Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 15. 10. 2015 14:35

pánové s dovolením založím nové vlákno....

jinak přeletěl jsem dnešní diskusi a podle mě z fotek i technických parametrů je jasné, že tohle auto prostě nemůže a ani nechce cílit na Focus, Golf a spol.... ale ani si nemyslím že by to Fiat plánoval.... to zas akorát vypotil nějaký pisálek na auto.cz. Z podstaty auto vyráběné v Turecku nemůže atakovat už relativně prestižní třídu, jakou nižší střední v Evropě je....

Vše bude o ceně, pokud bude nějaký slušně vybavený základ stát co já vím 260 tisíc (s tím dýchavičným atmo 1.4) tak to může fungovat... nevím přesně jaké jsou ceny konkurence, tyhle auta mě naštěstí zajímat nemusejí....

Co se interiéru týče, asi bude dobře nafocený interiér Rapidu hezčí než jeho obdoba z toho Fiatu, jenže ono je pak něco jiného koupit to ve střední výbavě a hlavně si do toho sednout.... Kdysi jsem tu psal jak jsem se zhrozil v Octávii Fresh (střední výbava nebo co....). totální, bakelitový holobit.... A asi těžko Rapid předvede něco lepšího.... Naproti tomu třeba F500L nemá interiér působící tak vymakaným dojmem jako top verze Octy, jenže on ten interiér nějak funguje i v základu, což se o Octě fakt říct nedá.... Prostě není to jen o renderech top verzí...

No uvidíme, souhlasím s názorem co zazněl už mockrát - rozhodne cena.... ale věřím, že Fiat to nepodělá, už celkem pochopili že rýžovat můžou na sérii 500 a na Jeepech a holt ostatní auta jsou dělníci co musí mít skvělý poměr cena/kvalita....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2015 14:38

to budes kvuli kazdemu ***** zakladat vlakno?
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 15. 10. 2015 14:42

kvuli novemu Fiatu urcite a jeste si rozmyslim jestli si svoje vlakno zaslouzi kombi a hatch.... ;-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2015 15:01

tak to mas napsat hned, to dava smysl
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2015 15:05

Mám poslední roky z Fiatu dojem, že je v předsmrtné křeči.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 10. 2015 15:19

Tak posledních 10-12 určitě :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 15. 10. 2015 15:46

Toto Tipo taky nebude u nás nějakým zlomovým modelem. My taky nejsme nijak zásadním trhem. Přesto by mohl v CZ poměrně zabodovat kombík, který bude mít jedinou konkurenci v Dacii. Bude záležet s jakými cenami Fiat přijde.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 15. 10. 2015 16:11

FCA se celkově docela daří, tam to nevypadá špatně.... Fiat jako značka si prošel velkým osekáváním modelů atd., ale teď to postupně oživuje a co je hlavní, defacto všechny novinky jsou úspěšné.... Celá řada 500 naprosto OK, Panda taky.... teď se uvidí co to Tipo, a pak už jen nahradit Punto a to portfolio bude jakžtakž kompaktní....

a po hodně dlouhé době je FCA v Evropě v plusu, to je příjemná novinka roku 2015...
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 10. 2015 17:22

goes píše:to budes kvuli kazdemu ***** zakladat vlakno?

Tak hlavne ze napr. abie ma vlakno pro fI fII i fIII separatne, ses spatne vyspal?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 15. 10. 2015 17:24

Třeba jenom se jim nedaří plnit pětiletku :-( My ti věříme kozo, to zvládnete, klidně si teď udělám i objednávku aby mi v autě víc provoněla kůže máte-li něco takového! :-)
anonym

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 15. 10. 2015 17:25

Tak Fabii I nebo II se nejspis prodalo vic nez Brava, Liney, 159, Mita a Giulietty dohromady, pokud to chces prepocitavat na prodeje.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 10. 2015 17:27

Pokud myslis v CR, tak ano, a nema to absolutne nic spolecneho s legitimnosti zakladani vlakna pro novy model auta.

resp. nevim jestli vubec odpovidas na muj prispevek, ale mam pocit, ze asi ano (o prodejich tam neni ani slovo).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 10. 2015 17:47

Aštar_Šeran píše:Tak Fabii I nebo II se nejspis prodalo vic nez Brava, Liney, 159, Mita a Giulietty dohromady, pokud to chces prepocitavat na prodeje.

Netrolluj a přičti všechny variace Punta na všech trzích za tu dobu.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 15. 10. 2015 17:54

Podívej, podle mě je to blbost, ale na druhou stranu tvoje argumetace taky. Fabií první i druhé generace tu je víc než všech Fiatů, Alf a Lancií dohromady, takže je logické, že se budou víc řešit.

-- 15. 10. 2015 18:57 --

Jinak by bylo fajn, kdyby do názvu vlákna nějaký mod vložil správný znak "Æ".
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 15. 10. 2015 18:56

Aštar_Šeran píše:Tak Fabii I nebo II se nejspis prodalo vic nez Brava, Liney, 159, Mita a Giulietty dohromady, pokud to chces prepocitavat na prodeje.


zaprvé je to zcela OT a za druhé blbost.... ty si fakt myslíš že Fábií I nebo II (jednotlivě?) se v EU prodalo více než těch zmíněných aut dohromady? :oboze
Možná když FI a F2 sečteš....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků