten bluefin co daval nedavno GM, na parkovišti tam za par minut nahodiš větši power a je to za par kaček. Jen bych se musel v tomhle směru odblokovat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 23. 11. 2018 10:02

Focus má hodně rychlej převod řízení, akčnějších situací ve kterých bude nutný přehmátnout bude minimum. Ultravracáky a race někde v úzkých městských uličkách. Takže 1x za 1000km. A pak při parkování, ale i to mi vadí. Zvyknul jsem si v Octě, zvyknul bych si ve Focusu. Ale kulatej volant je kulatej volant.

-- 23. 11. 2018 10:04 --

miromen4 píše:Už jsem tu psal, že ja jsem ze zasahu v zaruce připosranej. Jako libi se mi třeba ten bluefin co daval nedavno GM, na parkovišti tam za par minut nahodiš větši power a je to za par kaček. Jen bych se musel v tomhle směru odblokovat.


Novej Focus ještě nemají, ale určitě bude.
https://www.racechip.cz/e-shop/ford/foc ... etail.html
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 11. 2018 10:05

miromen4 píše:Už jsem tu psal, že ja jsem ze zasahu v zaruce připosranej. Jako libi se mi třeba ten bluefin co daval nedavno GM, na parkovišti tam za par minut nahodiš větši power a je to za par kaček. Jen bych se musel v tomhle směru odblokovat.

takže nejdřív bluefin na hlavu a pak na motor? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 11. 2018 10:18

garážmistr píše:Focus má hodně rychlej převod řízení, akčnějších situací ve kterých bude nutný přehmátnout bude minimum. Ultravracáky a race někde v úzkých městských uličkách. Takže 1x za 1000km. A pak při parkování, ale i to mi vadí. Zvyknul jsem si v Octě, zvyknul bych si ve Focusu. Ale kulatej volant je kulatej volant.

-- 23. 11. 2018 10:04 --

miromen4 píše:Už jsem tu psal, že ja jsem ze zasahu v zaruce připosranej. Jako libi se mi třeba ten bluefin co daval nedavno GM, na parkovišti tam za par minut nahodiš větši power a je to za par kaček. Jen bych se musel v tomhle směru odblokovat.


Novej Focus ještě nemají, ale určitě bude.
https://www.racechip.cz/e-shop/ford/foc ... etail.html

Je sice fakt, že těch situaci realně moc nebude, ale raději bych klasicky kulaty a i bych si za něj připlatil.
Ten Racechip vidim prvně. :hm

-- 23 lis 2018 10:20 --

Arnie J píše:
miromen4 píše:Už jsem tu psal, že ja jsem ze zasahu v zaruce připosranej. Jako libi se mi třeba ten bluefin co daval nedavno GM, na parkovišti tam za par minut nahodiš větši power a je to za par kaček. Jen bych se musel v tomhle směru odblokovat.

takže nejdřív bluefin na hlavu a pak na motor? :D

Si vem, že bych mohl mit deaktivovany SS nebo snimani tlaku v pneu přes ABS misto TPMS a nějak se k tomu nemam.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 3. 12. 2018 12:29

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod miromen4 10. 12. 2018 08:38

Tak s timhle souhlas

"Notoři opět řádí...
...na P508 mi vadí jen budíky (i ty mají své příznivce a určitě tu budou rozsévat oheň a síru). Vše ostatní je působivě střednětřídní a přitom se vymykající.
Tyhle novinářské plky mají za příčinu zvětšování rozměrů na 5m u běžných středních sedanů a investice do karoserie spíš než do techniky.
O co víc je mi sympatické pežotí odolávání s nízkou a pohlednou karoserií bez nafukování a snahy nabídnout vnitřní objem formátu vleku za traktorem.

Dále tu je komfort, tolik chybějící u mnohých vyzdvihovaných zástupců této třídy.

Přeji si, aby se víc automobilek soustředilo právě na faktory jízdy a pohodlí spíš než na honění litrů. Od toho tu máme crossovery a SUV."
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 12. 2018 08:59

ty budíky budiž, ale jinak za mě dobrý
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 12. 2018 09:31

Miro taky souhlas. Ještě jsem myšlenku 508 nezavrhl :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 12. 2018 09:51

Ale no, ved si mlady (:D) dynamicky clovek, co by si robil s paprdovskou 508.

Focus ST kombi a hotovo.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 10. 12. 2018 09:56

Ja sice nejsem potencionalni zajemce, ale ten protiproud u peugeotu se mi taky libi.
Když ponecham třidu stranou tak prostě ja se striktně držim benal+manual. V připadě, že by tuto kombinaci 508 nabizela tak by byla alespoň mizerna šance, že bych o ni zauvažoval.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 12. 2018 10:06

glider píše:Ale no, ved si mlady (:D) dynamicky clovek, co by si robil s paprdovskou 508.

Focus ST kombi a hotovo.

Co ten smajlík tam ty kundo? :D Jinak 508 se právě snaží nebýt páprdovská
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků