Problem s nastartování ALFA 146 1.6 TS 88kw

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Salf2121 18. 3. 2017 16:32

Podle mě to ten imo je, uz se mi to jednou stalo a stačilo poklepani pod volantem do plastu a bylo to okej... Kli se chová normalne nepřeskočí.. Jakmile šlapnu na plyn tak automaticky chcipne...
Salf2121
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 3. 2017 16:58

ace2 píše:Hmm kdyby to byl imobilizér tak by to ani nenastartovalo předpokládám a asi by to i ukázalo nějakou kontrolku klíče, nebo co má Alfa.

U starejch aut to nastartuje a chcípne. Nevim teda jestli u všech, ale nic zvláštního na tom neni.
Kontrolka by svítit měla. Ale kde je jistota, že u dvacetiletýho itala, kde zlobí elektrika, bude zrovna fungovat kontrolka správně?
Jestli to auto mělo v čechách pár majitelů, tak je šance, že je kontrolka dávno napojená třeba na kontrolku baterky a immo byl dobu vyřazenej a sprovozňoval se zase časem. A už zase zlobí. :D Nebylo by to prvně. I na jednom svym autě sem podobnou prasárnu měl...
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Salf2121 18. 3. 2017 19:00

Souhlasim, pojistka nakonec nezabrala... Jako je pravda kdyz jsem odpojil antenu od toho ammiboxu tak se klicek na palubce rozsvitil a motor jenom točil... Ale todle nic jinyho bejt nemuže.. Nebo třeba jo každopadne uz nevim
Salf2121
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 3. 2017 19:30

Taky by mohl byt problem s privodem paliva, zapalovanim, spousta moznosti...
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor