Maserati Ghibli

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 8. 2018 22:25

Hmm jak nás tím goes vezl tak mi to nepřišlo špatný. A ani na 21" to nedrncalo.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 8. 2018 22:28

Jistě že ne.... Ale nepůsobil bys tak .... Pozeeersky.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 8. 2018 23:20

maincoonsback píše:Neřeším tě. Řeším, to že píšeš cílene kraviny.
A mezi náma... Přesně tak jak si popsal se Ghibli kupuje..., Takže ani fungovat nemusí...
:-)

Od roku 2020 bude v prodeji jen jako Avatar...


Co ty o tm aute vis
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 14. 8. 2018 06:13

goes píše:Murphy: ksyby alfa udelala golfa tak jak ho udelal vw tak bys nad tim onanoval stejne bo by to melo logo alfy a na golf ktery by byl fzulieta bys nadaval ze je to nemecka frigitka.

Ja uprimne cekal ze auto bude dungovat. Bude luxusne sportovni. Neni nic. Jen hlucne. Cela ma potuz je asi v tom ze nesem ***** z loga na rozdil od spousty jinych.


no jasně, o autech nic nevím, ale aspoň jsem si svoje auta dokázal koupit tak, že si na ně nemusím stěžovat kudy chodím.... :D a ty samozřejmě neřešíš značku, a na základě čeho jsi tedy čekal že to auto bude sportovně-luxusní? to ti poradila kartářka? :D jó prostě jsi asi čekal příliš, ono ta cenovka a značka k tomu navádí, to chápu.... ;-] co se dá dělat, vyhodil jsi peníze, to se stane, jsou i horší věci.... tak to holt nějak dojezdi nebo prodej a život jde dál.... :idea:

zas můžeš do konce života psát na internetu že jsi měl Maserati a stálo za ho*no a ty jsi to prostě prokouknul.... to má taky svoji hodnotu, pro někoho....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 06:47

goes píše:Prilis kriticky? Lol. Ja na rozdil od tech co to auto velebi a delaji z nej nevim co a bagatelizuji cokoli alespon nekdy jel. Ja cekal ze auto co stoji v zakladu jako vrchol konkurence bude opravdu uau. Misto toho to auto na tu konkurenci nema ani nahodou. A ani v te jizde kde by melo excelovat neni dobre. I ta blba audina je mene nedotaciva napr. O tom jak se to auto ovlada ani nemluve.
Pokud nekdo definival lesteny prd tak toto je ideal.

Jasne z pohledu lidi co maji bezna auto tu bude asi zazitek. Ale to auto je treba hodnotit optikou jinou.




goes :

Nebudem tu splietať hypotézy, že prečo máš to auto za leštený prd.Nikto tu z diskutujúcich s ním nemá také skúsenosti ako ty.
Musel si najskor zmeniť názor, pretože kedysi si videl aj pozitíva :

...Sedacky: jak jsem na ne po prvnich dnech nadaval, tak na ne nedam dopustit. Mel jsem ohnute zada dle Nemcu, ted sem je srovnal dle Italu a uzivam si je. Vazne komfortni, vyobrne drzi a ta prava kuze je neskutecne prijemna. Sice to pali, ale nepotim se nejak na tom, a to nemam ventilaci. Takze tu je zasadni zmena nazoru.

...Audio: z pocatku se mi zdalo hodne slabe, takove nemastne neslane. ALe hraje vyborne. Proti tomu Audi o pet levelu dal. Nema to sice extra silne basy, presto, ze je tam basak jak bradavka kojne, ale krasne ciste apod. TO ocenuji na ten svuj poslech Kaji Gota.

...Prevodovka: Proti DSG v Audi je to z pohledu komfortu tak o dve generace zpet. Na druhou stranu je va zne rychla a "meziplyny" pri podrazovani dava spickove. Ne jak M3/4, kde to v pulce pripadu netrefi. Jinak osmicka toci 2000 rpm pri nejakych 145-150 kmh. Tudiz teoreticka maximalka bude hodne pres 450 kmh :) ale jde citit ze na tu osmicku uz to silu nema.

...Zabava: Je to rychle, velmi rychle a velmi ridicske auto v ramci tridy. Proti HH je to tlusta berta o tom zadna, ale v ramci vyssi stredni neznam lepsi auto. Ani E63, ani RS6 a ani M5 neni tak super. Ony budou rychlejsi, ale jsou daleko tupejsi. Jak sem ted 5 let jezdil s Audinami, ktere jsou antiridicske tak je super sledovat, co to je "komunikativni rizeni". Clovek citi vsechno mozne, citi na volantu, ze jede treba 150-180, uz to neni jako s Audi, kde pri 200 clovek ridil spickou malicku leve ruky a na zadnich sedadlech prebaloval Mella. Tady uz to chc mit ten volant v ruce.

A myslim, ze to muze byt pro hodne lidi zajimava ojetina za 2-3 roky. Protoze to bude jedno z poslednich zajimavych a ridicskych aut v ramci dane tridy.

...Dynamika: dynamika pocitove "nic moc" preci jenom 4,8 vs 6 s neni nijak velky rozdil, ale brutalni to je pri vyssich rychlostech. Konecne auto u ktereho muzu rict, ze zvlada komfortne jet 180 po dalnici. Proste 100-180 je tam "hned" a to je vyborne a to se pocita.

Komfort: akusticky komfort jizdy je lepsi nez v A6 co jsem mel. Do tech 160-180 tichucko (mimo vyfuk), bezramovky funguji, trosku jdou slyset gumy. Pohodli podvozku je o dva levely dal, jak u A6. Proste ten podvozek je na ty 21" kola delany a to co umi vyzehlit je neskutecne. Zadne rany jako u A6 nic podobneho.
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 14. 8. 2018 07:01

to fakt psal on? :-) tak buď je ten post starý 10 let a od té doby je konkurence někde zcela jinde, nebo holt emoce trošku zatemňují úsudek... jako když má žena svůj cyklus.... :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 8. 2018 07:03

Pisal to on.
Nejaky cas po kupe, tez si to pamatam.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 07:10

Je to na 42 strane, celý jeho post...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 07:36

Julius a co? Pocatecni euforie a ruzove bezkriticke bryle.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 14. 8. 2018 07:37

Píše tam to stejný co teď, jen si snažil vsugerovat že nekoupil blbě.

...Sedacky: jak jsem na ne po prvnich dnech nadaval, tak na ne nedam dopustit.
...Audio: z pocatku se mi zdalo hodne slabe, takove nemastne neslane. ALe hraje vyborne.
...Prevodovka: Proti DSG v Audi je to z pohledu komfortu tak o dve generace zpet. Na druhou stranu je va zne rychla a "meziplyny" pri podrazovani dava spickove.
...Zabava: Je to rychle, velmi rychle a velmi ridicske auto v ramci tridy. Proti HH je to tlusta berta o tom zadna, ale v ramci vyssi stredni neznam lepsi auto.
...Dynamika: dynamika pocitove "nic moc" preci jenom 4,8 vs 6 s neni nijak velky rozdil, ale brutalni to je pri vyssich rychlostech.
Komfort: akusticky komfort jizdy je lepsi nez v A6 co jsem mel. Do tech 160-180 tichucko (mimo vyfuk), bezramovky funguji, trosku jdou slyset gumy.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 07:38

Mr. Murphy píše:
goes píše:Murphy: ksyby alfa udelala golfa tak jak ho udelal vw tak bys nad tim onanoval stejne bo by to melo logo alfy a na golf ktery by byl fzulieta bys nadaval ze je to nemecka frigitka.

Ja uprimne cekal ze auto bude dungovat. Bude luxusne sportovni. Neni nic. Jen hlucne. Cela ma potuz je asi v tom ze nesem ***** z loga na rozdil od spousty jinych.


no jasně, o autech nic nevím, ale aspoň jsem si svoje auta dokázal koupit tak, že si na ně nemusím stěžovat kudy chodím.... :D a ty samozřejmě neřešíš značku, a na základě čeho jsi tedy čekal že to auto bude sportovně-luxusní? to ti poradila kartářka? :D jó prostě jsi asi čekal příliš, ono ta cenovka a značka k tomu navádí, to chápu.... ;-] co se dá dělat, vyhodil jsi peníze, to se stane, jsou i horší věci.... tak to holt nějak dojezdi nebo prodej a život jde dál.... :idea:

zas můžeš do konce života psát na internetu že jsi měl Maserati a stálo za ho*no a ty jsi to prostě prokouknul.... to má taky svoji hodnotu, pro někoho....


A proc te tak zere co s em si kupil a zda to je dobre ci blbe auto? Slapu ti po ikonce co. Proc te tak zere ze napisu reslitu? Protoze mase a ital. Psat to o audine tak jsi v pohode. A to co pisu je navic fakt. Nekriticky ibdiv jak mas dokonale auto. Bo prece ital.
anonymni

Odeslat příspěvekod tombas 14. 8. 2018 08:16

Zbytečně se hádáte, dokonalé auto neexistuje a kdo chce, vždycky nějaké chyby najde. Navíc po pár letech je potřeba najít důvod a ospravedlnit si nákup nového auta, takže nejspíše brzy vznikne nové vlákno v sekci výběru.
Já bych taky mohl nadávat na fiata od rána do večera a důvodů bych našel až až, ale proč bych to dělal? Svůj účel zatím plní a až přestane, tak půjde. Nebo až mě nasere.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 08:22

Dalsi ufnukane kuri oko. Je zajimave ze tak o tom mluvim celou dobu.
anonymni

Odeslat příspěvekod exBURN 14. 8. 2018 08:23

Ty jo, já nevím, co tu na tom, co Goes píše nechápete? Já když auto vybíral, tak jsem aky jako první nové auto koupil vránu a to jsem neměl zdaleka ani takové nároky - jen mě pak přišlo že je nové auto horší jak moje staré ojetiny, ale to jsem prostě zjistil až za 1500km (megan). Do té doby jsem byl taky nadšený, ale hodně lidí si to prostě nedokáže porovnat a přiznat si, že koupili blbě. Většina lidí nepřizná ani že jejich auto má nějakou chybku - nebo že to je za ty peníze normální. U auta za TOP cenu by ale nemělo být odpuštěno nic a pokud konkurence umí udělat výfuk tichý/hlučný tak je řešení hlučný/více hlučný úplně napicu (nesnáším dunění výfuku) a nedivím se, že to postupem času člověka začne srát.
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2018 08:28

Arnie J píše:Hmm jak nás tím goes vezl tak mi to nepřišlo špatný. A ani na 21" to nedrncalo.

Je pravda, že ten výfuk byl otravnej, místa tam bylo málo a infotainment vypadal na přesdržku, víc si nepamatuju.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků