500X (+ Renegade)

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 19:32

Timhle me nemuzes dostat, proti 500L i 500X je Civic komfortni kocar. Ostatne kdyby ty nove Fiaty nebyly bida, nejezdite ted doma novym Pezotem ;-)
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 19:35

No tohle byl chabý pokus i na tebe. Dle tohoto měřítka je škodovka největší ***** a za to se tady budeš být do morku kosti, že to tak není (co kdyby byla na Jarově zase nějaká slevička na škodověnku).

Takže s touto argumentací jsi vedle jak ta jedle.

BTW.
K tomu Civicu. Kdyby byl na 16 tak bych tomu i věřil, že je to komfortní, ale na těch 17 kách věřím, že si toho drncání kolem Prahy užiješ poměrně hodně. Bude to možná o něco lepší než na mým autě s 18kama, ale i tak toho do zadku musíš cítit oproti socka Fabii poměrně dost. Takže paradoxně tomu co píšeš rozumím a nebýt toho tvýho šmejdskýho vykakávání do F 500X se kterou si evidentěn nejel, tak si těch tvých skopičin ani nevšimnu. Naběhl sis sám.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 19:51

Hele, wolffe, opravdu by me zajimalo, jestli jsi byl nekdy na odbornem vysetreni, protoze mam v posledni dobe silny pocit, ze jsi psychopat a trpis neschopnosti vnimat realitu. Neustale se opakuje stejny scenar, ty neco placnes, nekdo ti to vyvrati vcetne nezvratneho dukazu, ty se prohlasis za moralniho viteze a veris tomu, ze vsichni okolo jsou spatni. Zcela trefne to vystihuje scenka s prodejem tve petistovky, kdy jsi ze sebe zatajenim velke bouracky a naslednymi tanecky udelal nejvetsiho ***** na foru, pak ti to doslo, vse jsi promazal, vyskemral vymaz vlakna, pak sis vse v hlave prekroutil a za mesic tim operoval, jako bys v realu byl obet spiknuti. A podobnych pripadu je spousta, nejen z diskuzi se mnou. To tem svym bludum opravdu veris, nebo to jen zkousis a doufas, ze vsichni zapomneli? Viz napr. toto:

Kurt Heimreich píše:
maincoonsback píše:
goes píše:No muzeme resit tvoje bravo a problemy s elektrikou cos mel, RJ, SW co ti museli prehravat, svetla co se ti mlzila apod. kline muzeme resit funglofku, staci rici..

Je to prostě ulahný sráč, tento člověk.

Ano, vysloveně lže:
wolff píše:Ad světla.. rosí se mi... rosí... a už jsou jednou měněná a rosí se zase [...] ty měněné se teď v tomto počasí rosí ještě víc než ty před tím...

maincoonsback píše:... se jednalo o přehrátí softwaru (upgrade) řídící jednotky během servisní prohlídky s tím, že se neuměla nejspíš adaptovat na tehdy u nás dodávaný benzín. Po dalším natankování a znovunahrátí nového softwaru se to vyřešilo.

Jako obvykle ses prohlasil za moralniho viteze, zatimco normalni clovek by se aspon omluvil. A to predvadis porad casteji a casteji a opravdu to neni normalni. Jestli jsi s tim u lekare nebyl, nemel bys navstevu odkladat.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 20:36

Nedáváš to.
:mrgreen:
budiž důkazem, že ti stojí za to hledat a vytahovat starou špínu, která ještě k tomu není nic jiného než špína... hodná tvého šmejdství)...

Zatímco mi stačí jít do vedlejšího vlákna a najdu tam od tebe:

MELANCHOLII S HONDIČKOU

a jinde kýbl blitek.
Naposledy upravil maincoonsback dne 22. 5. 2015 20:45, celkově upraveno 1
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 20:43

V pohode, jen odted do kazdeho vlakna, do ktereho zacnes cpat ty svoje chorobny kecy, dam par citaci, aby kazdy i nahodny ctenar vedel, co jsi zac.
Kurt Heimreich píše:
goes píše:no ja neznam tu omacku co se spustila pote, co to nekdo napsal, zes zapomenul napsat, ze je to bourane. Pokud zacaly vytacky, ze to za bourane nepovazujes, protoze se vymenily dily, tak se jim nedivim.

On napsal "drobné provozní oděrky", Já napsal "Pokud se dobře pamatuji, bylo to bourané na předek a oprava ke sto tisícům (přesnou výší si nejsem jistý)." Nic víc. Pak následovalo toto:
D1.8T píše:Rozsah poškození nikdo nezpochybňoval. Byl k dispozici i seznam. Nárazník, chladič klimy, držák klimy, světla. Nosné části ok. Tady není potřeba se ho vůbec zastávat, protože s tím problém u nikoho nebyl.
Nedostal po ksichtu ani za to, že v inzerátu toto nebylo uvedeno. Každej asi pochopí, že po pěti letech se na to může při psaní inzerátu zapomenout.
Kámen úrazu byla jeho reakce, když byl na tuhle skutečnost slušně upozorněn. Pak předvedl na třech stránkách tyjátr jak v národním, kde neustále měnil názory od "nebylo to bouraný" přes "nepovažuju to za bouraný, protože je to opravený z nových dílů v autorizovaným servisu" až po "v inzerátu jsem jasně psal, že auto má provozní oděrky, čímž jsem myslel, že bylo bouraný".

K tomu začal napadat ty co ho na to upozornili, že je to neslušný a že se podílejí na poškozování jeho osoby. Mezitim některý posty změnil a nakonec všechny svoje smazal. Kdo to neviděl včera večer, nemá šanci udělat si kompletní obrázek.

Švejk Josef píše:Celá podstata je v tom, že jsi v inzerátu zamlčel, že to prošlo havárií a zjevně zapomněl, že jsi to tu před pár lety prokecnul. Pak jsi spustil několikastránkový hysterický záchvat spojený s obviňováním Kurta, že nechápe tvoje měřítka nabořenýho auta a tím, že jsi nic nezatajil, korunovaný vytečkováním svých příspěvků a smazáním vlákna, aby té ostudy nebylo tolik.
Okecávat to nemusíš. Pro mě jsi lhář sám sebou usvědčený.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 20:47

Nedáváš to.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 20:51

Vysloveně, proto jsem všechny svoje dnešní příspěvky vytečkoval a jdu škemrat u beaumonta o výmaz. Jo vlastně ne, tos byl ty ;-]
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 20:55

Ne ne, ty si měníš rovnou nicky...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 20:57

wolff
maincoon
maincoonsback

Já to aspoň nedělal, abych se zbavil schvalování příspěvků, na rozdíl od tebe ;-)
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 21:12

(Vzpomínka na padlé garážníky - to jen kdyby někdo nevěděl proč si to dělal)
:tleskani
Kňuk. Bééééé
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 5. 2015 21:13

Obrázek
Neskončil a nikdy neskončíš...
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2015 21:23

Tak nám pověz ještě něco k tomu podvozku...
Jak se ti s 500X jelo?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 5. 2015 21:28

nechci se vám pánové do těch invektiv motat, ale hlavně by někdo F500X měl otestovat na 17" 215/55 což je podle mě naprosto optimální rozměr pro takovou káru.... 18" 225/45 je podle mě zcela zbytečná záležitost....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lacomme 23. 5. 2015 08:12

Vzdyt jsem to psal - je to nebetycny rozdil ;-)
Grand Cherokee Summit 3.0 MultiJet 184 kW
Freemont 2.0 MultiJet 125 kW MT
500X Cross 2.0 MultiJet 103 kW 4x4 AT9

Petr Cibulka vyšetřil kočičku Siderickým kyvadélkem a odhalil, že kočička je Ruský fízl.
Lacomme
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 23. 5. 2015 08:16

Tak ciste prakticky 225/45 je na vysku porad dost gumy, 101 mm, takze to bude o naladeni podvozku, ne ze by tam skoro nebyla guma jako treba u hurvinka RS.
Kurt Heimreich
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků