500L

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 16. 5. 2017 13:03

17" na tom nemam takze to neposoudim.... kazdopadne letni i zimni 16" naprosto v poho....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 5. 2017 13:07

každej vnímá jinak....u někoho je to cajk, někdo nadává.Přesedám občas různá auta a občas zjistím že to co jsem si myslel že je v pohodě ač hlučnější, je hrozné.Příme porovnání nastavuje laťku....holt to chce vybírat i pneu dle hluku.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod odorik 16. 5. 2017 13:33

Mr. Murphy píše:17" na tom nemam takze to neposoudim.... kazdopadne letni i zimni 16" naprosto v poho....


Na zimních 16 je to v pohodě.

-- 16. 5. 2017 14:35 --

T.E.CH píše:každej vnímá jinak....u někoho je to cajk, někdo nadává.Přesedám občas různá auta a občas zjistím že to co jsem si myslel že je v pohodě ač hlučnější, je hrozné.Příme porovnání nastavuje laťku....holt to chce vybírat i pneu dle hluku.


Ono asi i záleží na frekvenci. Každej to má jinak a někomu může nějaká frekvence připadat otravná a druhému ne.
odorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 5. 2017 13:47

No bude záležet fakt na konkrétní gumě asi :( Měl jsem na bravu 17" na léto, nějaký bridgestone a docela starý a hučely dost, zimní 16" byly nový a tichý.
Teď mám léto i zimu stejný rozměr (17" 225/45) a i tady je vidět, že letní vzorek (GY) je o trochu hlasitější než zimní (Continental), ale ani jeden případ není tak hrozný jako ty bridgestony. Každopádně zvuk, že by něco dřelo, jsem nezaznamenal. Hučení (od kol) ale jo.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 16. 5. 2017 14:42

TECH: střídám pravidelně 5 aut a 500L je z nich největší socka a hluk od pneu je naprosto OK.... jasně, na 17" by to mohlo být jinak, ale obecně je odhlučnění toho auta normální.... takže na kvalitních pneu by nic extra slyšet být nemělo.... a myslím jsem kdysi jezdil v předváděčce na 17" a taky byla v poho....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odorik 16. 5. 2017 21:11

No nevím. Začínám nabývat dojmu, že mi tak nehučí pneu, ale opravdu mi tam něco drhne. Protože to přestane vždy při sešlápnutí brzdového pedálu. Zajímavý ale je, že to ztichne i na opravdu hladkém asfaltu. Auto mám úplně nové, 2,5 měsíce.
odorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 5. 2017 08:23

Pokud by to bylo něco jiného, tak by to "drhlo" i na hladkém asfaltu. Vadné ložisko by hučelo, to je jiný zvuk než od pneumatik a třeba přibržďující brzda by zahřívala disk, to poznáš pohmatem po delší jízdě.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 17. 5. 2017 11:09

asi holt bude muset prodrbat nějaký čas a dát to zpět na zimní.... pokud zvuk zcela zmizí, je to v pneu....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 22. 5. 2017 15:18

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 5. 2017 18:59

ten living, to je prostě maso :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odorik 23. 5. 2017 10:21

Naživo vypadá Living líp než krátká verze. Ty fotky ho opticky prodlužují a navíc mu nesedí ta bílá střecha. Naopak světlé barvy a černý střecha mu sedí.
odorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 23. 5. 2017 12:38

Naživo vypadá living stejně blbě jako na obrázcích. Takovej jezevčík s prázdnou masou na blatníku. Jo, černá střecha pomůže, jak ve skutečnosti tak i na obrázku; ale nic víc už s tim nenadělají.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 5. 2017 12:42

+1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 5. 2017 18:52

já se divím že ho Fiat ještě vyrábí, podle mě na celkových prodejích 500L nemá ani 10%....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 23. 5. 2017 21:03

S Tipom kombi pôjdu tie predaje Livingu podľa mna ešte nižšie.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků