Koncern Fiat - novinky, aktuality

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 06:22

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 6. 2018 06:57

maincoonsback píše:A děla se i Abarth...

Abarth furt hnije skladem v Imofě a hnije jim tam dost dlouho http://www.imofa.cz/prodej/skladove_voz ... 0k-mt-919/ tak máš příležitost.

Stejně jako modrá 124 lusso, která je naživo fakt pěkná a líbí se mi víc než abarth, a to bych o tom uvažoval, kdyby to mělo střechu, i když to bude línější než alfoj.

maincoonsback píše:ale posílit zakladni multiair je otázka pár korun (od Moparu)

good luck with that :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 15. 6. 2018 07:06

Ono je ten abarth aj pekne skaredy. Tak sa nedivim, ze to nikto nechce.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 07:14

Tak upřímně.

938 t. bych za to auto nedal, i kdybych je měl, jako že nemám. Psal sem to tady už xkrát, měl a mám hranici 0,5 míče (psychologickou) na auto, dávat za auto víc mi přijde jako kravina, to už je lepší ty peníze v Brně dát do bytu, koupit další byt ... a být v klidu. Rentiér bohužel nejsem, účty pořád platím. Prostě dávám peníze do nemovitostí a ne do aut, když můžu.

V případě 124 hodlám udělat výjimku a dát za ni víc (nejen prací živ je člověk), ale hodnotu 0,9 míče ten Abarth FAKT nemá a i když věřím, že na něj dají klidně další slevu (možná i 50), tak jim tam bude hnít asi ještě dlouho, ale nejspíš jim to zásadně nevadí, aspoň tam stojí nějaký imagemaker.

Už u běžné, nebo Lusso verze je cena 650 - 700 t nahraně. A to dost. Myslím, že by klidně základ mohl být mírně na 0,5 mil, vždyť Mazda se tomu v akci skoro blíží.

Kdybych měl čas se teď zbavit Hondy a řešit to, tak bych nejspíš koupil obratem tohle. To je tak nějak podle mých představ.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 6. 2018 09:24

To je docela dobrá cena (jen teda když prodejce ani správně nepopíše motorizaci, ale tak to už mě ani nepřekvapilo), ale interiér tý modrý v imofě se mi líbil víc, jen prostě kabrio + praktičnost + vandalové :( Letos by jinak byl dobrej rok na kabrio, hezky vedro už od dubna, ale to nemusí být věčně :D

tomanr píše:Ono je ten abarth aj pekne skaredy. Tak sa nedivim, ze to nikto nechce.

Za tu cenu bych prostě vzal 200koňovou benzínovou giulii, je to jak píše wolff, mega za 124ku fakt asi moc lidí nedá. I ta alfa je v rámci mezí podstatně lepší volba rozumu :mrgreen:
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2018 09:41

mno kokoti co resi nejakou volbu rozumu u auta typu mx5 nebo spider proste zakazniky nikdy nebudou, bo si za ty susne vzdy najdou pseuronahradu k totalnimu hovnu, ale s volbou rozumu
anonymni

Odeslat příspěvekod tomanr 15. 6. 2018 10:46

Asi tak, ked chcem kabrio tak si kupim kabrio a nebudem sa pozerat nato, ze za tie peniaze by som dostal o dost vykonnejsi hatch alebo sedan ci nieco ineho.

U kabrioletov nikdy pomer cena/vykon nebol najlepsi.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 15. 6. 2018 10:53

goes píše:mno kokoti co resi nejakou volbu rozumu u auta typu mx5 nebo spider proste zakazniky nikdy nebudou, bo si za ty susne vzdy najdou pseuronahradu k totalnimu hovnu, ale s volbou rozumu

Jo, třeba Tipo v dehtu. :D
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 6. 2018 11:36

tak za to by možná byly i dva kousky 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 12:30

A zase si to někdo pochopil po svým...
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 17. 6. 2018 07:20

nejde mi Krytonovi poslat SZ, nevím proč..... tak to napíšu sem:

ahoj, hele u Dobla si představuju tak 230 tisíc.... 5 let starý, 77najeto, full výbava (7 míst, digi klima, tempomat, park.senzory, prostě fakt všechno co tam tehdy šlo). A hlavně to má interiér a exteriér ve stavu téměř nového auta - bylo to těch 5 let ve fólii takže na kastli není jediný ťukanec od kamínku.... kdybych to stočil a prodával jako předváděčku co má 10tkm najeto tak nikdo nemá šanci to poznat ;-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 6. 2018 07:58

Arnie J píše:mega jsem se oprudil a končím tady s tím zkurveným fórem



























:D

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 6. 2018 12:34

maincoonsback píše:

A jaký papírový hodnoty má Mazda fakt nevím. To nepopiram, ale i tak mne nepresvedcis, že by měla jet líp


treba ten skyactiv vyskusat, dokaze prekvapit a v lahkom aute asi este viac. Ten spodok to proste ma , ale samo na plnohodnotne turbo bude dole stracat
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 6. 2018 13:20

Mr. Murphy píše:nejde mi Krytonovi poslat SZ, nevím proč..... tak to napíšu sem:

ahoj, hele u Dobla si představuju tak 230 tisíc.... 5 let starý, 77najeto, full výbava (7 míst, digi klima, tempomat, park.senzory, prostě fakt všechno co tam tehdy šlo). A hlavně to má interiér a exteriér ve stavu téměř nového auta - bylo to těch 5 let ve fólii takže na kastli není jediný ťukanec od kamínku.... kdybych to stočil a prodával jako předváděčku co má 10tkm najeto tak nikdo nemá šanci to poznat ;-)

88kW T-jet? To mi přijde jako fajn cena.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 17. 6. 2018 13:57

je to JTD 105k (6-kvalt)... Servis co 15tkm (ne co 30 jak píše serviska), pravidelné desinfekce klimy, výměny všech filtrů, jezdilo to jen na standard naftu Shell/OMV s VIFem atd. Prostě staral jsem se o to jak o Ferrari ;-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků