Fiat Aegea (alias Tipo)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 2. 2018 08:29

Nepíšou, jakej ten sport bude mít motor, podle koní asi potuněný t-jet a tedy spíš jen stupeň výbavy, koncovky a větší nasávací nozdry. Ale s TCT by to bylo fajn, kdyby byl za slušnou cenou.
Abarth už bude jen multiair a cena lidová nebude.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 27. 2. 2018 08:58

Google translator rika toto:
A ABARTH? Sportovnost v Fiat říká s Abarth. To je důvod, proč by se mohlo rozhodnout, že dům Scorpionu bude také krok za krokem tím, že vytvoří určitou verzi s vyhrazeným trimem, poháněnými brzdami a samozřejmě turbo motorem jako 1.4 MultiAir ve verzi 140 nebo 170 koní.

Problem bude, ze to bude stat nesmysl a nikdo soudnej to nekoupi :)
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 3. 2018 13:33

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 19. 9. 2018 13:48

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 9. 2018 14:12

No to vypadá slušně....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 9. 2018 15:01

no lepší je teď sleva na s-design (ale podle ceníku jsou to jen slevy na skladovky? :hm), cenově pak vyjde asi lépe než italia extra, ale je fakt, že v s-designu nejsou takový věci jako parkovací senzory a vyhřívaný sesle
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 9. 2018 15:56

Tak za mne výhody této edice:

Jendnoznačně cena je v dnešní době super, za to se dnes prodávají lepší supermini... Jsou to v podstatě ceny když srovnám výbavu shodné s aktuální Fábií..., ty rozdíly jsou kosmetické.

A taky v podstatě skladová dostupnost, pokud platí co píšou, že jsou ty vozy ihned k odběru, aspoň tak sem to pochopil, což v dnešní době, kdy koncern nemá ani schválené motory na nové emisní limity je jednoznačně plus.

Nevýhody:
Jednoznačně prostě v dnešní době aspoň u té edice extra absence navigace (a asi nemožnost jejího dokoupení), když už tam celý ten 7 palcový bazmek je... a pořád to stejné u mne, nemožnost si aspoň přikoupit xenony (či LED)...

Thats all...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lacomme 19. 9. 2018 17:50

Proc resit navigaci? Vzdyt to umi mirroring

7″ UConnect rádio s funkcí zrcadlení chytrého telefonu
Grand Cherokee Summit 3.0 MultiJet 184 kW
Freemont 2.0 MultiJet 125 kW MT
500X Cross 2.0 MultiJet 103 kW 4x4 AT9

Petr Cibulka vyšetřil kočičku Siderickým kyvadélkem a odhalil, že kočička je Ruský fízl.
Lacomme
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 9. 2018 18:35

No každý má jiný preference...
Já mám raději samostatnou navigaci...

Navigace v telefonu potřebují povětšinou na správnou funkci data, která ne vždy a všude fungují, dále mají telefony pořád ještě tendence se v případě multitaskingu zasekávat atd...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 9. 2018 18:44

Že by se mi při navigaci zaseknul telefon jsem nezažil hodně dlouho... A to mi za poslední rok odnavigoval desítky tisíc kiláků.

A u navigací s datama a nebo bez je to jednoduchý. S datama funguje líp. Bez úplně stejně jako v autě (když nemá data, když má auto data, tak má info z Googlu)

Samo ať si každej používá co chce. Jen neni nutný sem psát nepravdy o něčem, co neumíš používat.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 19:07

maincoonsback píše:No každý má jiný preference...
Já mám raději samostatnou navigaci...

Navigace v telefonu potřebují povětšinou na správnou funkci data, která ne vždy a všude fungují, dále mají telefony pořád ještě tendence se v případě multitaskingu zasekávat atd...


Mapy a offline. Sygiv a offline. Apod. Takze uplne v klidu i bez dat

-- 19. 9. 2018 20:07 --

Jen 470 za obstarozni fiat mi jako pecka nepride
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 19. 9. 2018 19:22

Pajjoun píše:Že by se mi při navigaci zaseknul telefon jsem nezažil hodně dlouho... A to mi za poslední rok odnavigoval desítky tisíc kiláků.

A u navigací s datama a nebo bez je to jednoduchý. S datama funguje líp. Bez úplně stejně jako v autě (když nemá data, když má auto data, tak má info z Googlu)

Samo ať si každej používá co chce. Jen neni nutný sem psát nepravdy o něčem, co neumíš používat.


On ne každý jezdí jen po ČR...
Ale budiž...


Sygic sem používal asi 4 roky, dokonce oficiálně koupený.... Google mapy taky /i s offline/, plus asi 3 aplikace používající open street mapy...

To je asi vše k tvé poznámce a erudici...

A ano prostě mi víc vyhovuje neustále aktualizující se a přes rádio připojený s doplňkovými daty zabudovaný Garmin.

V obou autech ho mám a od té doby mne na telefon v autě při navigování nenapadlo hrabnout.


Pravdou je snad jen to, že současné telefony jsou výkonnější než byly před pár lety, ale že by se NIKDY nesekly se taky úplně říct nedá .. Ale pro člověka co mu nedělá problém se v tom rýpat tohle asi není argument.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 19:24

Mi se poseldnich nekolik let zadny mobil nesekl
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 9. 2018 19:31

ja ted projel s telefonem v irsku pres 2000 km, protoze vestavena navigace byla nemozna.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 19. 9. 2018 19:37

Pěkná je ta zelená barva.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků