Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hondamaník 12. 6. 2018 17:28

Twinair 77 kW byl IMHO přímý konkurent 1,2 TSI 81 kW...
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 6. 2018 19:24

A obstál?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 12. 6. 2018 19:27

No vyhrál anketu motor roku, takže určitě.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 6. 2018 19:28

No tak hurá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 12. 6. 2018 20:37

[quote="Hondamaník"]Twinair 77 kW byl IMHO přímý konkurent 1,2 TSI 81 kW...[/quote]

stejnětak můžu říct že přímým konkurentem 1.2TSi byl T-jet 1.4 88kw který sis do toho 500L mohl klidně koupit.... a ten je kromě sportřeby asi naopak ve všem lepší.... Twin-air je furt jen vyhoněný dvouválec, z podstaty věci nemůže být lepší než čtyřválec s o třetinu vyšším objemem, který má navíc o něco vyšší výkon....

prostě je twin-air motor poplatný době kdy vzniknul, jeho největším problémem nebylo ani tak jak fungoval, jako spíš to že Fiat za něj chtěl nesmysl.... ale i tak se prodával.... co vlastně řešíme? :-)

a aspoň u twin-airu nevím o tom že by si první generace majitelů rvaly vlasy co za sračku si to koupily.... ale tohle už je 100x omleté a vyčpělé téma.... vlastně to prý nebylo tak zlé, stačilo poslouchat jak motor rachtá po startu, mít známé v servisu, asertivně se domáhrat preventivních výměn a tak, žádná věda vlastně....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondamaník 12. 6. 2018 20:41

Konkurentem tjetu 88 kW bylo 1,4 TSI 92 kW... A je fakt, že si tu na twinair nikdo nestěžoval, neprodal se tu ani jeden.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 12. 6. 2018 20:47

Tak hlavně, když se mluví v médiích o FCA, tak slovo Fiat už ani nepadne.
Začíná to tu připomínat diskuzi o Saabu.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hondamaník 12. 6. 2018 20:49

Náhodou Murphy cajk, jako jedinej ze všech fiaťáků vydržel a když došlo na výběr, tak ho i koupil. Navic v rozumné konfiguraci. Jinak všichni dnes jezdí Japonci nebo koncernem :)
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2018 21:09

Jsem vzrušen.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 12. 6. 2018 21:15

celkem se u Fiatu držím.... 500L má žena 4 roky, 36tkm najeto :D teď z firmy prodávám Doblo (sedmimístná nafta, v max výbavě co do toho šlo, zvenku i zevnitř jako nové, kdyby náhodou měl někdo zájem, 5 let staré a najeto 76tkm....). No a na dvoře firmy už stojí Ducato na 16" alu a v metle.... pořád mě to baví.... :D

nemůžu proti spolehlivosti a funkčnosti těch všech Fiatů co jsem měl říct křivého slova.... pravda, neprasím to a celkem se starám, takže by mi v pohodě asi vydrželo cokoliv....
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2018 21:18

Až na Ford
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 12. 6. 2018 21:26

tak to už je tak obehraná historka že se mi to nechtělo ani vytahovat.... ale ten druhý jezdí slušně, co už, stane se.... :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2018 21:28

Jj. Tak určitě.
Ale je fakt, že už se na Fiat taky těším. Ale sem si jistý, že to dámské přirození bude zase vyřvávat, že to je Japonec...

Si nepomůžes...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hondamaník 12. 6. 2018 21:32

No co, někde nemá na víc než na urážky... Hlavně si před koupí ověř, jestli se dá auto vrátit, když se ti nepovede vyměnit žárovky, stáhnout okýnka nebo otevřít zamčený dveře.
Hondamaník
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 6. 2018 21:33

Přeju ti laskavý konec.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků