Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 10. 2018 21:19

Která tvoje octa má 300 kW? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 10. 2018 07:48

MV_cz píše:Vodní pumpa se neměnila s rozvodama? :hm


té Octě se rozvody ještě nedělaly..... musím se podívat do servisky kdy se mají dělat.... ale neřeším to, je to v záruce, jezdí to na garančky do autorizáku kde jsem to koupil, takže to je jejich věc ty rozvody udělat v řádném termínu..... Teď to bude mít 135tkm najeto....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 10. 2018 07:49

aha člověk by čekal 5 let nebo 120 tkm (případně bude psáno, že klasicky i po míň km když jezdilo krátký trasy :D), třeba to má škoda jinak, ale že by autorizák nevnucoval výměnu rozvodů, asi moc práce.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 10. 2018 08:28

Tak prodali MM...
Konec se pomalu, ale jistě blíží...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2018 08:43

Arnie J píše:Která tvoje octa má 300 kW? :D


Vsechny tri dohromady
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 23. 10. 2018 12:16

8-)
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 10. 2018 15:28

maincoonsback píše:Tak prodali MM...
Konec se pomalu, ale jistě blíží...


ono je to skoro jedno.... za jak dlouho zmizí auta jak je dnes známe a které teoreticky mohou dělat radost? Třeba Giulia, 500X a 124 atd.... za 10 let....? jakmile se z toho stanou normované eko-elektro-krabice tak je úplně jedno, jestli tvoje oblíbená značka bude existovat nebo ne....

je potřeba užít si aktuální stav a budoucnost neprožívat ;-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 10. 2018 15:32


fdyzlu docela cajk :-]
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajinex 16. 11. 2018 21:18

Koupil jsem jedno z posledních aut u nás s tovární zástavbou LPG ve verzi SW. Už prý nebudou, emise nepřímovstřiku..? :grr: Nemohu souhlasit s kolegou, že v Rapidu je víc místa. Seděl jste v tom? Stačí se podívat na rozměry, hlavně na šířku. Měřím 188 cm a s rohem rádia v rapidu jsem se vůbec nekamarádil. A stačilo mi zavřít dveře. Ten zvuk zní o dost hůř než u Tipa. Trochu se bavím, jak moc lidí řeší kvalitu plastů. Mě zajímá nepřímý vstřik, absence start/stop, zde makovice přizpůsobená spalování LPG, solidní nádrž na plyn a slušná dynamika léty prověřeného motoru, který při rozumném zacházení a používání Selenie najede hodně. Benzín jaksi neředí olej jako u přímovstřiků a plyn už vůbec ne. Viděli jste někdy filtr u plyňáku při výměně oleje? Při třech stupních přepíná na LPG ani ne po půl kilometru. Navíc si na displeji mohu zobrazit jak teplotu vody, tak oleje. Náklady jsou to, co mě zajímá a cena 15 Kč za litr LPG mě přes průměrnou spotřebu sedm litrů fakt těší. Nové auto stálo na pneu od Goodyearu, spáry jsou v pohodě a výbava pro mé potřeby víc než dostatečná. K maxu chybí jen navi a vyhřívané sesle. Šestnáctky jsou na středočeskou okresní katastrofu optimum. Sedačky sklopím do roviny. batožina 550 litrů dostačuje. Co jediné bych Tipu vytknul je krapet vlažnější nástup brzd. Auto mi za cenu lehce přes čtyři kila a při nájezdu cca 35-40 tis. km/rok dávalo smysl.
Pajinex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 11. 2018 21:24

Dobre jsi koupil
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 11. 2018 21:34

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 16. 11. 2018 21:39

Gratulace, nic lepšího bys stejně nenašel ;).
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 11. 2018 22:53

A navíc budeš spokojenej.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 11. 2018 23:04

Jo a tu selenii taky doporučuju....když Ital, tak tenhle olej je určitě nejlepší.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 11. 2018 23:17

188 na vejšku a nebo na šířku?
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků