500X (+ Renegade)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 22:12

Jestli tím chceš naznačit, že 500X bude v zatáčkách podobné rychlá jako SSS, tak určitě.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 22:17

při tvé inteligenci všichni chápou, ze nemůžeš pochopit co jsem napsal. naznačovat by nemělo smysl...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 22:20

Přiznávám, že při své inteligenci tě opravdu mám problém pochopit. Asi jako všichni na garáži.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2017 22:26

Já s rodinou zatáčky až tak neřežu, takže je celkem jedno, v čem jedu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 22:26

uklidnil si mne. tak dal můžeš srovnávat auto víc než deset let staré v buhvi jakém stupni rozkladu s nejmodernějším malým SUV dneska.., případně s civicem. Tady najdeš jistě dost fanousku, kteří te pochopi, ale mne to prasklo do oči jako Malcolmovina, tedy pitomost.

-- 30. 1. 2017 23:28 --

Arnie J píše:Já s rodinou zatáčky až tak neřežu, takže je celkem jedno, v čem jedu.

tak hlavně s xkem se ty zatáčky dají řezat celkem pěkně, je li chuť. sportak to není, ale v rámci třídy je to celkem slušná motokára. v te verzi cross ani ne.., ale není to zle. je trochu zvedla.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 30. 1. 2017 22:35

maincoonsback píše:no tak tohle srovnání hezky kulha, teda spis se plazi jak Morozov...

Ty sis ty ruský hrdiny trochu poplet.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 22:43

On je takovej popleta. Tuhle si dokonce omylem koupil auto, na který předtim nakydal několik fůr hnoje, ani mu to nepřišlo divný...
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2017 22:43

Nj, myslel Molotova :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 22:47

oni tech hrdinu maji hodně... a plazili se všichni, když nemohli chodit, což je zásadní... asi tak jako Malcolmovy myšlenky a přirovnání.

-- 30. 1. 2017 23:50 --

Arnie J píše:Nj, myslel Molotova :D

spis Meresjeva, chyba se stala, nikdo není neomylny, když píše na telefonu, zase tak srandovni chyba to není, kdo chce pochopi... v 11 hodin se upsat asi není tragedie..., to spis to srovnání starého vraku s novým autem.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 22:53

Ty jsi opravdu blb. Tady nejde o konkrétní auta, ale o to, že když máš dvě v zatáčkách různě rychlá auta, musíš na to v tom pomalejším myslet.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 30. 1. 2017 23:02

wolff píše:
Arnie J píše:Nj, myslel Molotova :D

spis Meresjeva

Dyk já vim
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 30. 1. 2017 23:16

Náhodou, Molotov je hustý hrdina!

Obrázek
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 23:17

Aštar_Šeran píše:Ty jsi opravdu blb. Tady nejde o konkrétní auta, ale o to, že když máš dvě v zatáčkách různě rychlá auta, musíš na to v tom pomalejším myslet.

blb si ty, když si dosud nepochopil, ze to 500x není zdaleka tak pomaly v danem případě, než letitý Fiesta proti celkem nové Civave. Myšlenku si mel dobrou, jen ta realizace kulha. svez se a pochopis.

pravdou by to mohlo byt jen v obecně rovině SUV, jak to salám nejspíš původně myslel, ale mohlo to zaniknout.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 30. 1. 2017 23:23

I když ještě hustější je Octobriana.

Obrázek
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 23:32

maincoonsback píše:
Aštar_Šeran píše:Ty jsi opravdu blb. Tady nejde o konkrétní auta, ale o to, že když máš dvě v zatáčkách různě rychlá auta, musíš na to v tom pomalejším myslet.

blb si ty, když si dosud nepochopil, ze to 500x není zdaleka tak pomaly v danem případě, než letitý Fiesta proti celkem nové Civave. Myšlenku si mel dobrou, jen ta realizace kulha. svez se a pochopis.

pravdou by to mohlo byt jen v obecně rovině SUV, jak to salám nejspíš původně myslel, ale mohlo to zaniknout.

Sdělovat někomu cosi o jeho inteligenci v odstavci, za který by se nemusel stydět ani student zvláštní školy, je tvoje specialita. Myslím, že všichni kromě tebe to chápou od samého začátku, jen ty nemyslíš a hned vyskakuješ jak čertík na pérko, protože ti někdo sáhnul na Fiata. Toho Fiata, co sis mohl koupit, kdybys neměl potřebu ukázat zase jednou celému světu, že jsi bezpáteřní individuum, co si raději koupí auto, které rok pomlouvá, kudy chodí, než aby si koupil auto své oblíbené značky, které všude vychvaluje.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků