Nový Citroen Berlingo - prosím o radu!

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2018 22:44

m.kv píše:Sorry to jsem fakt nepřeložil

Tak nový. Třeba to je téma z dob, kdy starý byl nový.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2018 22:44

(a ono fakt je :D )
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 20. 9. 2018 22:48

Hezký Pepíku. První certifikovaný překladatel z kozího jazyka.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 20. 9. 2018 23:26

No tvl
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 21. 9. 2018 04:28

Arnie díky :-D
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 21. 9. 2018 04:33

PaulZ píše:Já byl dnes na jízdách Road show v Hodoníně. Jezdil jsem s Berlingem 1,5HDI 130 manuál 6 i s variantou 1,5 HDI 8 stup. automatem. Ten 8 automat k motoru 1,5 130 seděl mnohem líp. Navíc u manuálu je řadící páka hodně vpředu vlastně na spodku palubky a i když na poměry PSA velmi přesná, přece jen řazení tak hodně vpředu bylo nějak divné. Jinak subjektivně připadalo že s 8 automatem jelo Berlingo líp.
Co se týče celkového ovládání a podvozku je to neporovnatelné oproti starému Berlingu. Staré Berlingo se chovalo podobně jak dodávka. Tohle se chová jako osobák, samozřejmě vysoký.
Přední sedadla jsou celkem v pořádku, zadní dělené tři sedadla mě nějak neuchvátili. Připadá mě že třeba u 308 SW kterou mám já, jsou i přes o něco užší šířku pohodlnější pro střední postavu.
Jinak člověk když koukne pod kapotu, je to hodně zajímavý pohled. Motor je utopený hodně hluboko pod kapotou, ale třeba dolévaní kapalin je úplně nahoře aby bylo snadno dostupné.

moc jsem se na tuto akci těšil, jako každoročně s psa, ale vinobdraní, no, není času nazbyt, jinak PaulZ ty si hodoňák? Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2018 07:13

To Meta: ne Uherský Brod. Den předtím to bylo ve Staráku, ale neměl jsem čas. Tak jsem si řekl, kouknu se na Hodonín už jsem tam dávno nebyl. Jinak to tam bylo dobré, lidí nějak moc nebylo, takže jsem s velice příjemnou slečnou od Citroenu projel Hodonín a okolí skoro s celou nabídkou show. Dokonce na závěr jsem si dal jako bonbónek Elysee se kterou jsem nikdy nejel. A kupodivu žádná tragédie, no kromě chybějícího odhlučnění naftového motoru...
anonymni

Odeslat příspěvekod David_C3 21. 9. 2018 16:14

Tak sem to celé prolezl. . Moc se mě to líbí. Hrozně příjemný posed na volantem. Pohodlné přední a i zadní sedačky. Opravdu všude moc místa na to ze auto mám kompaktních 4.4 m . Asi půjdu do bílého XTR jen tam dám dětem tu střechu za 25tis.
David_C3
Plattner
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2018 16:17

Jako panorama? Ja to jeste neodkryl. Akorat je tam horko
anonymni

Odeslat příspěvekod David_C3 21. 9. 2018 16:42

Takže nedávat? Ušetřit 25 a vzít naftu? Je tam rozdíl 50tis mezi 1.2 Pur tech 96kw. Brácha říká vzít do Berlingo naftu ze se to k tomu lip hodí a na lítání do chorvatska to bude lepší s tím 8st
David_C3
Plattner
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2018 16:55

Já by jsem teda vzal mnohem radši tu naftu. S tou 8 stup. převodovkou to bylo fakt dobré. A na naftu výborně tiché. Místo skleněné střechy určitě, já ji mám a většinou je zatažená. Navíc je docela těžká. Sice třeba když je zatažené nebo v noci když svítí hvězdy popř. prší je to zajímavé ale za 25 000 zřejmě ne.
Navíc pokud jezdíš častěji po dálnici tak rozdíl je během 100 000 zpět a navíc jede líp.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 9. 2018 17:09

Bych vzal tu ,co je už na salůnu ,ne ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David_C3 21. 9. 2018 17:21

Jen je to manuál. . Ale tuším ze byl za 470tis takže zajímavá cena. Automat 524tis v XTR s 1.5 hdi. Automat HDI budu mít pučený za týden..
David_C3
Plattner
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2018 18:49

David_C3 píše:Takže nedávat? Ušetřit 25 a vzít naftu? Je tam rozdíl 50tis mezi 1.2 Pur tech 96kw. Brácha říká vzít do Berlingo naftu ze se to k tomu lip hodí a na lítání do chorvatska to bude lepší s tím 8st


Osobne panoramu pokladam za total kravinu a radeji motor
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 9. 2018 18:50

Panorama nebrat a hlavně automat tak bez něj nebrat... A čím lepší motor tím lepší
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků