Fiat Stilo 1.6 77kW

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 12. 12. 2014 08:05

Já jezdil 100% času v režimu City (ve městě se mi to líbilo a přes 50 km/h to stejně fungovalo stejně bez ohledu na režim).

Táta na druhém Stilu má taky City zapnuté.
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 12. 12. 2014 08:55

Jo, jo, pravda s tema civkama! ale jak se SAGEMy vymeni za normalni tak je to OK
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 12. 2014 09:21

K 86 hodnotit podle jednoho auta "kamaráda" celou modelovou řadu je celkem síla.

Taky tak nějak nehodnotím STéčko podle tvýho kusu.. ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 12. 12. 2014 09:40

Ja vim ze jsem se ted znacne dotkl fiatu, ale nehodnotim podle jednoho kusu, vis, kdyz se (nejen) na forech zacnes zajimat o reseni nejakeho problemu ktery si na tebe auto nachysta, tak najednou zacnes zjistovat, ze se s tim potyka daleko vic lidi, nekteri vic, nekteri min.
Z toho jsem si dovolil zapochybovat o tom, ze elektrika na stilu stoji extremne za pycu.
jak tu bylo napsano, po mechanicke strance je auto bez problemu, ale po te epektricke....
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 12. 12. 2014 09:45

Ja mel kupovane nove pofl a s elektrikou nic nebylo. Mnohem vetsi pruser byly ruzne drobnosti, ktere diky neuveritelnemu slendrijanu ceskych autorizaku staly neuveritelne casu a nervu vyresit.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 12. 2014 10:08

K86 píše:Ja vim ze jsem se ted znacne dotkl fiatu, ale nehodnotim podle jednoho kusu, vis, kdyz se (nejen) na forech zacnes zajimat o reseni nejakeho problemu ktery si na tebe auto nachysta, tak najednou zacnes zjistovat, ze se s tim potyka daleko vic lidi, nekteri vic, nekteri min.
Z toho jsem si dovolil zapochybovat o tom, ze elektrika na stilu stoji extremne za pycu.
jak tu bylo napsano, po mechanicke strance je auto bez problemu, ale po te epektricke....


No vidíš a já si třeba zrovna myslím, že to s tou elektrikou nebylo a není tak hrozné. Před faceliftem snad (přece jen to bylo nové auto, nový systém řízení, nová elektrika CAN bus...), ale po faceliftu je to to stejné co mám třeba teď v Bravu a s tím prostě není jediný problém. Tehdy se to všichni učili a všechny auta s trochou výbavy mohou nějaký problémů s elektrikou mít. Doporučuješ Focus (že by byl lepší), ale ten mimo stejných problémy s elektrikou je ještě daleko míň odolný a spolehlivý po mechanické stránce. Tak mi to prostě přijde mimo mísu.

Jako já nezpochybňuju nějaký jeden totálně domrvený kousek, ani nezpochybňuji to, že najdeš 4 recenze ve stylu tohle nebrat, ale jinak obecně... Stilo patří k tomu lepšímu co se dá z té doby koupit. Nějaké drahé fatální závady ho nepotkávají a k tomu je poměrně bezpečné a odolné proti korozi. Je to dobrý auto. To je celé.

P.S: Jinak je mi u zádele co si kdo co za ojetinu koupí. Tam je to vdycky o riziku koupě *****. kusu ať už je to Mercedes a nebo Dacie.

A to ze spatny servis umi podělat i dobre auto, v tom má Malcolm bohužel pravdu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 12. 12. 2014 10:55

vzhledem k tve zaujatosti vzhledem k fiatu nevim jak ten prispevek brat, no ale jestli jsi se stilem nemel problem tak fajn, to ti preju.

Ja treba s focusem (ne s tou oranzovou kujvou) nemel jedinej problem, jak po elektricky tam po mechanicky strance.
Asi jsi holt s tema focusema najel vic nez ja ze muzes tvrdit ze nejsou spolehlivy.
nezpochybnuju Stilo jako takove, mozna je to dobre auto, ja bych si ho ale nekoupil, rikam co jsem s tim autem resil a jak to dopadlo
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 12. 12. 2014 11:06

Pokud to bylo na mě, tak nejsem proti fiatu zaujatý a mám ho docela rád. Proto mě tak mrzí, jak to místy vede. Neměl problém se říci nedá, ale nikdy nic velkého, akorát kolem toho skoro pokaždý díky servisům byly neskutečný ztráty času a v konečnym důsledku i nervy. Kolísání teploty se řešilo asi napětkrát a nikdy nevyřešilo, ztrátu chladící kapaliny jsem reklamoval třikrát a nakonec jsem si místo úniku musel najít sám a tak.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 12. 2014 15:14

maincoonsback píše:K 86 hodnotit podle jednoho auta "kamaráda" celou modelovou řadu je celkem síla.

Taky tak nějak nehodnotím STéčko podle tvýho kusu.. ;-)

A vidis, jsou i taci mezi nami
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 12. 12. 2014 15:29

K86 píše:... kdyz se (nejen) na forech zacnes zajimat o reseni nejakeho problemu


Jen aby to nebylo tím, že majitelé fiatů to řeší na fórech, zatímco majitelé audy pyčo s problémy jezdí do autorizáku.

Majitelé fiatů na to
1) nemaj
2) stejně by jim v tom autorizáku nepomohli, protože to jsou lemplové
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 12. 12. 2014 16:05

1. pisu nejen na forech, to znamena ze na forech to mas pisemne, ale kdyz se zeptas v servisech....
2. to je prusvih fiatu ze maji v servisech lemply a tim padem je podle normalniho prumerneho spotrebitele celej fiat smejd
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 12. 12. 2014 16:33

1. jo, v servise VW to každej potvrdí, že fiat je sráč :-)
2. je to tak, je to problém fiatu
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 12. 2014 19:50

No tak hlavně, že jste přesvědčení, že jinde v servisech dělají samí géniové...
Tohle přesvědčení Vám přeju ...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 13. 12. 2014 20:17

Wolffe, jezdím hodně, mám momentálně osmé auto třetí značky a starám se navíc o auta ve firmě, takže nejde o zkušenost s jednou značkou a servisem - ale Fiat je stran servisů to nejhorší, co jsem kdy zažil. Zcela bezkonkurenčně.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Jelass 13. 12. 2014 21:00

maXX_CZ píše:S tou elektronikou je to pravda, jinak je to (na tu dobu) nadstandardni auto imo. Uz jen vybava. Dvoupolohovy posilovac (dnes uz tak nejak standard, driv nevidane), to same pro 6kvalt u nekterych motorizaci. Mam 1.6 76 kw, starsi kus. Mechanicky je to podle me velmi solidni auto, ta elektronika je ale pruser, specialne se kazi na tech benzinech ridici jednotky (dali ji asi moc blizko k motoru = zdroje tepla), menil jsem ji taky, je draha a spatne se shani.
Kdyztak se ptej....

corolla měla v kompaktech 6q dřív :kuk:
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků