Maserati Ghibli

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2018 18:59

To dava smysl
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 8. 2018 19:10

Mně ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 20. 8. 2018 19:35

Já myslím, že nevím.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 8. 2018 21:21

asi taky
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 8. 2018 23:12

Saláti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2018 16:31

Koza už zase jezdí fluencem? Nějaký kikot dneska z Brna na Vyškov s pražskou RZ tam jel jako no jako Koza.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2018 16:37

Však má Qčko v servisu, ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2018 16:42

robbert píše:Koza už zase jezdí fluencem? Nějaký kikot dneska z Brna na Vyškov s pražskou RZ tam jel jako no jako Koza.


tys byl to mondeo co jelo zamnou? Jinak nevim co bylo na te jizde kokotske. Jel jsem 100-220 s tim, ze jsem si vzdy drzel odstup za autem predemnou a nikoho sem nevytlacoval nestresoval apod. V souladu s judikatem NS ohledne soubezne jizdy, kdy NS rekl, ze staci kdyz v levem pruhu jedou alespon 2 auta a v pravem je volno a nejedna se o podjizdeni jsem toto aplikoval jedno u sjezdu na Slavkov, kde to tezko rozdychaval ridic Hyundaie, ktery na mne troubil a blikal. Jinak jsem vzdy slusne cekal na uvolneni leveho a pak na to slapl.
Na rozdil od desitek aut, co jsem potkal a svou aroganci brzdi ostatni bezduvodnou jizdnou v levem i kdyz je v pravem dlouha mezera, nebo jako ty dva kamiony, ktere rozdilem 0,1 kmh se jaly predjizdet tu druhou trojici kamionu.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2018 18:21

Yop. Ten Hyundai prudce zabrzdil a ta octa za ním zastavila. Takže zastavení v levém pruhu není kokotske? Ty kamiony je už denní chleba. Tam je jediné řešení Pach. Ale to by museli něco dělat, že?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2018 18:22

O kterým místě se přesně bavíte?
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2018 18:23

Místě? Bavíme se o cestě z Brna po odbočku za Slavkovem. Nevím, co tam je Rosice?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 11. 9. 2018 18:24

Ano Robberte, myslí místo.......
Naposledy upravil HrdinaJan dne 11. 9. 2018 18:24, celkově upraveno 1
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2018 18:24

Rosice jsou přesně na druhou stranu :-)) nešel by poslat odkaz na mapy? Nešel, no. Takže podle mého, určitě by to tam šlo objet, ale stejně jsem dal koze srdcoj, lock.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 9. 2018 18:25

robbert píše:Yop. Ten Hyundai prudce zabrzdil a ta octa za ním zastavila. Takže zastavení v levém pruhu není kokotske? Ty kamiony je už denní chleba. Tam je jediné řešení Pach. Ale to by museli něco dělat, že?


Za to nemuzu. Pred hyundaiem bylo asi 50 metru najel sem tam v klidu a nemusel reagovat. Ja jen zkratil misto o 10 metru ale nijak sem nejel pomaleji jak levy pruh. Takze promin ale je to nesmysl.
anonymni

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 9. 2018 18:33

Onboard s lístečkem.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků