Dukato svítí kontrolka řízení motoru

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod LupekT 21. 12. 2016 19:37

Přátele svíti mi v Dukatu 2.3 96 kw kontrolka řízení motoru.Stalo se mi to už asi třetí krát Na podzim před výjezdem do Chovatska, po startu se mi kontrolka rozsvítila, asi po minutě mi zhasla, přez diagnostiku jsem přečetl pamět - nebyly tam však žádné chyby a pak už celou cestu (3000 km ) se už nerozsvítila.Dnes při kontrole auta před vánočním výjezdem se situace zopakovala, po startu chvíli svítila a pak zhasla, v paměti diagnostika nic nenašla .Po dalších opakovaných startech už kontrolka nesvítila Co Vy na to , měl už někdo taký problém.
LupekT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neurotic 21. 12. 2016 19:40

Je to Fiat, takže jestli to jede tak to neřeš :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 12. 2016 20:11

Kup si interface za par stovek z ebay a aplikace do mobilu je v zakladu zdarma. Hned zjistis, jake chyby jsou ulozene ;-)
Nebo muzes jet do servisu ale to bude asi drsnejsi pribeh :-P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod metyn 21. 12. 2016 20:15

s.raly hody, Meta
metyn
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 12. 2016 20:22

LupekT píše:Přátele svíti mi v Dukatu 2.3 96 kw kontrolka řízení motoru.Stalo se mi to už asi třetí krát Na podzim před výjezdem do Chovatska, po startu se mi kontrolka rozsvítila, asi po minutě mi zhasla, přez diagnostiku jsem přečetl pamět - nebyly tam však žádné chyby a pak už celou cestu (3000 km ) se už nerozsvítila.Dnes při kontrole auta před vánočním výjezdem se situace zopakovala, po startu chvíli svítila a pak zhasla, v paměti diagnostika nic nenašla .Po dalších opakovaných startech už kontrolka nesvítila Co Vy na to , měl už někdo taký problém.

A nebyla to kontrolka žhavení??? Nespletl ses...?
maincoonsback
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 12. 2016 20:26

Mi to obcas tez zazlobi, kup si elm kabel z ebay na fiata, sosni multiecuscan a patrej.
Me vyhazuje chybu motoru za tepleho pocasi, haze chybu diferencniho tlaku dpf, filtr funguje ok, tak to neresim.
Servis by jen menil a menil . .
Ducato 2012 2.3 109 kW
Čím větší plečka, tím lepší řidičskej zážitek!
PeTr7650
Inventář