Maserati Ghibli

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2015 12:07

addic: uz to nemam uplne v hlave, ale jak jsem mel Audinu 3.0 TDI tak mne vychazel kilometr na 14 Kc +- autobus bez dane a z toho bylo palivo "jen" nejakych 2,5. Drtivou vetsinu ceny za km byla proste ztrata hodnoty. Neco servis, neco pojisteni. Ted pocitam, ze bude km tak za 20-21 Kc z cehoz palivo bude tak 4,5-5 Kc.
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 28. 8. 2015 13:26

[quote="goes"]addic: knihu jizd dnes evidovat nemusis. Navic na to jsou uz automaticke fjucurky, ktere ti zaznamenavaji jizdy a pak se to jen vygeneruje do tabulky.





Jinak asi stejne poridim neco normalniho, bo s tim furt jezdit taky neni uplne nejlepsi. Uz jen ten dojezd neni zadna slava, byt na posledni nadrz sem diky ryzi dalnicni jizde ujel 750 km, coz uz jde, ale jinak je to bida. 3x tydne na pumpe je hrozne. A to nemam teslu :)

Dneska finančák už nepožaduje knihu jízd? Já to píšu poctivě jak debil.

Když jsem jezdíval Foresterem, tankoval jsem v pracovní dny prakticky denně, někdy i rano a večer (většinou u jedné pumpy při odjezdu, nebo návratu) znal jsem všechny směny :D
Naposledy upravil Marek Zrak dne 28. 8. 2015 13:27, celkově upraveno 1
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 28. 8. 2015 13:26

A me sere dojezd kolem 600 km :D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 28. 8. 2015 13:27

goes píše:Tak si kupim octu v kombiku, dizlu a 4x4 a bude :)

8-D
anonym

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 8. 2015 14:18

Marek Zrak píše:
goes píše:addic: knihu jizd dnes evidovat nemusis. Navic na to jsou uz automaticke fjucurky, ktere ti zaznamenavaji jizdy a pak se to jen vygeneruje do tabulky.
Dneska finančák už nepožaduje knihu jízd? Já to píšu poctivě jak debil.

Pokud je automobil pořízen podnikatelským subjektem na úvěr či lízing, knihu jízd podle aktuální legislativy nutno vést, nelze uplatňovat nákladový paušál 5tis.Kč/měsíc :pozor
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 28. 8. 2015 14:54

k té velikosti: to je kvůli odlišení od Quattroporte, které ve většině svých generací (kromě čtvrté) bylo opravdu velké auto, ale dnešní (šestá) gen. je fakt hoodně velká. Ghibli je naopak pro lidi, co jezdí většinou sami /ve dvou.

Jako druhé auto vedle Ghibli v naftě doporučuji Jeep Grand Cherokee s 3.0 V6. Alespoň bys to měl oboje od jednoho prodejce a ideální kočár na zimu, abys Ghibli moc netrápil na posolených silnicích. Nebo jestli je GC moc velký, tak Pandu 4x4 1.3 Multijet. :D
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2015 14:57

vidim to na tu pandu :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 8. 2015 14:57

goes píše:addic: knihu jizd dnes evidovat nemusis. Navic na to jsou uz automaticke fjucurky, ktere ti zaznamenavaji jizdy a pak se to jen vygeneruje do tabulky.

-- 28. 8. 2015 12:40 --

Jinak asi stejne poridim neco normalniho, bo s tim furt jezdit taky neni uplne nejlepsi. Uz jen ten dojezd neni zadna slava, byt na posledni nadrz sem diky ryzi dalnicni jizde ujel 750 km, coz uz jde, ale jinak je to bida. 3x tydne na pumpe je hrozne. A to nemam teslu :)


to si slyšel kde, že už nemusíš mít knihu jízd u firemního auta?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2015 15:01

jeste k te velikosti... je to dano koncepci. Ony ty zadokolky maji velky rozvor, ale tim, ze maji motor za koly, tak mivaji vyrazne mene mista, nez pri stejnem rozvoru predokolky, takze vuci audi je vyrazne mesn i BMW nebo Mercedes. Napr. A6 mela v podelnem smeru mista jako 7er v kratke verzi. Nicmene Ghibli ma mene mista i nez BMW nebo MB a to je proste blbe a nemyslim si, ze to je tim, ze tu je kvatroporte...

-- 28. 8. 2015 16:02 --

Tomas: to ja nevim. Jak rikam, mi to vyplnuje system dle toho jak jezdim.Tudiz nemusim vypisovat knihu jako takovou.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 8. 2015 15:08

když ti to něco vyplňuje, tak to máš. Já jsem se ptal, kde si slyšel, že už se nemusí...já si myslim, že musí
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 8. 2015 15:10

jsou tam vyluky, kde muzes uplatnovat pausal
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 8. 2015 15:11

to se mě asi netýká, takže stejně prd a vyplňuju pořád
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 28. 8. 2015 15:13

Musis, jen uz se to nemusi vypisovat rukou, staci mit GPS v aute, ktera to umi nebo mit v compu program, do kteryho zadas par mist a vono ti to tu knihu jizd vygeneruje..

Kdyz mas ve firme max. 3 auta a malo jezdis, tak si muzes na kazdy odepsat 5 tisic Kc/mesic a knihu jizd vest nemusis (nejde u auta na operak, auto neni tvoje).
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 28. 8. 2015 15:22

tady ty kontrolovací systémy naštěstí u nás kluci šéfovský nechtěj nehledě na to, že soukromé kilometry! Já mám knihu jízd napsanou za chvilku, mě to nijak ani neobtěžuje
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 30. 8. 2015 17:57

Bile u Frýdku...ale Tčko
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků