Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 10. 2017 17:44

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 10. 2017 22:33

:-(
Pěkné hraní si, ale to auto je zralé na celolak, jinak to bude pořád vypadat takto, což je škoda, když už tě to stojí tolik peněz a času.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 21. 10. 2017 22:37

Pěkný. Co máš za stabilizátory?
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2017 22:44

maincoonsback píše::-(
Pěkné hraní si, ale to auto je zralé na celolak, jinak to bude pořád vypadat takto, což je škoda, když už tě to stojí tolik peněz a času.

Na lak seru. Ta kastle půjde do šrotu za 2,5 roku. A přitom na tý fotce jediný blbý jsou dveře spolujezdce. A ty jsou původní. Jiný díly jsem měnil. :D
Holt je tomu 20 let.
Za kvalitní celolak dám tolik, co za 25+ koní, který mám ještě v plánu. To dám radši za ty koně.
Teď na závodech se ťukly při jedný nehodě 4 auta. Takže řešit vzhled nějak prioritně by mi způsobovalo infarktový stavy.
Navíc naživo si nevšimneš. Vyniká to jen na fotce. :)

-- 21. 10. 2017 23:49 --

one-z píše:Pěkný. Co máš za stabilizátory?

Zatím série.
Zadek je v plánu GTA. Předek nechám. Tam chci j na rozpěrku a ***** na to. Funguje to fakt dobře.
Všechno tohle je v plánu. Plánů moc. Vypadá to jako drobnosti. Ale to je deset tady, deset tamhle..
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 21. 10. 2017 23:38

Jsem viděl nějakou fotku na fb a přišlo mi auto dost nakloněný, tak tím se to vysvětluje. Peníze chápu, já bych na to neměl.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 10. 2017 09:57

Jj, náklon je docela slušnej. :D
Bych moh i podvozek trochu sundat a přitvrdit. Mám to dost kompromisně nastavený, když s tím jezdím i po silnici.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 10. 2017 10:19

Nepůsobí to rušivě při skládání do zatáčky nebo v eSíčku? Jsem myslel, že základ u okruhovek je, aby jezdily jako prkno :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 10. 2017 22:15

V pohodě to je. Hlavně jsem zvyklej. :)
S tímhle nastavením jsem navíc rychlej i na rozbitý okresce, tam jsem častějš jak na okruhu. Mít prkno, tak trpím. :)

Ono to přednastavení podvozku je jednoduchý. Párkrát otočíš. Ale musí se dělat geoška znovu a tak. Takže na to srát. Funguje to a lepší do toho nehrabat. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 22. 10. 2017 22:35

Jo rozbitá okreska, teda ne až tak rozbitá :D , to mám hrozně rád, mám pocit že se tam něco děje. Na ní mi přišel skvěle naladěnej Déčkovo kompakt, oproti jedničce je měkčí.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 10. 2017 22:43

Co proti Hondě?
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 23. 10. 2017 17:11

Ty jo, to radši porovnejte sami na přímo na stejné trati :-) Oproti jedničce je Honda taky znatelně měkčí.
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 10. 2017 22:11

Si nad tou otázkou od včerejška přemýšlím, compact jezdí naprosto výjimečně. Nedokážu napsat co je pohodlnější, ale určitě je komplexnější. Když jsem psal z jakých komponent ho seskládali, netušil jsem jak parádně to bude i v serii s pár urethanama fungovat.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 10. 2017 13:10

Tak mě kamarád provezl Giulii veloce 280k benzín
Pěkná rychlá
No musím uznat že lepší než Clio to je, akorát co mě zarazilo u takového auta je že ve vnitř málo místa , holt Superb to není noo :) a skleněná střecha ubírá cm stropu to jediné bych nechtěl jinak by se mi líbila :)
Obrázek
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 29. 10. 2017 13:18

Krásná barva
Petrs77
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků