Fiat 500

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 12. 2006 14:48

Marc159 píše:Do města (myšleno do Prahy) :) to bude super vozítko. Jen se bojím té ceny. Ale dvouválec by nemusel být moc drahý. /quote]

Právě že ten dvouválec bude dražší než ta 1,2 a možná že i víc.
MichaelJackie.S
Nováček

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 14:51

No já vycházím z toho, že je levnější tříválec než čtyřválec a u dvouválce tomu asi jinak nebude. To turbo, kterým se dohoní výkon bude snad levnější než půlka motoru. Nebo ne? :hm
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 12. 2006 14:58

Marc159: na 100% to nevim přesně ale někde sem četl článek o tom, že ten dvouválec 0,9 turbo nejlevnější nebude! pozor2
MichaelJackie.S
Nováček

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 15:13

Každopádně jestli to zazdí vysokou cenou jako Smarta, tak nevím k čemu to auto vůbec staví...
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 12. 2006 16:33

Marc159 píše:Každopádně jestli to zazdí vysokou cenou jako Smarta, tak nevím k čemu to auto vůbec staví...t/quote]

Sice Smart není nejlevnější ale člověk to nemůže brát tak, že co je malý to je levný! Já třeba o new Smartu uvažuju :wink:
MichaelJackie.S
Nováček

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 17:11

Já netvrdím opak. Většina lidí si ale za stejné peníze raději koupí auto se širším použitím. A to že o něm uvažuješ ještě neznamená, že si ho koupíš pozor2 :wink:
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod GTI DSG 7. 12. 2006 17:18

no ona to bude spis imagovka, jako nove MINI, BEATLE, SMART, takze s moc nizkou cenou bych nepocital... prodeje Picanta a Fabie to v CR asi moc nepreroste, tady v UK taky ne a marne se snazim najit trh kde by mel Fiat takovou image aby se to slusne prodavalo za nejaky vetsi peniz :)
...tam kde jini brzdi, ja podrazuji...
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTI DSG 7. 12. 2006 17:21

teda leda ze by nekde v dali lezel WOLFFLAND :D
GTI DSG
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moose 7. 12. 2006 17:25

me se zrovna tenhle docela líbí :) jak se mi starej fiátek nelíbil.... zato nový mini se mi moc nelíbí... :?
a mrknete se na moje WWW ;)
Moose
Avatar roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 12. 2006 17:37

Marc159 píše:Já netvrdím opak. Většina lidí si ale za stejné peníze raději koupí auto se širším použitím. A to že o něm uvažuješ ještě neznamená, že si ho koupíš pozor2 :wink:W/quote]

Mr. Green to sice ne, tak VÁŽNE o něm uvažuju :D Ale nemyslim si, že hodně lidí sáhne po autu s větším využitím, většina ano ale další část lidí nepotřebuje 4 až 5 míst, velkej kufr a náklaďák v jednom. Ale kdyby byl levnější já bych se nezlobil. Ono taky za tu techniku ve smartu. Kde najde člověk např. ESP v základu do 300 000??? Nikde!
MichaelJackie.S
Nováček

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 17:43

tak se podívej na anketu http://www.novinky.cz/auto/novy-smart-f ... 6i0dq.html Moc lidí, které to auto oslovilo není. :wink:
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 12. 2006 18:02

Marc159: hlasovalo 507 čtenářů a skoro 59% že kdyby zlevnil že si ho koupí, ale statisticky by si ho z těch 48,92% koupilo cca a to přeženu 5%! U nás v ČR je totiž jiná mentalita lidí než na západě! Takže i kdyby byl levnější tak stejně si lidi koupí radši Logana, Pandu, Thalii prostě cokoliv jiného než tohle. Vždyť proto taky tady jezdí tak málo Smartů.
MichaelJackie.S
Nováček

Odeslat příspěvekod ITTI 7. 12. 2006 18:16

Marc159 píše:Do města (myšleno do Prahy) :) to bude super vozítko. Jen se bojím té ceny. Ale dvouválec by nemusel být moc drahý. /quote]


Možná i na venkov pro obvoďačku,neb světe div se,i tam žijí a pracují lidé. Co je drahé? Pokud to bude v plné výbavě za něco kolem 350 tis,tak docela přijatelná cena.Už aby to tu bylo. 8)
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 18:27

MichaelJackie.S:To je ale přesně ono. Tady si za ty prachy koupí každý raději logana. Ono kdyby zlevnili lambo, tak o něm budu také alespoň uvažovat :)
Ale ten smart má problémy i na západě. Prostě jak píšeš, nedá se očekávat, že cena auta se zmenší přiměřeně s velikostí. Obzvláště pokud existují bezpečnostní limity, které je třeba plnit nehledě na velikost.
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod Marc159 7. 12. 2006 18:34

ITTI: na co potřebuje obvoďačka malé auto? Leda na to, aby se tam z města nějak dopravila. A na to je lepší nějaké 4x4. Mr. Green
Marc159
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků