Fiat Fullback

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 27. 8. 2016 20:56

ceník zde:
http://www.fiatprofessional.cz/images/m ... _cenik.pdf

v cenách těchto aut se vůbec nevyznám, ale drahý mi to nepřijde.... na to že to je 4x4 s nosností jak kráva.... zajímavá kára....

ovšem rozsah příplatkové výbavy a paketů je boží :mrgreen: vzpomínka na dobu tak před 40 lety.... ;-) i ty ceny - 50 tisíc, 100 tisíc atd. Prostě evidentně se s tím moc nepatlali.... ;-)

celkem by mě zajímalo srovnání s jinými podobnými auty.... tak jestli se někdo interesujte detailněji, zkuste to porovnat (rozměry x nosnost x cena x výbava atd.)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 8. 2016 21:02

Ony tyhle pikapy tak stoji napr ranger nebo i original teto kopie :) je to spise pracant byt ne zasadni takze celkove nic moc komfort na bez y zivot ale kvalita ok
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 27. 8. 2016 21:08

jasný.... pro zajímavost ještě katalog blbostí co je možno dokoupit:
http://www.fiatprofessional.de/de/CMSDE ... atalog.pdf

tak nějak to očumuju, výhledově za dva roky budu shánět auto co převeze paletu, 4 lidi a utáhne něco na přívěsu.... (ne všechny tyto věci současně.... ;-) ) ale uvidím, není to aktuální.... problém vidím ve vysoké nakládací hraně a v tom, že ten náklad je prostě volně a asi se bude muset fest fixovat, aby v případě nějakého problému z té korby neuletěl a někoho nezabil.... v tom ohledu je prostě klasická dodávka jednoznačně lepší....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 8. 2016 09:02

taky to zvažuji. fullback je úplně v pohodě, jak cenove, tak parametry...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2016 09:55

Ja mel za posledni mesic puceny ranger a navaru a l200. Nutno rici ze vse ok ale preci jen nejcivilnejsi jizdu mel ranger. Byl hodne funkcni i pro beznynzivot ale ani ti dva nebyly utrpenim.

To prislusenstvi, korby, upravy apod maji vsichni. Jinak ta zadni kista zrovna prostor nemaji a nejsou sklonem apod ani nejak komfortni ale prezit se to da.

Subjektivne na rozdil od l200 vypada navara i ranger jako poradny chlapsky pickup coz taky potesi.

Wilfe kolikate je to auto co kupujes? :)))
anonymni

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 8. 2016 11:46

Tenhle měsíc 4.

To vychází z Rangeru?
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 8. 2016 11:50

Imho nějakej prebadgovanej Japonec.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2016 11:53

Mitsu l200 ni?
anonymni

Odeslat příspěvekod Tarwas 28. 8. 2016 12:56

Mr. Murphy píše:jasný.... pro zajímavost ještě katalog blbostí co je možno dokoupit:
http://www.fiatprofessional.de/de/CMSDE ... atalog.pdf

tak nějak to očumuju, výhledově za dva roky budu shánět auto co převeze paletu, 4 lidi a utáhne něco na přívěsu.... (ne všechny tyto věci současně.... ;-) ) ale uvidím, není to aktuální.... problém vidím ve vysoké nakládací hraně a v tom, že ten náklad je prostě volně a asi se bude muset fest fixovat, aby v případě nějakého problému z té korby neuletěl a někoho nezabil.... v tom ohledu je prostě klasická dodávka jednoznačně lepší....



Když to někdo nemá jako pozerku, tak mu je jistě jasné, že naložená paleta se nenakládá rukama, ale paleťákem... a jsou tam jistící oka, kde se náklad jisti kurtama, stejně jako se musí jistit i v dodávce... ona cestující paleta dokáže slušně rozhodit těžiště...

-- 28. 8. 2016 13:59 --

Jinak Amarok bude jistě lepší, protože V6 a VW... :D
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 28. 8. 2016 14:41

no já do současné dodávky 4 z 5 nakládek nakládám ručně, takže proto řeším tu hranu.... Doblo je z toho pohledu ideální, ale zase nic neutáhne....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 8. 2016 15:25

Musíš si srovnat na co to chceš. To je základ. Pořád je to auto s délkou přes 5 m, takže s Doblem se to srovnbávat nedá. Každé to auto je určené trošku na něco jiného.

Na převoz pouze palet ale bude vždycky dodávka lepší. Mne an tom nejvíc láká možnost řevozu osob + nákladu a odolnost. Mne by ta převozní kapacita stačila (měl - li bych konfigorai 2+2, 2+3 má přepravní prostor poměrně krátký)


Ad Goes.

Samozřejmě píšeš blbost, nejcivilnější je Navara, ale to je asi jedno. Od tebe se nedá čekat relevantní informace.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 8. 2016 16:14

goes píše:Mitsu l200 ni?

Tak je pravda že mitsu a chrysler spolupracují už léta.

-- 28. 8. 2016 17:15 --

Mr. Murphy píše:no já do současné dodávky 4 z 5 nakládek nakládám ručně, takže proto řeším tu hranu.... Doblo je z toho pohledu ideální, ale zase nic neutáhne....

Pokud resis hranu, kup si zase dodávku.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2016 16:17

Jiste wolfe. Ani se nebudu ptat kolik jsi toho s novym rangerem najel bo odpovis ze tisice kilometru.

Stejne koupis prd tak jako pokazde
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 28. 8. 2016 16:19

jak už jsem psal, řeším všechno, čili hranu i nosnost na kouli.... z tohoto pohledu se jako vhodné jeví nějaké menší Ducato, které uveze i odtáhne, ale zas už je to prostě velká dodávka se vším, co k tomu patří.... dovedu si představit že ten Fullback by mohl posloužit i pro přepravu osob když bude třeba, s Ducatem by to byl už opruz (hlavně kvůli jeho velikosti....)

jako vím že jsou to protichůdné požadavky, zatím to řeším pouze teoreticky.... až nastane čas, prostě si to zajdu projet nebo si to rovnou na pár dní půjčím a uvidí se....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 8. 2016 16:46

Uvažuku úplně stejně.
U Ducata je prostě problém, že se nevleze do 2 m výšky a to jsem ještě nezkousl, jinak je to můj favorit přesně an to co píšeš.

-- 28. 8. 2016 17:48 --

goes píše:Jiste wolfe. Ani se nebudu ptat kolik jsi toho s novym rangerem najel bo odpovis ze tisice kilometru.

Stejne koupis prd tak jako pokazde


Asi tak jako ty Trcity... ;-)

Zatím co jsem chtěl, sem šel a koupil. Pokud bych se měl bavit o tobě, tak co si vzpomínám bych musel začít někde u Prowlera a pokračovat nevím přes co (namátkově vzpomínam V7 a další srandy...) abych se dostal kam? Nikam.
maincoonsback
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků