Alfa Romeo bude ve Formuli 1

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 11. 2017 14:33

stejne na to uz nikdo nekouka
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 14:41

Nechce se ti platit za televizi co..... :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 29. 11. 2017 14:43

Ako tieto komenty ma stale fascinuju. Alebo ze ma niekto potrebu prist a napisat, ze jeho to aj tak nebavi. Sa cudujem, ze to tu este nedal PB.

Keby sa na to nikto nepozeral, asi by to uz neexistovalo.

-- 29 lis 2017, 14:45 --

Ja som napr. tento rok videl vsetky zavody (baku az od polovice kua :(), skoro vsetky kvalifikacie a vacsinu treningov.

Plus niekolko zavodov F2, GP3 a skoro cele lemans.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 14:52

Taky to sleduji a to jsem fanda Mclarenu, takže nervy, nervy, nervy....dominace Mercedesu je frustrující.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2017 15:20

já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 15:38

Tak ono je to zábavné to sledovat i dál, ač méně, mám na mysli závod..., ale když se člověk o to zajimá hlouběji, to jest řeší , zajímá se i o věci které v TV nemáš šanci řešit, vědět,tak je to pořád zajimavej produkt.Myslím si, že hodně tomu "nepomohlo" že to dali na placené kanály.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 29. 11. 2017 15:45

Arnie J píše:já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D

Presne, som ten typ divaka, ktory odisiel, ked sa zacalo hovorit, ze to straca popularitu u divakov :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 11. 2017 15:53

Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Samozrejme aj na modernej F1 je plno veci co sa mi nepaci ale omnoho viac, co sa mi paci.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 11. 2017 15:59

T.E.CH píše:Nechce se ti platit za televizi co..... :-)


ale prd mam upc

-- 29. 11. 2017 16:03 --

brasci píše:Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Samozrejme aj na modernej F1 je plno veci co sa mi nepaci ale omnoho viac, co sa mi paci.


me to tak nejak komplexne nebavi
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 29. 11. 2017 20:08

Řekl bych to takhle:
1) Konečně po mnoha letech si někdo zodpovědný za Alfu Romeo přečetl nějakou knížku o marketingu. Nejsem si jist, že začal zrovna tou nejsprávnější kapitolou, ale pořád je to mnohem lepší, než nic.
2) Taky bych Alfu raději viděl s Giulií v nějakém pořádném poháru cestovních aut, jenže on se jaksi žádný pořádný nejezdí - WTCC (a ETCC už tuplem) rozhodně nemá žádnou masovou sledovanost a mimo Evropu o nich neví nikdo nic. A sportovní úroveň taky dávno není co bývala. DTM je zase populární výhradně v Německu.

Takže celkově vzato za Alfu do F1: :tleskani
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2017 20:14

Chtel bych byt sef alfy. To je sen produkovat rodujt co lidi nekupuji. Byt ve ztrate. A stejne pak dostat balik na ucast v f1...
anonymni

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 29. 11. 2017 20:50

K F1 jen můj názor, dřív to byl fakt souboj, teď si všichni přeprodávaj co jde, takže honěj akorát exteriéry a elektroniku a taky samozřejmě výdrž, která lze naprogamovat z boxů, gumy se rozšířej do zblbnutí, ale to je otázka jen testování a bude to stejný jako letos. Výdrž motorů jen otázka kvality a rozborky a zborky a výměny za lepší, nyní nevidím v F1 nějaký progres vzhledem k sérii. Co přinese Alfa netuším, šance jsou.......
milanekjablonecak
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 11. 2017 22:02

glider píše:
Arnie J píše:já to sledoval, když to bylo ještě zábavné :D

Presne, som ten typ divaka, ktory odisiel, ked sa zacalo hovorit, ze to straca popularitu u divakov :D



ja som s tym prestal priblizne ked skoncil Schumi
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 11. 2017 22:06

+1

Ne nějak na protest, ale prostě mi to pustilo... Sleduju výsledky, sleduju informace atd. To pořád. Ale závod si pustim jen tehdy, když jsem doma a mam čas. Už tomu nic nepodřizuju.
Jen třeba kouknu na zajímavý momenty na YT.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2017 23:03

brasci píše:Ja to mam ako TECH. F1 nie je prvoplanova lacna shiw, kde je nespocet vymienani pozicii za pretek. Nikdy taka nebola a hadam ani nebude. Treba sa jej venovat komplexnejsie. Vcera aj dnes su testy, dokopy nic nehovoriace, timy si sahnu na nove gumy. Ale aj tak sa o to zaujimam.

Samozrejme aj na modernej F1 je plno veci co sa mi nepaci ale omnoho viac, co sa mi paci.


Souhlasím a jen dodám, že ten kdo sleduje f1 jen v televizi, tak ano, chápu je to velká nuda, až na vyjimky, co potvrzují pravidlo.Není v zasadě nic promakanějšího, než je F1.O tom jsem, přesvědčen.Jako nemám na mysli závody jako takové, ale stavba monopostu, práce s pneumatikami, no je to neskutečný balíček ingrediencí,(včetně obcházení pravidel) které když nezapadnou do sebe, monopost nejede jak má a je průšvih. O pilotech a lidském faktoru nemluvě.Velká soutěživost a neustálé zlepšovaní v obrovskem tempu.Bohužel, kdo tomu "nerozumí" a nesleduje to i z těchto pohledů, je pravda, že ho to bavit moc nemůže.To je bohužel pravda.
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků