Alfa Romeo bude ve Formuli 1

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 11. 2017 15:33

stejne na to uz nikdo nekouka
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 15:41

Nechce se ti platit za televizi co..... :-)
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 29. 11. 2017 15:43

Ako tieto komenty ma stale fascinuju. Alebo ze ma niekto potrebu prist a napisat, ze jeho to aj tak nebavi. Sa cudujem, ze to tu este nedal PB.

Keby sa na to nikto nepozeral, asi by to uz neexistovalo.

-- 29 lis 2017, 14:45 --

Ja som napr. tento rok videl vsetky zavody (baku az od polovice kua :(), skoro vsetky kvalifikacie a vacsinu treningov.

Plus niekolko zavodov F2, GP3 a skoro cele lemans.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 15:52

Taky to sleduji a to jsem fanda Mclarenu, takže nervy, nervy, nervy....dominace Mercedesu je frustrující.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2017 16:20

já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 16:38

Tak ono je to zábavné to sledovat i dál, ač méně, mám na mysli závod..., ale když se člověk o to zajimá hlouběji, to jest řeší , zajímá se i o věci které v TV nemáš šanci řešit, vědět,tak je to pořád zajimavej produkt.Myslím si, že hodně tomu "nepomohlo" že to dali na placené kanály.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 29. 11. 2017 16:45

Arnie J píše:já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D

Presne, som ten typ divaka, ktory odisiel, ked sa zacalo hovorit, ze to straca popularitu u divakov :D
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 29. 11. 2017 16:53

Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Samozrejme aj na modernej F1 je plno veci co sa mi nepaci ale omnoho viac, co sa mi paci.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 11. 2017 16:59

T.E.CH píše:Nechce se ti platit za televizi co..... :-)

ale prd mam upc

-- 29. 11. 2017 16:03 --

brasci píše:Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Samozrejme aj na modernej F1 je plno veci co sa mi nepaci ale omnoho viac, co sa mi paci.

me to tak nejak komplexne nebavi
Tomas B
Veterán

Odeslat příspěvekod Beaumont 29. 11. 2017 21:08

Řekl bych to takhle:
1) Konečně po mnoha letech si někdo zodpovědný za Alfu Romeo přečetl nějakou knížku o marketingu. Nejsem si jist, že začal zrovna tou nejsprávnější kapitolou, ale pořád je to mnohem lepší, než nic.
2) Taky bych Alfu raději viděl s Giulií v nějakém pořádném poháru cestovních aut, jenže on se jaksi žádný pořádný nejezdí - WTCC (a ETCC už tuplem) rozhodně nemá žádnou masovou sledovanost a mimo Evropu o nich neví nikdo nic. A sportovní úroveň taky dávno není co bývala. DTM je zase populární výhradně v Německu.

Takže celkově vzato za Alfu do F1: :tleskani
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod goes 29. 11. 2017 21:14

Chtel bych byt sef alfy. To je sen produkovat rodujt co lidi nekupuji. Byt ve ztrate. A stejne pak dostat balik na ucast v f1...
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 29. 11. 2017 21:50

K F1 jen můj názor, dřív to byl fakt souboj, teď si všichni přeprodávaj co jde, takže honěj akorát exteriéry a elektroniku a taky samozřejmě výdrž, která lze naprogamovat z boxů, gumy se rozšířej do zblbnutí, ale to je otázka jen testování a bude to stejný jako letos. Výdrž motorů jen otázka kvality a rozborky a zborky a výměny za lepší, nyní nevidím v F1 nějaký progres vzhledem k sérii. Co přinese Alfa netuším, šance jsou.......
milanekjablonecak
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 11. 2017 23:02

glider píše:
Arnie J píše:já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D

Presne, som ten typ divaka, ktory odisiel, ked sa zacalo hovorit, ze to straca popularitu u divakov :D

ja som s tym prestal priblizne ked skoncil Schumi
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 11. 2017 23:06

+1

Ne nějak na protest, ale prostě mi to pustilo... Sleduju výsledky, sleduju informace atd. To pořád. Ale závod si pustim jen tehdy, když jsem doma a mam čas. Už tomu nic nepodřizuju.
Jen třeba kouknu na zajímavý momenty na YT.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 11. 2017 00:03

brasci píše:Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Souhlasím a jen dodám, že ten kdo sleduje f1 jen v televizi, tak ano, chápu je to velká nuda, až na vyjimky, co potvrzují pravidlo.Není v zasadě nic promakanějšího, než je F1.O tom jsem, přesvědčen.Jako nemám na mysli závody jako takové, ale stavba monopostu, práce s pneumatikami, no je to neskutečný balíček ingrediencí,(včetně obcházení pravidel) které když nezapadnou do sebe, monopost nejede jak má a je průšvih. O pilotech a lidském faktoru nemluvě.Velká soutěživost a neustálé zlepšovaní v obrovskem tempu.Bohužel, kdo tomu "nerozumí" a nesleduje to i z těchto pohledů, je pravda, že ho to bavit moc nemůže.To je bohužel pravda.
T.E.CH
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor