Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2017 21:55

Tak ono s ohledem na spolehlivost alfy bude spise jezdit ibizou za ni lafetu a gt na ni
anonymni

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 2. 2017 21:57

vsak proto mam litacku a miluju jizdy regiojetem... ja se hlavne nesmim nudit a potrebuju to stridat.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 19. 2. 2017 22:04

Major Kure píše:No ja toho po tme zas tak moc nenajedu... takze se s tim zit da... spis jde o princip :D V noci budu jezdit ibizou s LED a pres den Alfou.

Mně dost mile překvapila 147. Předchozí majitel dal Depa. Což sem myslel, že neni žádná výhra, ale v noci sem překvapivě viděl, ikdyž mi to předal rozštelovaný. Tak zvažuju, že je koupim i na 156.
Do 147 sem dneska dal Silverstar 2.0. Pojedu snad v tejdnu na seřízení a myslim, že z mojí strany bude spokojenost.
Neřikam, že to svítí nějak luxusně, ale vzhledem k očekávání sem mile překvapenej. :D
Naposledy upravil Pajjoun dne 19. 2. 2017 22:05, celkově upraveno 1
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2017 22:05

Tak proto alfa...
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 2. 2017 22:05

Alfa samec.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 19. 2. 2017 22:10

147 (facelift), svitila naprosto luxusne. Tam jsem nemel zadny problem. Nic nevrzalo, rizeni, podvozek nadhera. Tam jedine co se me nedostavalo byl vykon pri beznych situacich.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 20. 2. 2017 07:24

Teď jsem se díval na ceny 159 a jsem mírně v šoku, mám pocit, že kdybych teď prodával, tak jsem skoro na stejné ceně jako jsem před 3,5 r. kupoval, sleduje někdo, jak se to vyvíjí?
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 2. 2017 10:32

To nevím jak 159, ale koukal sem na 147 a mám pocit, že ty auta dosáhly svého dna, teď to nakoupí spousta mládeže, která ty auta odepíše a za dva roky jich bude v nabídce sotva 1/5 a cena slušných kusů poroste...

159ku to podle mne ještě čeká... a svého cneového dna zdaleka nedosáhla..., i dkyž mám pocit, že taky šla dolu.

Mne Pajjoun docela navnadil na to koupit 147, ale tolik aut doma by mne asi zabili...už. Ale pár pěkných s málo km tam je.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 20. 2. 2017 10:54

Jaký je nejlepší a nejspolehlivější benzín do 147, potažmo GT?
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 2. 2017 10:59

3.2.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 2. 2017 11:02

Tak já myslím, že do 147 není ani ta 1,6 nespolehlivá..., ale v GT nebyla mám pocit.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 2. 2017 11:03

Když seženeš auto v hezkým stavu, tak žádnej není problém. Hlavně když po koupi uděláš důkladnej servis. (platí pro vsechny)
Ale ten V6 je odolnej asi nejvíc.
Zase ty 1.6 v 147 si u spousty těch aut dost zažily a šlapou. 1.8 v GT taky může bejt zajímavá volba.
Ale V6 je V6. A maji dobrej potenciál držet cenu.
GT 3.2 bych někdy rád měl. Poslední Busso...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 20. 2. 2017 11:05

Asi bych se vyhnul jen 2.0JTS. Ne že by to byl průser, ale přijde mi z těch motorů nejhorší. Zase při pohledu na inzerci je to jedinej motor k sehnání. Tak si nejde moc vybírat.
A co sem jel jedním JTS poladěnym, jede to krásně. Ale chce to koruny po koupi.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 20. 2. 2017 11:24

:hm no já jen přemýšlím, když mámě dosluhuje punto, že by se dalo nahradit 147, ale tam by určitě stačilo těch 77 kW 1.6. Zase aby to moc nežralo.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 2. 2017 11:27

maincoonsback píše:To nevím jak 159, ale koukal sem na 147 a mám pocit, že ty auta dosáhly svého dna, teď to nakoupí spousta mládeže, která ty auta odepíše a za dva roky jich bude v nabídce sotva 1/5 a cena slušných kusů poroste...

159ku to podle mne ještě čeká... a svého cneového dna zdaleka nedosáhla..., i dkyž mám pocit, že taky šla dolu.

Mne Pajjoun docela navnadil na to koupit 147, ale tolik aut doma by mne asi zabili...už. Ale pár pěkných s málo km tam je.

Jj 159 je furt za slušný kačky, ale jak to stárne, na výběr je míň a míň. TBi furt okolo 300 tisíc, roky 2010-2011. Je jasný, že naprostá většina dieselů je stočená. Takový 11 až 12 let starý jtd mají najeto okolo 160 tisíc :hm Ale dostalo se už pod sto tisíc Kč, to ale zapomněli stočit asi.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků