500X (+ Renegade)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 3. 12. 2016 16:06

mazec, toho jsem si nikdy nevšiml :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 3. 12. 2016 16:41

No treba potrebovat auto do Spindlu, ci Kvildu, tak bych na klime asi netrval, tak pokud bych hledal argument proc takove auto nabizet, tak odpoved je nasnade... jinak jasne.

Jinak ty prodeje... ono je to auto opravdu certovsky drahe, kdyz chces neco malo navic, na druhou stranu je to s mazdou cx3 bezkonkurencne nejlepsi auto ve tride. Kdyby se mi podarilo trosku pohnout s cenou tak sem to auto mel, nemyslim, ze by to auto bylo horsi nez ten Civic...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 3. 12. 2016 20:06

Nevím, v zimě se kvůli odmlžení hodí klima celkem taky. Ale vtipné mi hlavně přijde, že to dělají u auta jako je 500X, včetně akčního modelu.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 12. 2016 22:36

jj ten akční model bez klimy, to už je opravdu výsměch
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 12. 2016 09:27

http://www.autoforum.cz/predstaveni/fiat-500x-2017-do-dalsiho-roku-s-partou-mensich-novinek/
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 30. 1. 2017 19:18

Na tento týden jsem opět místo A-Cl (to si vždy rezervuji jako nejlevnější auto s AT) dostal jiné auto. Opět pravděpodobně upgrade oproti A-Cl, tentokrát tuhletu boubelatou krásku.

Fdechtu, fšehrab, žádný fofrklacek. Oproti minulému P3008 bych si na to i zvykl, akorát mě neskutečně *****á debilní řešení ovladačů klimy, které drtí holenní kost.
Výbava je nějaká podivná, ale za to může půjčovna, která si to takhle debilně naspecifikovala. Je to v jakési polokůži, ale nemá to třeba stmívané vnitřní zrcátko ani výhřev sedadel. Má to polohovatelnou podlahu kufru.

Podle všeho je to výbava "Offroad Look Cross 2.0 MultiJet 4WD AT" - to není DCT? Vypadá, že má 9 stupňů.

BTW, nevíte někdo, jak se nastaví odezva motoru z Eco na něco normálního a volantu z Comfort na něco, aby to i zatáčelo?

Jinak ještě postřeh - zatím jsem se ve všech podobných SUV cítil hodně... nebezpečně je asi to správné slovo, co se týče jízdních vlastností. Ve Fordu Kuga jsem se i trochu bál.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
(tahle fotka není moje)
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 30. 1. 2017 19:23

nediv se, že ses cítil nebezpečně, když to má volant na špatné straně ;)
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 19:38

salam: převodovka není dvojspojka a ty režimy by měly jít přehodit v PP, pokud na to není samostatný volič.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 20:02

převodovka je 9 st automat stejný jako ma jeep, rover, jaguar., německy automat.
jízdní režimy se voli otočným ovladačem mezi sedadly, jsou tam asi 4 az 5 režimu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod salam01 30. 1. 2017 20:30

Jojo, už jsem to našel . jsou tam tři režimy (Sport, Auto, Grip). Na Sport se to chová už trochu normálněji.
Taky to má na budíkách čísla pěkně vzhůru nohama, jako oktávka blahé paměti.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 30. 1. 2017 21:16

nevím v čem spočívá "pocit nebezpečí", ale z jízdních vlastností by to být nemělo.... ty jsou myslím u tohodle auta hodně dobré.....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 30. 1. 2017 21:36

nejspíš pocit menší stability a větších náklonů díky vyššímu těžišti, jinak nevidím důvod
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 30. 1. 2017 22:01

Přesně tak. Zvláště ve srovnání se SSS to bývá často velký rozdíl. Jasně, jsou to dvě zcela rozdílné kategorie aut.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 30. 1. 2017 22:09

Já to chápu, taky musim po přesednutí z Hondy do Fiesty pokaždý myslet na to, že zatáčku z kopce za vesnicí nesmim lítat stodesítkou, protože Henry se už někde v devadesátce začíná sunout po tečně ven atd.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 1. 2017 22:10

tak ta verze co ma salám je celkem víc do komfortna, ale necross verze je na poměry malého SUV téměř motokára.

-- 30. 1. 2017 23:11 --

Aštar_Šeran píše:Já to chápu, taky musim po přesednutí z Hondy do Fiesty pokaždý myslet na to, že zatáčku z kopce za vesnicí nesmim lítat stodesítkou, protože Henry se už někde v devadesátce začíná sunout po tečně ven atd.

no tak tohle srovnání hezky kulha, teda spis se plazi jak Morozov...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků