FIAT 124

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 20. 3. 2018 19:41

Pajjoun píše:Brzdi, tos, nechci prohrát sázku. Věřil jsem, že zkokotíš na původní hodnoty až v dubnu.

:D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 3. 2018 21:12

tos je aslynt?
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 20. 3. 2018 21:23

Už to tak bude.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 20. 3. 2018 21:41

Tos to je kokot. :D
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 20. 3. 2018 21:46

Pajjoun píše:Brzdi, tos, nechci prohrát sázku. Věřil jsem, že zkokotíš na původní hodnoty až v dubnu.

Podle mne podává celkem konstatní výkon.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 20. 3. 2018 22:25

goes píše:
garážmistr píše:Mě to přijde jako malá daň velikosti a koncepci auta, která bohatě převyšuje negativa takových marginálií, fakt hrozný mi to nepřijde a nohy spolujezdce to moc omezovat nebude, protože to bude pod koleny a těma se málokdo dotýká podlahy.
A když koukám na foto spodku, tak se kat jinam nevejde, naopak vidim prima konstruktérskou práci.


tvoje schopnost toto obhajit mi pripomina jednoho architekta, co udelal hajzl uprostred obyvaku s argumentem, ze je to blizko

:mrgreen:


Teď když se dívám na tu fotku mx5 zespodu, tak si říkám, proč třeba ten kat nemůže být směrem víc dopředu? Rád se nechám poučit, nerozumím tomu.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 3. 2018 22:37

Mohl by být. Ale to by pak hrozilo, že by dokonce i fungoval...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 20. 3. 2018 22:52

No samozrejme hrb nehrb, mazda si muze delat co chce, protoze v segmentu, alespon trochu zabavne auto do 500 000 ma konkurenci jakou? Zadnou.

Zcela realne, co si clovek muze koupit? Takze auta se strechou, pro 4, takze co? Rapid, protoze skodovka a nebo ignis, protoze se to naklani. Rapid ma lepsi zazitek z projete zatacky nez mx-5 (rizeni v mx-5 fakt nechapu - asi ma byt idea, ze je fakt presne, ale chovalo se, u obou co jsem zkousel tak, jako kdyz jsem omylem jezdil s rx8 rizenim v test mode), ale zas se tam sedi hodne vepredu.

-- 20. 3. 2018 22:55 --

Jinak alto works treba posilovac rizeni zapina jen v nizkych rychlostech, dpc, auto z roku 94 to dokazalo, proc to nedokazou dneska u sportovni hracky, klidne jako option v menu.

-- 20. 3. 2018 22:56 --

Pokud se da profil rizeni u mx-5 v menu zmenit, tak jsem to tam nenasel a je mozne, ze rant na rizeni je uplne mimo a jde to prenastavit.



Nicmene fakt je, ze hrb, nehrb, kdyz neni konkurence, tak je nic nenuti nehrbit.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 20. 3. 2018 23:19

Nebylo by řešení koupit zrestaurovanou NA? Víc stylu, míň hrbu, víc zábavy.
Ad Alto ... zajímavý. Asi prostě není poptávka, lépe řečeno na to výrobce sere.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 3. 2018 23:45

Nevim, ktera vsechna auta ten hrb maji, minimalne rx-8 ma stredni hrb, a NC ma mini hrbik. V ND je to fakt extrem.

Rad bych napsal, ze jina auta ta katalizator maji taky a maji super tlusty stredovy tunel, ale byla by to lez.

Je zrejme ten mazdi kodo a skyactive-g



Ty prosivany floor mats jsem teda poptal, to jsem zvedav jestli pro rhd 95 maiatu tu budou mit :)

-- 20. 3. 2018 23:51 --

rohozky?!
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 20. 3. 2018 23:56

Koberečky.

-- 20. 3. 2018 23:58 --

Jako něco takovýho?
https://www.topmiata.com/shop/carbonmiata-floor-mats-for-nanb-quilted-design/
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 3. 2018 00:25

Jestli vyjdou ty koberecky, tak si k nim poridim tohle https://www.aliexpress.com/item/Univers ... 21915.html?

-- 21. 3. 2018 00:32 --

JJ, neco takovyho, ale u cinanu jsem se dival je to tak za 1/2, to me pride za takovou pycovinu furt dost, ale kdyz to maj tyhle, tak to budou stejne jen preprodavat od cinana
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 3. 2018 00:58

Ty si riadny pacient :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 2. 8. 2018 09:21

Brali byste takové auto na langsam ježdění s manuálem nebo automatem?
Furt nad tím přemýšlím, a řazení mě po těch letech dost prudí a k pohodě patří se o nic nestarat. Navíc se 140k to nemá ambice být nějaké rychlé.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 8. 2018 09:23

S turbem řadit nemusíš
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků