Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 6. 2017 16:42

Petrs77 píše:Ještě že jsem alfy prodal, takhle jsem v ní jel asi tak jednou...
http://www.auto.cz/do-alfy-romeo-luxusn ... eni-107861
Tady je vidět, že prodeje jsou nad očekávání dobré, když se řeší tohle :)

lol tak v obleku jsem v jůlině jel jen jednou a to na svatbu, jinak aktuálně kraťasy od čongů, ono je to praktický, má to hafo kapes na náhradní díly a když se to umaže při potřebě servisovat, tak to tolik nebolí
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rammstein 22. 6. 2017 19:05

Tak to já v Lancii poslední dobou v obleku docela často kvůli zkouškám ve škole. V obleku se mi řídí docela blbě, protože jak je ta košile bavlněná a nepruží, tak mám pocit, že jí někdy při zatáčení roztrhnu, takže jak můžu, tak beru tričko, kraťasy a normální boty. Ale je pravda, že to vypadá jinak, když máš čistý černý auto, košili a kravatu a naopak když je zahumusený a jedeš někam v montérkách.
rammstein
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2017 19:07

Ano. Vzdy mne bavi pohledy lidi kdyz z fluence vylezu v gumakach a monterkach. Nebo kdyz jedme do lesa na drevo dorzaime vytahnu pilu a hura na to. Oblek ceka kazdy.
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 21:05

"„Budu první, kdo to řekne. U Alfy Romeo skutečně nebojujeme o to, abychom prodali co nejvíc aut. Jsme tu proto, abychom znovu zavedli po celém světě tuto legendární značku a sledujeme řadu indikátorů, abychom posoudili, jak moc se nám to daří.“ Bigland (globálny šéf)

Toho chlapa by som hneď vyhodil, pokial to bolo preložené správne.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 22. 6. 2017 21:09

kontext znas?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 6. 2017 21:10

Ne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 6. 2017 21:46

rammstein píše:Tak to já v Lancii poslední dobou v obleku docela často kvůli zkouškám ve škole. V obleku se mi řídí docela blbě, protože jak je ta košile bavlněná a nepruží, tak mám pocit, že jí někdy při zatáčení roztrhnu, takže jak můžu, tak beru tričko, kraťasy a normální boty. Ale je pravda, že to vypadá jinak, když máš čistý černý auto, košili a kravatu a naopak když je zahumusený a jedeš někam v montérkách.

Tak na zkoušky já jezdil busem, to jsem ani auto vesměs neměl :D Do práce taky oblek netahám, tak ho zas po roce musím vyzkoušet, jestli se nezcvrkl :nenapadne až pojedu kámošoj na svatbu
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 21:48

Pekne obleky, budem si musieť k nim Alfu.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 22. 6. 2017 22:26

Já bych spíš zůstal u svého volnejsiho stylu, třeba jako '
http://ferrari-shop.cz/
Jen to správné auto je trochu nákladnější...
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 6. 2017 22:29

Na som oblekový typ takze Ferrari pre mna nie je.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 6. 2017 09:34

cenovky lidové :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rammstein 23. 6. 2017 19:17

MV_cz píše:
rammstein píše:Tak to já v Lancii poslední dobou v obleku docela často kvůli zkouškám ve škole. V obleku se mi řídí docela blbě, protože jak je ta košile bavlněná a nepruží, tak mám pocit, že jí někdy při zatáčení roztrhnu, takže jak můžu, tak beru tričko, kraťasy a normální boty. Ale je pravda, že to vypadá jinak, když máš čistý černý auto, košili a kravatu a naopak když je zahumusený a jedeš někam v montérkách.

Tak na zkoušky já jezdil busem, to jsem ani auto vesměs neměl :D Do práce taky oblek netahám, tak ho zas po roce musím vyzkoušet, jestli se nezcvrkl :nenapadne až pojedu kámošoj na svatbu

Já si vozím většinou zadek v autě, no. Ale dneska jsem jel tričko/kraťasy a stejně jsem zkoušku dal :-D .
rammstein
Nováček

Odeslat příspěvekod tomanr 25. 6. 2017 16:01

Mr. Murphy píše:já za lahůdku považuju tohle - test Stelvia ze SM (stejné auto co testoval ten Chvála):
https://ulozto.cz/!xdKitjavZFS8/kterak- ... stoval-pdf

A teraz aby sa v tom človek vyznal
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 6. 2017 17:15

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/jeremy-clarkson-chtel-strhat-novou-alfu-romeo-stelvio-nedala-mu-sanci/

Vzpomněl jsem si, jak dlouho jsem nebyl v servise, protože Stelvio jsem viděl až včera, kdy jsem to prolezl v Letňanech, bylo tam jedno Stelvio vystaveno k vidění. Kufr by asi stačil, jsem zvyklý na menší. Ale celý je to takový... prostě SUV no, ještě, že ženě se to fakt nelíbí :D (odhlédnu-li od ceny), o problém míň. Na to, jak je to velké zvenku, tak uvnitř to pohledem vypadá stísněněji než v giuliettě, ačkoliv to asi v reálu tak nebude.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2017 17:24

Mi stelvio nesedlo. Suv ci chcou jezdit jak osobaky jsou k prdu. Kdyz suv tak i s negativy ale pak je to suv. JGCh byvh uprednostnil

-- 25. 6. 2017 18:24 --

Navic to ma ten dementni "haldex" co funguje jen do 100 kmh

-- 25. 6. 2017 18:25 --

Si myslim tedy
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků