Fiat Freemont

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod new.imperial 22. 2. 2016 20:06

Po třech letech naprosté spokojenosti s Freemontem 3,6 jdu do posledního kusu Freemont 3,6 Black Code gray crystal ... jiná možnost nového auta s atmosférickým 3,6 l motorem již není a asi ani nebude ... viz nový Superb 2.0 l
new.imperial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 2. 2016 21:02

srdcař :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lacomme 22. 2. 2016 21:29

Stary je na prodej?
A co muzes rict k pohonu AWD?

A gratulace, i kdyz je to divne :-)
Grand Cherokee Summit 3.0 MultiJet 184 kW
Freemont 2.0 MultiJet 125 kW MT
500X Cross 2.0 MultiJet 103 kW 4x4 AT9

Petr Cibulka vyšetřil kočičku Siderickým kyvadélkem a odhalil, že kočička je Ruský fízl.
Lacomme
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod new.imperial 22. 2. 2016 21:49

AWD poskytuje podobnou jízdu jako Honda Prelude 3.generace s řiditelnou zadní nápravou - v zatáčkách jede jak po kolejích... přitom připojení zadní nápravy neregistruji. Najeto mám necelých 64 k, ale nový Freemont už možná nebude mít 3,6l. A ten zvuk motoru při předjíždění je překrásný, inu 6.500 otáček a auto letí vpřed...
new.imperial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D1.8T 22. 2. 2016 22:01

new.imperial píše:AWD poskytuje podobnou jízdu jako Honda Prelude 3.generace s řiditelnou zadní nápravou - v zatáčkách jede jak po kolejích...


Teď jsem trochu na rozpacích.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 22. 2. 2016 22:08

D1.8T píše:
new.imperial píše:AWD poskytuje podobnou jízdu jako Honda Prelude 3.generace s řiditelnou zadní nápravou - v zatáčkách jede jak po kolejích...


Teď jsem trochu na rozpacích.

Já ne Zrovna jsem jel po kolejích rozhrkanou regionovou a nic moc to nebylo.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 2. 2016 22:08

Kdyby sem ještě chodil skyline, tak by ho teď právem stáhnul z kůže :D

-- 22. 2. 2016 22:09 --

Jinak jeden Freemont se objevil v ulici, podle zvuku ropák v automatu.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 22. 2. 2016 22:33

Co realna spotreba? Pry by mela byt v malych autech +- 11L?
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod new.imperial 22. 2. 2016 22:57

AWD ... no jako po kolejích - prostě neklouže, neustřeluje, zasněžený kopeček v pohodě vyjede, je to taková strejcovská, poklidná jízda, spotřeba je kolem 11... mně nevadí, že to má označení Fiat - s Mercedesem bych si stejně nemohl nikam přijet pro slevu :-)
new.imperial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 2. 2016 23:11

A na dalnici ten pohon taky citis? Lepsi smerova stabilita apod?
anonymni

Odeslat příspěvekod new.imperial 22. 2. 2016 23:21

Na dálnici to jede pěkně - vítr nevadí, hlavně člověk není po dlouhé jízdě unavený, navíc díky vysokému posedu se lze kochat dovádění ostatních řidičů, kteří toho Fiata MUSÍ předjet... ve stoupání v kopcích je pak nechávám daleko vzadu...A jede to rychle, nějaký dobrák mně na tom jel 206 v hodině... našel jsem to v paměti auta...
new.imperial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 22. 2. 2016 23:49

Pokud nevadí opice a banány, proč ne. Jinak to jede tak na úrovni dvoulitru v nižší střední, což stačí.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod new.imperial 23. 2. 2016 00:04

Pokud v tom dvoulitru uvezeš dva psy v přepravkách tak ano, proč myslíš, že jsem na Freemonta přešel z vytuněného Saaba 93, 210 hp ? Já vím co to je jet rychle, proto teď jezdím ve Fiatu...
new.imperial
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vojas 23. 2. 2016 08:24

Asi takhle: každé další auto s motorem je na našich silnicích vítáno.
Vojas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 23. 2. 2016 11:44

new.imperial píše:Na dálnici to jede pěkně - vítr nevadí, hlavně člověk není po dlouhé jízdě unavený, navíc díky vysokému posedu se lze kochat dovádění ostatních řidičů, kteří toho Fiata MUSÍ předjet... ve stoupání v kopcích je pak nechávám daleko vzadu...A jede to rychle, nějaký dobrák mně na tom jel 206 v hodině... našel jsem to v paměti auta...
a když takhle předjíždíš do kopce s tim dvoutunovym autem chudáky smrtelníky, máš u toho erekci nebo se doděláš třeba doma?
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků