renault - novinky

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod wassermaus 11. 9. 2017 08:28

Jasne, teoreticky to je nejlepsi prevodovka,
ale co prakticky? Vydrzi to prenos daneho tociveho momentu?

Xtronic je CVT s menicem?
wassermaus
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 9. 2017 10:14

Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 9. 2017 12:42

Tož pěkné to je..
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2017 12:46

1,8 pre zmenu hmm..ale fajn
Kimi is the best
.......nebojte sa nalepky.......
P5E = Maximus Formula :)) [i]roman63[/i] neber to vazne !!!

R.I.P cervene forum.zive :((
glider
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 9. 2017 19:38

nebyt toho sonaru na ryby je ten interier celkom pekny
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod podikk 1. 10. 2017 18:27

Tak jsem zkousel CVT v Koleosu a musim rict, ze to maji paradne vyladeny. Bezna akcelerace drzi otacky docela nizko, takze zvukovy projev je v poho a pri plym plynu, kdy mi ravka rve na nejvyssi otacky se Koleos chova jako klasickej automat. Takze otacky pri "razeni" padaji a rostou. Svagr to ma na vikend a co jsem se dival, tak spotreba 9 litru tam svitila. Mam 4x4, 2.0 turbo diesel. Ale je to docela liny na ten vykon.

Edit: kde se u Rencku zapina tempomat? Chtel vyzkouset, jak se chova adaptivni a nikde jsem to nenasel. Ze ho to nema nepredpokladam, byla to nejvyssi vybava
podikk
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 1. 10. 2017 18:39

Vetsinou nekde uplne v .... na stredovym tunelu pred loketkou, nebo na vlevo vedle volantu. Ale myslel jsem, ze ty novy uz to maji na volantu :hm
Proste musis chvili hledat no.

Jo a staticky porovnani exterieru megane RS, Cupra a I30N. Megane nejlepsi a to o dost.
maXX_CZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Devil007cz 3. 10. 2017 10:45

Koles nema adaptivni tempomat zatim. Jen hlidani slepeho uhlu, hlidani jizdniho pruhu (pasivni) a nouzove brzdeni aktivni.

Spinac je vedle automaticke parkovaci brzdy.
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 3. 10. 2017 12:12

podikk píše:Tak jsem zkousel CVT v Koleosu a musim rict, ze to maji paradne vyladeny. Bezna akcelerace drzi otacky docela nizko, takze zvukovy projev je v poho a pri plym plynu, kdy mi ravka rve na nejvyssi otacky se Koleos chova jako klasickej automat. Takze otacky pri "razeni" padaji a rostou. Svagr to ma na vikend a co jsem se dival, tak spotreba 9 litru tam svitila. Mam 4x4, 2.0 turbo diesel. Ale je to docela liny na ten vykon.

Edit: kde se u Rencku zapina tempomat? Chtel vyzkouset, jak se chova adaptivni a nikde jsem to nenasel. Ze ho to nema nepredpokladam, byla to nejvyssi vybava

Já s ním jezdil koncem července a po Levorgu další CVT,které fungovalo normálně.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Devil007cz 5. 10. 2017 11:05

Tak jsem vcera sedel v kolesu na autosalonu, vybava Zen.

Dvere se zaviraji pekne tise, zadne plechove zabouchnuti nebo tak podobne (nekde psali na netu, ze je to prave spatne, ale po vlastni zkusenosti je to blbost). Je to stejne jak v Talismanu.
Uvnitr horsi sirka oproti Talismanu o neco, ale nic neskripalo :).Zadni dvere nahore tvrdy plast, coz me zklamalo. Zajima me jak to ma Intens, snad je to lepsi. Mista vzadu kralovsky na nohy. Mozna i vice nez v Talismanu, ale asi to byl dojem z vyssiho posezu. Sedel jsem tam v Talismanu i Koleosu. Kufr jsem cekal vetsi, ale pritelkyne rekla, ze lepsi ne Talisman, ze by se ji tam daval lepe kocarek v budoucnu a ze Talisman je moc dlouha krava a ze si nedovede predstavit lovit neco z toho Talismanu uplne ze zadu. Taky jsem byl dost prekvapeny jak je dlouhy ten kufr v Talismanu.

Ale pristup Bono Auto v Ostrave Porube tragicky. Prohlizel jsem si to tam dost dlouho oba, ale ze by se me nekdo ujal to teda ne a to tam byla napred zenska u vchodu u stolecku a dalsi chalp kecal u stolu s nekym u kafe. V CMN je to uplne o necem jinem.

Ted jen vyzkouset toho Koleose v 1.6DCI :). Stejne to bude jezdit tak 70 procent po meste :)
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 10. 2017 11:36

CMN u Kauflandu jsou fajn, tam je super pristup.
Slawall
Veterán

Odeslat příspěvekod Devil007cz 5. 10. 2017 13:31

Tak CMN o necem jinem. Kupovalo se tam pritelkyni nove Clio a hned dokonce pred zavirackou jeslti nechceme hned projet. Je videt, kdyz nekdo umi pordavat.

A pritelkyne je spokojena hlavne, asi nejvic z bezklickovewho pristupu a to ze zacatku, ze to je blbost :)).
Devil007cz
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 10. 2017 14:39

jo ženě se bezklíč taky líbí, si na to u mazdy tak zvykla, že potom ohrnula nos nad prostřední výbavou u kodiaku, že nemá bezklíč
2017 Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style
2014 Mazda 3 G165 Revolution
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 5. 10. 2017 15:04

Keyless je uplne ze must...vzdy zabudam kluce v zapalovani.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 10. 2017 15:16

já taky... proto nejezdím s alfou :nenapadne
2017 Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style
2014 Mazda 3 G165 Revolution
2003 Alfa Romeo 147 GTA
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi