500L

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 31. 5. 2017 07:09

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 31. 5. 2017 07:50

Pekne to vylepšili. Hlavne sa mi páčia zmeny zvnútra. Konečne sa zbavili tých archaických kalkulackovych displejov.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2017 10:30

Pozeram na auto pre rodicov a nakonfiguroval som 1.4 T-Jet, Lounge + nejake drobnosti.

CZ: 459.900 Kč
SK: 19.260 Eur

Nesledujem kurz EUR/KC ale je to na prvy pohlad dost velky rozdiel.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 7. 2017 10:35

Euro dnes 26,06 kč
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2017 10:38

Takze cca 10% rozdiel.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 7. 2017 12:59

Pokud Fiat, připlatil bych spíš za 500X.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2017 13:15

Preco? Ma to pre 60kov nejaku vyhodu? 500L je prave po FL tak by mali mat snad chyby vychytane.

Ma 500X vobec T-Jet?
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 7. 2017 13:19

500X je celkově líp udělaná a naladěná, aspoň proti předFL 500L.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2017 14:17

dik.pozriem
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 21. 7. 2017 15:34

tak ono 500L (minimálně s T-jetem) žádné chyby až na krátké přední sedáky neměla od začátku výroby.... a ty sedáky se řešily tak rok dva po uvedení do prodeje....

500X je někde úplně jinde, má o dvě třídy lepší jízdní vlastnosti, ale je to prostě menší auto s blbě přístupným kufrem.... pro dva důchodce určitě lepší volba (ceny neznám), ale pro rodinu jednoznačně 500L....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 21. 7. 2017 15:41

Mně přišla 500L dost tvrdá, a zároveň nijak rychlá v zatáčkách. To druhé by nevadilo, ale pokud je 500X komfortnější, což je, tak bych ji preferoval.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 21. 7. 2017 16:48

Mr. Murphy píše:tak ono 500L (minimálně s T-jetem) žádné chyby až na krátké přední sedáky neměla od začátku výroby.... a ty sedáky se řešily tak rok dva po uvedení do prodeje....

500X je někde úplně jinde, má o dvě třídy lepší jízdní vlastnosti, ale je to prostě menší auto s blbě přístupným kufrem.... pro dva důchodce určitě lepší volba (ceny neznám), ale pro rodinu jednoznačně 500L....


Tak oni sú momentálne 2x2 dôchodci. Čiže ešte s ich rodičmi, preto obzeram 500L. Lebo ta sa mi zdala pre 4 ľudí pekne priestranná. V 500X som ešte nesedel.

Za 460 (cenník) skoro v plnej výbave a 1.4 turbom mi to príde celkom fajn.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 21. 7. 2017 22:18

Chápu to, že pro starší lidi chcete vyšší auto kvůli nastupování, přesto si dovolím namítnout, že 500L není úplně ideální. Porovnával jsem 500L s Tipem (teď zase budu nařčen, že všude protlačuji Tipo) a pravdou je, že 500L je malá, úzká a vysoká. Na zadním sedadle je Tipo o 10cm širší, má pohodlnější sedadla, jak tvarově, tak prostorově větší. Navíc nastupování je velmi pohodlné.
Určitě bych nechal staříky, aby si obě auta vyzkoušeli a porovnali.
Za dané peníze bych volil Tipo HB s 1.4 T-Jet Lounge s pár příplatky. Jízdně to bude lepší než 500L a pohodlím taky.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 21. 7. 2017 23:14

záleží jestli do toho polezou 3x za den na krátkou cestu nebo 1x za týden na nějakou dlouhou ;-) každé auto se hodí na něco jiného.... a že je 500L úzké je pravda, na druhou stranu dva dospělí se dozadu naprosto v klidu vlezou, budou tam mít kotel místa na kolena i nad hlavou.... a ve městě je z L-ka líp vidět a líp se s ním parkuje....

ale určitě jsou ty auta porovnatelná, chce to fakt prolézt a projet se....
já nejsem na straně žádného z těchto aut, L-ko mám protože mi do rodiny vyhovuje, kdybych chtěl auto na delší cesty, samozřejmě volím Tipo....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 22. 7. 2017 20:11

Práveže denne krátke trasy. A 1-2 ročne dlhu. Teraz majú fábiu 2 a sedadla na maximum hore. Som to nachvíľu šoféroval a bolo to ako v traktore. Ale že sa im tak dobre nastupuje. Starnú a lepšie to nebude.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků