Maserati Ghibli

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 1. 2019 11:39

Ajo :D takhle jsem o tom nepřemýšlel :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 1. 2019 11:40

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 1. 2019 11:56

ale jo, pobavilo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 25. 1. 2019 13:22

:D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 1. 2019 14:36

powerball píše:rasisto

:D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 9. 7. 2019 13:55

Chlapi, precital som vsetkych 454 stran a bohuzial v mojej dileme mi to moc nepomohlo.

Jazdim uz 8 rokov XFR, ktore momentalne ma uz 10 rokov, takze uz vazne premyslam nad vymenou. Pozeram QP, v roku vyroby 2016 sa uz daju kupit za VELMI solidne peniaze (cca 40kEUR bez DPH) prave vo verzii SQ4. Na zufaly infotainment som zvyknuty (ale na ten to nejazdi), spotreba bude cca identicka ako XFR, sice o 100 koni menej, ale dynamika podobna. Komfort pri kludnej jazde by mal byt lepsi ako Ghibli.

Stale mi ale vrta hlavou ta spolahlivost... servis, ak som pochopil, tak relativne cenovo priaznivy (na urovni Jag, ked som cital, ze cca 600EUR rocna prehliadka). Goesi, ak to dobre ratam: nemal si okrem 1x vybitej baterky a 1x problemu s hadickou u turba nejaky problem, ze? Obcasnu kontrolku neriesim, ked po restarte zmizne :)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2019 14:03

Cus, co vim, tak pred prodejem nekdy okolo 70tkm menili zadi diferak a co vim, jsou tam nejake vule co rikali, ale jinak nevim o nicem co by to auto provazelo z pohledu nejake typicke zavady.

Hele ja to auto asi neumim doporucit, ja nevim komu bych ho doporucil. Pro mne je to sice Mase, ael jen tim logem, proste je to proti nemcum divne udelane auto, takovy polotovar italsky. Jenze krom toho vyfuku to ani nejake jizdni orgasmy nedava. Tezke na cumak, dynamika v primce je fajn, ale kde jaky golf se toho udrzi apod.

A ted jak to jde cenou dolu, tak bych si pripadal, jako gadzo co si koupi eskovy mercedes, kdyz uz je levny.

Nicmene pokud se ti to auto libi apod. tak je to fajne. Navaly zenskych necekej. Spise chlapu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 9. 7. 2019 14:21

Dakujem za bleskovu odpoved. S tym gadzom - ten pocit uz my, bazarovi kovboji, nemame :) Ale zvysok je fajn info, hlavne to o zadnom diferaku. OK, tak skusim predsa len pozriet nejaky XJ alebo XFS.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2019 15:07

To auto je proste pro mne desne tezko popsatele. Neskutecny mix pocitu. Asi sem cekal vetsi show efekt, ktery tim, ze je to proste dost nenapadny sedan neprisel. Taky sem cekal lepsi dynamiku, ale ja prechazel z cca 6 s na kilo na 4,5 a tak rozdil maly u tebe jeste mensi :) zbytek asi cajk. Krasne to zase jakoze je.
Prodenost kazdopadne desna, ale pri tvem rozpoctu bys mel pomerne dobry kus.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 9. 7. 2019 16:29

Hlavne si prechadzal zo silneho dizla, takze preto ti to neprislo o moc silensie :-))

Zamna to bola dobra show, ale viezol som sa v tom mozno 2h dokopy na sedadle spolujazdca...plus ked som ludom ukazoval fotky, tiez boli odvareni, ale ci by si to vsetci z nich vsimli na ulici bez upozornenia...asi nie.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 4. 8. 2019 23:15

No... bol som sa pozriet na QP SQ4, model 2015, par kilometrov, este 2 roky fabricka zaruka u jedineho SK predajcu. Staticky moze byt, v striebornej elegantnejsie ako na obrazkoch, malo vsetko, co som chcel (okrem ventilovanych sedaciek, co budem asi lutovat, kedze to je uplne naj ficurka). Predajca tiez fajn, aj ked som mal pocit, ze o Mase viem viac, ako on. Vozit som sa este nevozil (az ked bude kupec na XFR), uvidim, ci mi tych -100 koni nebude chybat. Pytal som sa na Novitec chip - chlapci tvrdia, ze mi padne ta fabricka zaruka, aj ked to udajne zohnat vedia
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2019 08:21

No vidis, nakonec to tedy vezmes :ú) hele u toho chipu o zaruku jako celekn eprijdes, maximalne na motor, zbytek ma zaruku porad. Navic nevim jak to ma reseno Novitec, nemaji jen power box? ten by sel pred servisem vytahnout a nevedeli by ze neco mas...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2019 13:35

ja nevim proc mne maji vsichni tak radi a cpou mi ty slevy 20 % zprava i zleva...


pro všechny příznivce vozů Maserati jsme připravili speciální letní akci, díky které získáte vybrané modely s 20% cenovým zvýhodněním a 5letou prodlouženou zárukou.

- takze pokud by chtel nekdo mase, tak tu mam nabidky na par kousku. Ceny za nove od cca 55tis. eur bez DPH nebo 22 000 bez DPH operaky. Nejdrazsi kousky koukam jsou nekde u 120k eur bez DPH.
anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 19. 8. 2019 13:42

Píšu si.
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 19. 8. 2019 13:44

Hmmm, super, zrovna jsem koupil LEONa, takže jdeš pozdě. 8-) :D
81kW
OTA21
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků