Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 5. 9. 2017 21:09

Někdy musím ten zázrak vyzkoušet. Jezdil jsem akorát v šestce. Motor, převodovka, jízda, pohodlí cajk, akorát to celý působilo tak trochu fórově.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2017 21:12

Pravda, ta fortelnost posledních modelů škodovek tam chybí - laciné plasty, vrzající madla a tak :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 5. 9. 2017 21:17

Člověk, co neumí poznat skutečnou kvalitu, by si neměk kupovat Koncern. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 9. 2017 21:19

Jako Mazda samozřejmě je ošulená, ale tak nějak jinak - na množství materiálu by se dalo říct.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 6. 9. 2017 00:29

Dix_ píše:Nově výbava S-Desing.

Lžeš.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 6. 9. 2017 00:57

Tak zásadní rozdíl mezi trojkou od Mazdy a Tipem je v tom, že Fiat má vnitřní prostor pro evropany a Mazda pro džapončíky. Sem se do toho omylem jedou na salůnu nasoukal a hnedle se mi do duše vkradl tísnivý pocit, že to zvenku zašroubujou a budu použit jako Kamikaze.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2017 05:01

maincoonsback píše:Ten s design je parádní... Jediná vada na kráse, že paket Deluxe obsahuje 18" kola, jinak kdyby tohle bylo k dispozici, tak sem to býval nejspis vzal. Přesně tohle mi tehdy na Tipů chybělo. I cena je o.k.

Líbí.. a dost. Tady není o čem... Za 450 s tjetem v naprosté topce, což vybavove bude stačit na 90% nejlepších ve třídě, kteří jsou ale cenově min. 100 +


Slavime

Prave jsi vybral sve petiste vozidlo/motorku kterou bys asi bral, jiste bral, v budoucnu vezmes za posledni 3 roky
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 9. 2017 05:39

salam01 píše:
Dix_ píše:Nově výbava S-Desing.

Lžeš.


Tohle je nějaká úchylka????

-- 6. 9. 2017 06:41 --

Nekenieh píše:Tak zásadní rozdíl mezi trojkou od Mazdy a Tipem je v tom, že Fiat má vnitřní prostor pro evropany a Mazda pro džapončíky. Sem se do toho omylem jedou na salůnu nasoukal a hnedle se mi do duše vkradl tísnivý pocit, že to zvenku zašroubujou a budu použit jako Kamikaze.


Ajajajaj, tos neudělal dobře, že si to to napsal.
8-S

-- 6. 9. 2017 06:41 --

Nekenieh píše:Tak zásadní rozdíl mezi trojkou od Mazdy a Tipem je v tom, že Fiat má vnitřní prostor pro evropany a Mazda pro džapončíky. Sem se do toho omylem jedou na salůnu nasoukal a hnedle se mi do duše vkradl tísnivý pocit, že to zvenku zašroubujou a budu použit jako Kamikaze.


Ajajajaj, tos neudělal dobře, že si to to napsal.
8-S
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 9. 2017 06:36

Tak ať si píše co chce, ale je to *****. V Mazdě je místa úplně normálně vzhledem ke třídě. Maty potvrdí :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 9. 2017 06:38

maincoonsback píše:Ten s design je parádní... Jediná vada na kráse, že paket Deluxe obsahuje 18" kola, jinak kdyby tohle bylo k dispozici, tak sem to býval nejspis vzal. Přesně tohle mi tehdy na Tipů chybělo. I cena je o.k.

Líbí.. a dost. Tady není o čem... Za 450 s tjetem v naprosté topce, což vybavove bude stačit na 90% nejlepších ve třídě, kteří jsou ale cenově min. 100 +

Tak já myslel, že jsi na ty krátké couračky záměrně nechtěl turbo. Nebo jsi myslel tipouše v s-designu s etorqem a automatem?
Jo ten paket s kolama je blbej, ale třeba by s něma šlo nějak dohodnout, ať si ty 18" nechají. V tom s-designu to asi nebude mít sportovní podvozek, aby ty 18" měly smysl, nebo jo? Jinak houpavý a zároveň tvrdý auto na 18" no nevim :hm
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2017 06:42

Arnie J píše:Tak ať si píše co chce, ale je to *****. V Mazdě je místa úplně normálně vzhledem ke třídě. Maty potvrdí :)


goes potvrdi. Jel sem na strane spolujezdce za mnou decko v sedacce a zadny problem ani v podelnem ani na sirku, tam bych problem nevidel. Ano, neni to asi nejprostornejsi auto nizsi stredni, ale proti Fikusu se mi to zdalo vyrazne lepsi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 9. 2017 06:48

Díky předsedo :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2017 06:50

tak jebal jsem ted do tebe docela dost, tak se te musim zastat tam, kde si nekonkurujeme :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 9. 2017 06:50

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 6. 9. 2017 07:00

maincoonsback píše:
salam01 píše:
Dix_ píše:Nově výbava S-Desing.

Lžeš.
Tohle je nějaká úchylka????

Nic tak zásadního jako psaní čtyř otazníků místo jednoho, vlastně jen taková vzpomínka na evla. Navíc, kdyby nelhal, nestane se to.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků