Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 16. 1. 2017 18:43

maincoonsback píše:Co ti na tom přijde divného?
Na předku to má míň než na poháněné zadní nápravě..., podle mne je to v pořádku.

U předokolek by to vypadalo blbě, být to obráceně, u zadokolek toho lze využít a využívá se toho, že je jiná šířka pneu na přední a zadní nápravě.


přesně tak.... ten lehoučky předek určitě nepotřebuje kdovíjak širokou pneu, vždyť nad těma kolama ani není motor.... a navíc to nemá servo takže kroutit s nějakýma 235 gumama by asi nebylo kdoví co....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 17. 1. 2017 16:07

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/italsky-inzenyring-v-praxi-takto-se-doplnuje-kapalina-ostrikovace-v-alfe-4c/
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 1. 2017 16:28

haha akurat mi to vyskocilo na FB :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zandome 17. 1. 2017 17:31

Dnes servis po 15tis na Giuliette QV, cena 150€ bez dph aj s umytim a kavou :) spokojnost
zandome
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 1. 2017 17:43

u alfy vice nez kde jinde plati, ze "kdo si pocka, ten se docka" oni si nasysli na servisu dost, neboj :)
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 17. 1. 2017 19:22

Tohle je zas vec co bych vubec neresil, stejna pycovina jako idiotum v recenzich vadi, ze misto je na ovladaci prevodovky 1.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 1. 2017 20:00

Tak jsem konecne zjistil proc mlady vadi alfy, prej kvuli prednimu ramecku na rz, jinak se ji libej, a kdyz jsem ji rekl, ze to je hovadina, tak mi oponovala tim, ze me se na astre kombi taky nelibi chromova bocni linka a pritom takova hovadina :D

-- 17. 1. 2017 20:04 --

Tomas B píše:http://www.autoforum.cz/zajimavosti/italsky-inzenyring-v-praxi-takto-se-doplnuje-kapalina-ostrikovace-v-alfe-4c/

Blbost ale, mit 4C tak s tim jezdim jen leto/hezky a zbytek roku bych to lestil jelenici v garazi :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 1. 2017 20:10

K tomu dolevani kapaliny. Chapu ze novinar je vyvareny, ale tohle reseni mi prijde celekm fajn, zvlast uvazim-li o jaky typ auta jde.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 17. 1. 2017 20:23

Jj je to bezvadny...
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 17. 1. 2017 20:24

:D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 17. 1. 2017 20:39

u takového auta bych to asi neřešil, faktem je, že to prostě určitě šlo vymyslet méně složitým způsobem.....

mimochodem když jsem u 4C poprvé stál a zjistil že nejde zvednout kapota, tak jsem se prodejce ptal kde se dolívají ostřikovače.... a tehdy jsme to samozřejmě nezjistili.... :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 17. 1. 2017 20:45

maincoonsback píše:K tomu dolevani kapaliny. Chapu ze novinar je vyvareny, ale tohle reseni mi prijde celekm fajn, zvlast uvazim-li o jaky typ auta jde.


Obrázek
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 1. 2017 21:06

Tak taky by to mohlo být možné dolít jen v servisu, takže má vlastně pravdu :D
Naposledy upravil Aštar_Šeran dne 17. 1. 2017 21:17, celkově upraveno 1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 17. 1. 2017 21:10

zandome píše:Dnes servis po 15tis na Giuliette QV, cena 150€ bez dph aj s umytim a kavou :) spokojnost

To jde, snad tam nalili novej olej a snad ten správnej :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 17. 1. 2017 21:13

maincoonsback píše:K tomu dolevani kapaliny. Chapu ze novinar je vyvareny, ale tohle reseni mi prijde celekm fajn, zvlast uvazim-li o jaky typ auta jde.

To je na zbavení svéprávnosti.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků